امکانات پذیرش 24عمومی

نظرسنجی نوبت دهی مراکز درمانی

نظرسنجی ابزار محبوب مدیران

نظرسنجی بعنوان یکی از ابزارهای پرکاربرد در روابط عمومی ، محبوبیت خاصی در بین مدیران مراکز درمانی پیدا کرده است. قطعا مهم ترین دغدغه مراکز درمانی ارائه خدمات با کیفیت نیست بلکه داشتن مخاطبان علاقه مند به  استفاده از این خدمات  هست . اگر مدیریت یک سازمان را برعهده دارید باید داشتن یک روابط عمومی قدرتمند را در اولویت کارهای خود قرار دهید.

مراجعین شما در مورد شما چه می گویند ؟

اولین گام برای بهتر شدن قبل از انجام هر اقدام دیگری این است که بتوانید نظرات بیماران و مراجعین  خود را بصورت منظم و مرتب رصد کنید. این روش آسانترین راه برای شنیدن صدای بیماران و شناخت دغدغه های فکری آن هاست و داده های دقیقی را از وضعیت فعلی به شما می دهد.

ارزش یک نظرسنجی نتیجه گرا

نظرسنجی از بیماران را چگونه انجام دهیم؟ چگونه به کمک ابزار نظرسنجی میزان اثربخشی را در مرکز خود افزایش دهیم؟ رغبت بیماران به انجام نظرسنجی را چگونه ایجاد کنیم؟ یافتن بهترین پاسخ برای سوالات بالا مساله اصلی در تصمیمی گیری برای این امر در بین مدیران مراکز درمانی است. این مساله آنقدر مهم است که باعث شده بسیاری از مدیران نتیجه گرا بخاطر بی نتیجه بودن هزینه هایی که برای طراحی و چاپ انواع فرم های نظر سنجی و بعد از آن تحلیل و بررسی آن میکنند ، نسبت به اهمیت نظرسنجی بی تفاوت شوند. به دفعات مختلف شاهد آن بودیم که در بسیاری از مراکز درمانی ، نظرسنجی به یک موضوع تزیینی و بدون اثربخشی لازم تبدیل شده است.

راه حل پذیرش۲۴ : اجرای هدفمند و ردیابی مستمر

مطمئنا یکی از جذاب ترین ماژول های پذیرش۲۴ نظرسنجی تلفنی بیماران است. تیم پذیرش۲۴ نهایت دقت خود را در پیاده سازی پروسه نظر سنجی نوبت دهی در مراکز درمانی بکار گرفته است به گونه ای که بیماران و مراجعین شما می توانند در دو زمان مجزا نظر خود را نسبت به کیفیت ارائه خدمات درمانگاه اعلام کنند.

بعد از پایان مکالمه بیمار و گرفتن نوبت

بیماران می توانند نظرات خود را نسبت به فرایند نوبت دهی پس از پایان فرآیند ثبت کنند.

بعد از پایان ویزیت پزشک و اتمام کلیه فرآیندها

پس از ارائه تمامی خدمات و خروج بیمار از مرکز درمانی ، سامانه نظرسنجی در همان روز با بیمار شما تماس گرفته و این امکان نظردهی به سوالات را فراهم میکند.

امکانات ویژه نظرسنجی پذیرش۲۴

نظرسنجی منحصربفرد برای هر مرکز درمانی با توجه به نیاز مرکز درمانی خود و مسائلی که اهمیت بیشتری برایتان دارند می توانید سوالات سیستم نظرسنجی را اختصاصی نمایید. ارائه گزارش روزانه از نتایج نظرسنجی یکی از ویژگی های ممتاز نظرسنجی پذیرش۲۴ که آن را از سایر خدمات متمایز می کند امکان ارائه گزارشات یکپارچه در همان روز نظرسنجی به مدیریت مرکز درمانی به جهت گرفتن تصمیمات در سریع ترین زمان ممکن و رصد روزانه عملکرد درمانگاه است. امکان ثبت پاسخ به صورت عدد یا ضبط فایل صوتی بیماران شما می توانند پس از شنیدن صدای بوق در پشت خط ، نظرات خود را اعلام کنند و یا درصورت تمایل به سوالات پیش فرض سیستم نمره رضایت بدهند.

