خبرهاآموزش پذیرش24

بهره وری در درمان با سامانه پیامکی پذیرش۲۴

مدت های طولانی است که معمولا در تمامی مشاغلی که نیاز به ارتباط متقابل بین مراجع یا مشتری و کارفرما یا مدیر است استفاده از روش های جایگزین قدیمی مثل سیستم پیامکی برای اطلاع رسانی ها رایج شده است. بیمارستان ها ، مراکز درمانی و مطب ها ارتباط دائمی با مراجعان خود دارند. به همین دلیل استفاده از سیستم پیامکی در آنها میتواند بسیار در بهره وری در درمان و افزایش نرخ رضایت مشتریان تاثیرگذار باشد. سامانه های پیامکی علاوه بر قابلیت های بسیار زیادی که دارند نقش بسیار پر رنگی میتوانند در تبلیغات پزشک ایفا کنند.

در سامانه پیامکی نرم افزار نوبت دهی پذیرش۲۴ دو اصل بسیار اساسی در نظر گرفته شده است که به تشریح آن ها میپردازیم :

صرفه جویی در زمان :

مدیریت زمان در شلوغی بیمارستان و مطب بسیار اهمیت دارد. سیستم پیام رسان نرم افزار نوبت دهی پذیرش۲۴ دو قابلیت اساسی برای مدیریت زمان بیماران و مراکز درمانی دارد :

اطلاع رسانی نوبت

زمانی که بیمار این توانایی  را پیدا کرد که به طور آنلاین پزشک مورد نظر خود را انتخاب کند و به صورت کاملا اتوماتیک نوبت خودش را دریافت کند ، سیستم پیامکی این امکان را در اختیار او قرار میدهد تا جزییات نوبت ثبت شده ی خود را به صورت پیامک دریافت کند. این قابلیت همچنین برای بیمارستان یا پزشک کاربردی است. زیرا که بهره وری از زمان را افزایش میدهد و یک دسته بندی مرتب و جامع از نوبت های دریافت شده به آنها میدهد.

 

لغو یا جابجایی نوبت

بیمار با استفاده از این سیستم میتواند بدون نگرانی نوبت خود را لغو و یا جابجا کند. و اطلاعات ثبت شده ی جدید دوباره به آنها پیامک شود. این سیستم برای پزشک یا بیمارستان هیچ مشکل یا خللی ایجاد نخواهد کرد چراکه تغییرات انجام شده به صورت اتوماتیک نوبت ها را تغییر داده و مجددا تنظیم خواهد کرد.

 

بهره وری در هزینه :

سیستم پیامکی میتواند با دو قابلیت زیر مرکز یا پزشک را هرچه بیشتر در صرفه جویی در هزینه و بهره وری در درمان یاری کند.

عدم نیاز به پیگیری دستی

نیاز به پیگیری لغو یا جابجایی نوبت ها میتواند برای هر بیمارستان یا پزشکی هزینه بر باشد. اما با سیستم پیامکی هوشمند نیازی نیست تا مجددا با تلفن زدن هزینه را از دست داد و همچنین در زمان صرفه جویی خواهد شد.

مطلب مرتبط
رابطه کیفیت خدمات درمانی پزشک و وفاداری بیمار

نظر سنجی پیامکی

سیستم نظرسنجی در نرم افزار نوبت دهی پذیرش۲۴ سوالات از پیش تعیین شده ای توسط مرکز درمانی یا پزشک را دارد که برای بیمار ارسال کرده و از بیمار میخواهد که نظرش را در مورد رضایت از فرایند درمان بیان کند.

بهره وری در درمان

این روش به طور کلی علاوه بر بالا بردن تعامل میان پزشک و بیمار باعث رضایتمندی بیمار از پیگیری مرکز درمانی و همچنین بهره وری در درمان میشود.

نرم افزار نوبت دهی پذیرش۲۴ با زیر ساختی قوی در سیستم ارتباط با مشتری به صورت پیام کوتاه آماده ی خدمت رسانی به مراکز درمانی ، بیمارستان ها و مطب پزشکان میباشد. شما میتوانید با استفاده از دموی رایگان به مدت یک ماه از مزایا و امکانات این نرم افزار آگاه شوید.

 

نرم افزار مدیریت مطب دندانپزشکی ، نرم افزار مدیریت کلینیک

 

تیم تولید محتوای پزشکی و سلامتی پذیرش24

تیم تحریریه پذیرش24 متشکل از پزشکان متخصص و پرستاران دارای مجوز، مترجمان و نویسندگان با تجربه در حوزه تولید محتوای پزشکی و سلامتی تمام تلاش خود را در جهت اطلاع رسانی و آگاهی سازی کامل و جامع در خصوص داروها، بیماری‌ها و سایر اطلاعات سلامتی برای استفاده عمومی کاربران پذیرش24 از منابع معتبر علمی به کار می‌بندد.

نوشته های مشابه

guest
0 پرسش و پاسخ
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا