خبرها

توسعه کسب و کار پزشکی در گرو تغییر نگرش ها

برای توسعه کسب و کار ابزارها و روش های گوناگونی وجود دارد. تمام روش های پیش رو همان استراتژی هایی هستند که باید متناسب با نوع کسب و کار تعریف شوند. بعضی درمانگران افزایش فروش را به منزله توسعه کسب و کار خود می بینند و بعضی دیگر هم در صدد افزایش سهم خود از بازار هستند.

در ادامه به بررسی برخی ترفندها برای توسعه کسب و کار پزشکان خواهیم پرداخت.

آدرس محل کارتان را بهبود بخشید

شاید محلی که مطب شما در آن قرار دارد، متناسب با ظرفیت کاری شما نیست. شاید نیاز باشد تا محل مطب خود را تغییر دهید تا بیماران بیشتری در مواجهه با مطب شما قرار گیرند. اگر مطب شما در یک محله قدیمی و اطراف شهر واقع شده و یا دسترسی به آن نیازمند دانستن چند آدرس پر پیچ و خم است، تعلل نکنید و به فکر تغییر محل مطب خود باشید. اگر احساس می کنید که وقت آن رسیده تا بیماران بیشتری از خدمات شما استفاده کنند، دست به کار شوید.

به دنبال مزیت رقابتی باشید

برای کارتان یک مزیت رقابتی ایجاد کنید. این مزیت رقابتی می تواند محل مطب شما باشد که در یک مکان پر رفت و آمد، در محله خوبی از شهر واقع شده و یا اینکه محیط مطب شما از دکوراسیون خوب و به روزی برخودار باشد. مزیت های رقابتی با بررسی عملکرد رقبا حاصل می شود، یک نگاه تفصیلی بر رفتار رقبا می تواند اطلاعات خوبی به ما دهد.

کادر حرفه ای جذب کنید

سعی کنید با حرفه ای ها کار کنید، هرچه تیم کاری شما کاربلدتر و حرفه ای تر باشد، خروجی بهتری در کسب و کارتان دریافت خواهید کرد. مسلما کادر درمان آگاه می تواند ارتباط خوبی با مراجعین برقرار کند، به نیاز آن ها به درستی پاسخ دهد و در نهایت حس رضایتمندی را در بیمار ایجاد نماید. اگر کادر تخصصی ندارید سعی در ایجاد آن را داشته باشید. همیشه تیم خوب جذب شدنی نیست بلکه گاهی باید آن ها را آموزش داد.

دکوراسیون مناسب و حرفه ای داشته باشید

دکوراسیون شما شکل دهنده تصویر ذهنی بیمار از شما است. سعی کنید از یک طراحی خوب و حرفه ای استفاده کنید، طراحی شما باید متناسب با خدمتی که ارائه می کنید باشد و محیط آرامی را برای بیماران به ارمغان آورد.

از تکنولوژی های به روز استفاده کنید

امروزه نوبت دهی به روش سنتی منسوخ شده است. فرایند بسیار هزینه بر و زمان بری است که بیمار برای گرفتن یک نوبت پزشکی ساده به اجبار ساعت ها زمان صرف کند، در مطبی شلوغ به انتظار نشیند تا بتواند پزشک مورد نظر خود را ملاقات کند. این موضوع هزینه ای بی شماری را هم برای پزشک و هم برای بیمار بهمراه دارد. شما می توانید با استفاده از نرم افزار نوبت دهی پذیرش۲۴ به راحتی به بیماران خود در هرکجای کشور که هستند وقت ملاقات دهید. پذیرش۲۴ خدمات نوبت دهی بیشماری ازجمله تلفنی، اینترنتی و سایتی دارد، کافی است روش کاری خود را تغییر دهید تا شاهد گسترش کسب و کارتان باشید.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

بستن
بستن