مطالب عمومی

قوانین و مقررات

 

سامانه نوبت‌ دهی تلفنی اینترنتی پذیرش ۲۴ (ویژه پزشکان) تأکید بالایی بر اصول حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران این سامانه دارد. این سند شامل توضیحی درباره اطلاعات خصوصی و نحوه استفاده از این اطلاعات است که سامانه پذیرش ۲۴ از کاربران سایت در خود دارد. این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آن می‌توان کاربران سامانه ۲۴ را به‌ صورت منحصربه‌ فرد شناسایی نمود. برای نمونه می‌توان به نام و نام خانوادگی، نشانی، نشانی پست الکترونیکی (ایمیل)، شماره تلفن و سایر اطلاعاتی که به‌صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره نمود

شما با ثبت‌نام در سامانه نوبت‌دهی تلفنی اینترنتی  پذیرش ۲۴، مشخصات خود از قبیل نام و نام خانوادگی، ایمیل و مواردی دیگر را در اختیار سامانه نوبت‌دهی قرار می‌دهید. در ادامه فعالیت در سامانه و تقاضا برای دریافت حساب کاربری، شما نیاز به‌اضافه کردن مشخصات آدرس خود و تلفن‌های تماس خواهید داشت.

شما پس از ورود به سایت سامانه پذیرش ۲۴ ، به‌عنوان کاربر سامانه شناخته خواهید شد و کلیه اطلاعات مذکور و اطلاعاتی مانند تراکنش‌ها، پرداخت‌ها و اطلاعات فردی شما در اختیار سامانه پذیرش ۲۴ خواهد بود. این سامانه اطلاعاتی از قبیل IP شما، اطلاعات کوکی‌ها و صفحه‌های مشاهده‌شده توسط شمارا نیز نگهداری خواهد کرد. از این قبیل اطلاعات تنها در موارد تبلیغاتی و یا ارائه محتوای متناسب به شما استفاده خواهد شد و در اختیار سازمان‌ها و افراد غیر قرار نخواهد گرفت.

قابل ذکر است سامانه پذیرش ۲۴ به هیچ وجه اطلاعات شمارا فاش نخواهد کرد .

شما می‌توانید کلیه اطلاعات شخصی خود را در بخش مربوط به اطلاعات حساب کاربری خود تغییر داده و ویرایش کنید. این اطلاعات شامل کلیه اطلاعاتی است که شما در سایت سامانه پذیرش ۲۴وارد کرده‌اید؛ اما حساب شما توسط شما قابل‌حذف شدن از سیستم نیست و تنها توسط مدیریت امکان‌پذیر خواهد بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

بستن
بستن