بهبود و نظارت پایدار

قطعا دو واژه بهبود و نظارت با پیشرفت و ترقی هر سازمان، علی الخصوص مراکز درمانی که ارائه دهندگان انواع خدمات هستند گره خورده است. ما در تیم پذیرش۲۴ این اطمینان را می دهیم که با استفاده از ابزار نظرسنجی ایجاد شده و گرفتن نظرات بیماران در زمان های مناسب می توانید بهبود و نظارت بر عملکرد مرکز درمانی خود را راحت تر از گذشته انجام دهید.

نوشته های مشابه

‫۱۷ نظرها

 1. با سلام و تشکر از برنامه کابردی خوبتون.
  متاسفانه مشکلی که برای مراکز درمانی دولتی مانند بیمارستان خورشید اصفهان و امثالهم هست اینه که شما نمی توانید یک نوبت از قبل برنامه ریزی شده بگیرید.
  این موضوع باعث شده که همواره به انتظار زمان باز شدن نوبت گیری باشید و امیدوار باشید که بخت باشما یار باشه که نوبتی به شما برسه.
  اگر بتونید برای این نوبت ها طوری برنامه ریزی کنید که بخشی از نوبت ها با تعیین قبلی باشن و بخشی از نوبت ها در بازه باز شدن نوبت، شاید بهتر باشه. چون من ترجیح می دم یه نوبت مشخص ولی دیرتر بگیرم تا اینکه همش در انتظار شانس و اقبال بنشینم.
  ممنون.

  1. محمد عزیز از اینکه وقت گذاشتی و نظرت رو با ما مطرح کردی ممنونیم.از نظرات و انتقادات شما برای رشد پذیرش۲۴ استقبال کرده و از حسن توجه شما ممنونیم. در حال حاضر این قابلیت در پذیرش۲۴ وجود دارد. شما می توانید با رفتن به منوی سایر نوبت های خالی پزشک علاوه بر اولین نوبت خالی سایر نوبت های پزشک مورد نظرتون تا بازه ی زمانی که در پروفایل پزشکان توسط خود مرکز درمانی تعیین شده است را مشاهده کرده و برا ی زمان مورد نظرتون نوبتتون رو ثبت کنید.

 2. سلام.
  خسته نباشید اما باید بگم که:
  پیغام هایی که هنگام پربودن نوبت ها داده می شود شفاف نمی باشد.
  همچنین از چند روز قبل شخص نمی تواند نوبت گیری کند. که این خیلی مشکل بزرگی است. ترجیحا برنامه پزشک برای روزهای دیگر نشان داده شود.
  هنوز جای کار داریم.
  با مشکلاتی که وجود دادر من خودم شخصا به سبک بیست سال پیش که نوبت می گیرم راحت ترم.

  1. سرکار خانم اسماعیل زاده سلام وقت شما بخیر
   در ابتدا از شما ممنونیم که نظرتون رو با ما مطرح کردین. در حال حاضر تیم پذیرش۲۴ در حال تلاشه تا مشکلات بیماران به پایین ترین حد خودش برسه. در همین راستا به زودی تقویم کاری پزشک و بازه ی مجاز نوبت دهی که کاملا توسط هر مرکز درمانی مشخص میشه نمایش داده خواهد شد. ما داریم تمام تلاشمون رو میکنیم تا کاربران به آسان ترین روش ممکن و با کمترین اتلاف وقت بتونن از پزشک مورد نظرشون نوبت بگیرن. با آرزوی شادی و سلامتی برای شما

 3. سلام
  شما میگید نوبت دهی اینترنتی و اپلیکیشن پذیرش ۲۴ خیلی راحتتره؛ ولی اینطور نیست.
  نوبت دهی تلفنی، سایت و اپلیکیشنتون هماهنگ نیستند.
  از طریق سایت و همچنین از طریق اپلیکیشن برای نوبت اقدام کردم ولی پیغام میده که روز دیگری اقدام کنید در صورتیکه تلفنی نوبت خالی وجود داشت

  1. کاربر گرامی سلام. لطفا در نظر داشته باشید نحوه ی نوبت دهی مراکز درمانی و همچنین درصد امکان ثبت نوبت از طریق مختلف در هر مرکز با توجه به تنظیمات آن متفاوت است برای مثال ممکنه بیمارستانی در صورت داشتن وقت خالی ۷۰ درصد نوبت هاشو به صورت تلفنی در اختیار بیماران قرار بده و درصد کمتری رو به نوبت دهی اپلیکیشن. برای شما آرزوی سلامتی و شادی داریم.

