خبرها

برای پرداخت آسان و امن بیماران خود چه کرده‌اید

یکی از مهم‌ترین مباحث در مدیریت مطب و کلینیک پرداخت آسان است. فرآیند پرداخت آسان هم موردپسند بیماران قرار خواهد گرفت هم کار را برای مدیریت مطب به میزان قابل‌توجهی آسان خواهد کرد.

در این مطلب سعی داریم تا شمارا با مزیت‌های پرداخت آسان آشنا کنیم :

پرداخت به‌منزله قطعی شدن نوبت است

در یک برنامه‌ی مدیریتی کارآمد پرداخت هزینه باید این اطمینان را به بیمار بدهد که نوبتش قطعی شده است و همچنین مدیرمطب لیست دقیق نوبت‌های داده‌شده را داشته باشد.

 

وقت شما مانند روش سنتی تلف نخواهد شد

شما در پرداخت صاعقه‌ای برای زمان خود اهمیت قائل می‌شوید و دیگر نگران پرداخت حضوری در محل نخواهید بود

 

مشکلات در پرداخت حل خواهد شد

روش‌های سنتی پرداخت دردسرهایی مثل پول خرد، نیاز به مراجعه‌ی حضوری و نیاز به یک نیروی حسابدار خواهد داشت که شما می‌توانید با انواع روش‌های پرداخت جدید توسط درگاه‌های آنلاین بانک دیگر مشکلی در مدیریت صندوق مطب خود نداشته باشید.

 

راهکار جدید برای پرداخت به محبوبیت شما کمک خواهد کرد

اگر کلیشه‌ها را کنار گذاشته و یا حتی بتوانید در انواع روش‌های پرداخت در مطب یا کلینیک خود خلاقیت به خرج بدهید در بین بیماران محبوب خواهید شد. محبوبیت شما این امکان را برای شما فراهم می‌آورد که بیماران به‌رایگان برای شما در نقش یک تبلیغ‌کننده ظاهر شوند

 

اهمیت آسانی در روش پرداخت

آسانی در روش پرداخت می‌تواند امکان داشتن مراجعان بیشتر و یک برنامه‌ریزی دقیق‌تر را بدهد. و به شما کمک کند تا بیماران با هر نوع مهارتی که دارند نسبت به پذیرش از جانب شما دلگرم باشند.

 

اهمیت امنیت در پرداخت

اگر شما بخواهید از روش‌های نوین برای پرداخت استفاده کنید باید بتوانید این امکان را برای بیماران به وجود بیاورید که به‌راحتی به شما اعتماد کنند، امنیت در پرداخت به وسیله‌ی درگاه‌های ارتباطی بانک‌ها می‌تواند در ساخت این اعتماد به شما کمک کند.

 

اگر میخواهید با ارائه‌ی انواع روش‌های نوبت‌دهی تلفن گویای اتوماتیک، ربات تلگرام نوبت‌دهی، اپلیکیشن موبایل، وب‌سایت، کیوسک (سامانه فراخوان) بستری امن و آسان برای پرداخت مشتریان فراهم بسازید تیم پذیرش۲۴ تمام امکانات خود را به کار گرفته است تا به شما کمک کند. این مرکز با نوآوری‌ و به‌روزرسانی‌های پی‌در‌پی تلاش می‌کند تا هرزمانی در خدمت مدیران مطب‌ها و کلینیک‌ها باشد و به بهترین شکل نیازهای آنان را رفع کند.

مطلب مرتبط
به زودی بیمارستان خیریه صاحب کوثر با پذیرش 24

 

نرم افزار مدیریت مطب  ، نرم افزار مدیریت کلینیک

 

 

 

تیم تولید محتوای پزشکی و سلامتی پذیرش24

تیم تحریریه پذیرش24 متشکل از پزشکان متخصص و پرستاران دارای مجوز، مترجمان و نویسندگان با تجربه در حوزه تولید محتوای پزشکی و سلامتی تمام تلاش خود را در جهت اطلاع رسانی و آگاهی سازی کامل و جامع در خصوص داروها، بیماری‌ها و سایر اطلاعات سلامتی برای استفاده عمومی کاربران پذیرش24 از منابع معتبر علمی به کار می‌بندد.

نوشته های مشابه

guest
0 پرسش و پاسخ
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا