10731

پروفایل پزشک

بیماریهای پوست

دکتر آرزو سبطی


تخصص‌ها

  • متخصص - بیماریهای پوست
متاسفانه هنوز نوبت دهی پزشک مورد نظر شما در سایت فعال نمی‌باشد; لطفا در صورت مراجعه به ایشان، به جهت سهولت نوبت گیری خود و بقیه کاربران، از منشی و یا پزشک مورد نظر درخواست نمایید که با تکمیل اطلاعات پروفایلشان در سایت پذیرش۲۴، امکان نوبت دهی آنلاین را به صورت رایگان برای خود فعال نمایند. همچنین شما می‌توانید از پزشکانی با تخصص مشابه و نوبت دهی فعال نوبت بگیرید.
دکتر آرزو سبطی - بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی تریتا

بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی تریتا


تهران - تهران: بزرگراه همت غربی،بعد از تقاطع بزرگراه آزادگان

تلفن

2125015014

زمان باقیمانده = 05:00

در این مرحله شما باید مرکز درمانی مورد نظر را انتخاب کنید. بعد از انتخاب بر روی دکمه گام بعدی کلیک کنید.

در این مرحله شما باید خدمت پزشک را انتخاب کنید. بعد از انتخاب خدمت بر روی دکمه گام بعدی کلیک کنید.

حساب کاربری

برای استفاده از امکانات سامانه کلینیک پذیرش۲۴ باید وارد حساب کاربری خود شوید، در صورتی که حساب کاربری ندارید بر روی لینک ( حساب کاربری جدید) کلیک کنید.

ساخت حساب کاربری

شما با ساخت حساب کاربری جدید می‌توانید به تمامی امکانات سامانه کلینیک پذیرش۲۴ دسترسی داشته باشید. برای ساخت حساب کاربری کافیست فقط شماره تلفن همراه خود را در فیلد مربوطه وارد کنید و بر روی دکمه ساخت حساب کاربری جدید کلیک کنید، بعد از ساخت حساب کاربری کلمه عبور برای شما پیامک می‌شود. در صورتی که حساب کاربری دارید و می‌خواهید وارد حساب کاربری خود شوید بر روی لینک ( ورود به حساب کاربری) کلیک کنید.

بازیابی کلمه عبور

در صورتی که کلمه عبور خود را فراموش کرده اید، برای بازیابی کلمه عبور حساب کاربری کافیست شماره تلفن همراه خود که در کلینیک پذیرش۲۴ ثبت نام کرده اید را در فیلد مربوطه وارد کرده و بر روی دکمه بازیابی کلمه عبور کلیک کنید.

لطفا صبر کنید...

ثبت نوبت با موفقیت انجام شد.


پزشک:
خدمت:
مرکز درمانی:
آدرس:
تلفن:
زمان نوبت:
کد پیگیری:

عملیات ثبت نوبت با خطا مواجه شد.

بستنبرای دانلود رایگان اپلیکیشن اندروید نوبت دهی کلیک کنید.