خبرهامدیریت مطب و مرکز درمانی

۴ نکته برای پیشرفت شغلی پزشکان

مسیر پر پیچ و خم پزشکی و مشکلات و سختی هایی که در آن قرار دارد همیشه بر سر زبان ها بوده است. چگونگی قدم برداشتن در این شغل برای اینکه تلاش های دوران تحصیل به هدر نرود نکته ی بسیار مهمی است. همواره باید در ابتدای کار نکات بسیاری را در نظر گرفت به درستی و با اصول قدم بر داشت و در مسیر پیشرفت شغلی مصمم بود. یادتان نرود در میانه ی مسیر هم باید از نکات پیشرفت شغلی برای ارتقای عملکرد بهره برد تا بتوان به یک نتیجه دلخواه و قابل قبول رسید.

۴نکته ی زیر به شما در اولویت بخشی به انتخاب هایتان کمک خواهد کرد :

 

یادگیری مهم تر از هر چیز دیگریست 

استنلی دراکن‌میلر سرمایه‌گذار اهل پنسیلوانیا میگوید اگر شما در شغل خودتان تازه کار هستید و میخواهید بین یه مربی خوب و پرداخت بیشتر انتخاب کنید ، همیشه مربی رو انتخاب کنید و هرگز این مربی رو قبل اینکه ازش چیزی یاد بگیرید ، رها نکنید. برای پزشکان درک این مفهوم بسیار ضروریست. اینکه به دلیل حساسیت بالای شغلی آنان ، یادگیری از هر چیز دیگری مهم تر است. مردم پزشکی را انتخاب میکنند که خوب تشخیص بدهد و خوب درمان کند و هیچ چیز بیشتر از یک پزشک خوب بودن به پیشرفت شغلی پزشکان کمک نخواهد کرد.

 

به برندینگ خودتان اهمیت بدهید 

گری واینرچاک کارآفرین اهل بلاروس میگوید آشکار سازی ، قدرت نفوذ است.برای یک پزشک بسیار اهمیت دارد تا در معرض دید عموم قرار بگیرد شناخته شود و تخصصش شناخته شود.

سیستم نوبت دهی آنلاین پذیرش۲۴ این امکان را در اختیار هر پزشک مورد پوشش خود قرار میدهد که صفحه ی شخصی خود را میان پزشکان برتر داشته باشدو بتواند تخصص و حیطه ی کاری خود را معرفی کند.

 

به روش های ارتباط موثر اهمیت بدهید 

بهره مندی از توانایی برقراری ارتباط موثر و مثبت با بیماران همچنان که اهمیت ویژه ای در روند مثبت درمان دارد میتواند از یک پزشک تازه کار یک پزشک حرفه ای بسازد. حرفه ای بودن برای پزشک یک تبلیغی بی هزینه و بسیار کارامد است.

 

انگیزه ی خود را حفظ کنید 

همه میدانند چقدر انگیزه برای پزشکان و به طور کلی تمام افرادی که در فضای درمانی کار میکنند مهم است. معمولا در پزشکان این اتفاق زیاد میفتد که خسته یا دلزده شوند. انگیزه ی خود را از دست بدهند یا حتی افسرده شوند. هرچه پزشک جوان تر باشد و تجربه ی کمتری داشته باشد احتمال این ها بالاتر است. در اینجا تحمل کردن ، تلاش برای یادگیری بیشتر و صبر بسیار مهم و حیاتی است. سعی کنید هیچوقت جا نزنید. به طور کلی نکات بسیار متنوعی برای پیشرفت شغلی یک پزشک وجود دارد. یک پزشک باید علاوه بر یک پزشک خوب بودن یک مدیر خوب هم باشد و جنبه های متفاوت شغلی خویش را در نظر بگیرد.

مطلب مرتبط
کادر درمان، تراز کیفیت پزشکان

نرم افزار نوبت دهی آنلاین پذیرش۲۴ مدیریت مطب شما را در دست میگیرد و بهترین بهره وری را در زمان و هزینه برای شما ایجاد میکند، شمارا به بیماران در سراسر کشور معرفی میکند و برای شما یک پشتوانه ی تبلیغاتی و حمایتی خواهد بود.

 

نرم افزار مدیریت درمانگاه ، نرم افزار مدیریت مطب و درمانگاه

تیم تولید محتوای پزشکی و سلامتی پذیرش24

تیم تحریریه پذیرش24 متشکل از پزشکان متخصص و پرستاران دارای مجوز، مترجمان و نویسندگان با تجربه در حوزه تولید محتوای پزشکی و سلامتی تمام تلاش خود را در جهت اطلاع رسانی و آگاهی سازی کامل و جامع در خصوص داروها، بیماری‌ها و سایر اطلاعات سلامتی برای استفاده عمومی کاربران پذیرش24 از منابع معتبر علمی به کار می‌بندد.

نوشته های مشابه

guest
0 پرسش و پاسخ
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا