خبرها

معرفی ۵ ترفند تبلیغاتی ویژه جذب بیمار در کسب و کار پزشکان

پزشکان همانند سایر مدیران نیازمندند تا کسب و کار خود را تبلیغ کنند چرا که تبلیغات از رموز موفقیت هر کسب و کاری است. دنیای امروز دنیای دیده شدن است، انبوه پیام های تبلیغاتی از طریق شبکه های مختلف مجازی، بیلبوردهای محیطی و نشریات و مجلات خبری و فرهنگی در صف انتشار قرار گرفته اند. در این بین هنر پزشک به کار بردن بهترین ترفندها برای دیدن شدن است.

در ادامه به تشریح برخی قوانین و ترفندهای تبلیغاتی می پردازیم.

تبلیغتان را چند وجهی کنید

تبلیغ شما باید طیف وسیعی از بیماران را در برگیرد. اینکه تبلیغ به نحوی تولید شود که افراد از سنین مختلف را جذب نماید خود نشان از چند وجهی بودن تبلیغ شما است. تبلیغی که هم جوانان را به خود جذب کند و هم افراد مسن جامعه را، این تبلیغ از مولفه چندوجهی بودن برخودار است.

تبلیغ باید مخاطب را درگیر کند

تبلیغتان را طوری بسازید که بیماران به راحتی از کنار آن عبور نکند. بدین منظور مخاطب را باید درگیر کنید، این حرکت می تواند صرفا با ایجاد یک حس شادی، رضایت و یا خشنودی در مخاطب به دست آید. همه ما تبلیغ شرکت های اتوموبیل سازی را دیده ایم، اولین عنصری که در این نوع تبلیغات به چشم میخورد، هیجان است. این درست همان احساسی است که شرکت سازنده تبلیغ سعی کرده در ما به وجود آورد.

پذیرش24

احساس مخاطبین را برانگیزید

تبلیغ شما باید آمیخته ای از احساس را در بر داشته باشد. هرچند محتوی تولیدی شما عقلانی باشد اما باید سعی کنید تا برای اندکی هم که شده با احساسات بازی کند. این بازی میتواند بازی با حس رضایتمندی باشد.

مخاطبتان را شگفت زده کنید

اگر متخصص پوست و زیبایی هستید یک تخفیف شگفت انگیز برای خدماتتان ارائه دهید. و یا آن خدمت را به طرز شکفت آوری در معرض نمایش قرار دهید.

حس کنجکاوی مخاطب را تحریک کنید

تبلیغ باید بیماران را وادار به یادگیری کند. این میل مخاطب را مجبور به تحلیل تبلیغ می کند و این خود بزرگ ترین موفقیت در تاثیرگذاری بر مخاطب است.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

بستن
بستن