 4. باسلام
  ضمن تشکر خواهشمند است بررسی گردد چرا از طریق اپیلیکشن نوبت گرفته میشه در مراکزدرمانگاهها و بیمارستانها و مطب دکترها نوبت ثبت نمیگردد
  اینجانب دوبار نوبت گرفتم مراحل کامل انجام میشه شماره پیگیری هم میده ولی در سیستم انها دیده نمیشه و نوبت ثبت نمیگردد مثلا تاریخ ۹۸/۷/۱ واسه من نوبت داده توسط اپیلیکیشن بشماره پیگیری ۱۰۴۶۶۷۰۰۶۴ ولی وقتی مراجعه نمودم در سیستم درمانگاه نبودش

  1. لطفا جهت حل مشکل و بیان جزئیات با پشتیبانی ما به شماره ۰۲۱۲۵۰۱۵۰۱۵ تماس بگیرید و مشکل را با راهبر کلینیک مجازی درمیان بگذارید.براتون در تمام لحظات زندگیتون ارزوی سلامتی داریم

 5. با سلام .
  با عرض معذرت شاهید بیخود ترین و بی کیفیت ترین نرم افزار وسایت پذیرش ۲۴ هستیم . متاسفانه از نظر کاربردی صفره . متاسفانه شما پول رو میشناسید . نمیتونید ی بنامه با کیفیت ارائه بدید . مردم واستون مهم نیستن .

  1. میلاد عزیزلطفا جهت حل مشکل و بیان جزئیات با پشتیبانی ما به شماره ۰۲۱۲۵۰۱۵۰۱۵ تماس بگیرید و مشکل را با راهبر کلینیک مجازی درمیان بگذارید.براتون در تمام لحظات زندگیتون ارزوی سلامتی داریم

 6. احمد اسدی هستم برای نوبت گرفتنم از اینترنت خیلی سخته گفت:

  باسلام نوبت گرفتن با اینترنت خیلی مشکل هس برام اگه بشه با شماره همراه وپیامکی باشه خیلی بهتره متشکرم

  1. دوست عزیز از اینکه پذیرش۲۴ رو برای دریافت نوبت انتخاب کردید سپاس گذاریم.لطفا جهت حل مشکل و بیان جزئیات با پشتیبانی ما به شماره ۰۲۱۲۵۰۱۵۰۱۵ تماس بگیرید و مشکل را با راهبر کلینیک مجازی درمیان بگذارید.براتون در تمام لحظات زندگیتون ارزوی سلامتی داریم.

 7. البته مورد خاصی نیس چون وقت مردم در این روزگار بی ارزش تر از آن چیزی است که حتی قابل بیان باشد. تقریبا ۳ هفته پیش نوبت پزشکی رو در بیمارستان عرفان نیایش رزو کردم امروز برابر نوبت دریافت شده از پذیرش ۲۴ به بیمارستان رفتم و پذیرش بیمارستان بهم گفت یک ماه بیشتر است که دکتر از این بیمارستان رفته و مراجعین دیگری هم مثل ما بودند که از نقاط مختلف شهر با صرف وقت و هزینه زیاد آمده بودند. جالب اینکه دیروز هم پیامک یاد آوری نوبت رزو شده رو دریافت کردم.

  1. بابت تجربه ی بدی که برای شما اتفاق افتاده متاسفیم. لطفا در نظر داشته باشید تضمین کیفیت خدمات درمانی به عهده ی بیمارستان و پرسنل آن مرکز درمانی می باشد و کادر درمان موظف به پاسخگویی در مورد نحوه ی ارائه خدمات به بیماران هستند. برای شما آرزوی شادی و سلامتی داریم در حین سعی بر برطرف مشکل و در حال پیگیری هستیم

 8. با سلام. محل کلنیک رو روی نقشه گوگل اشتباه و کنار بابل کلنیک ثبت کردید. لطفا تصحیح کنین

 9. باسلام
  بیمارستان پیامبراعظم قشم درعرض ۱۰ ثانیه ضرفیت نوبت دهی پرشدالان بعداز یک ماه تونستم یه نوبت بگیرم حالا ببینم میتونم دکتر را حضوری ببینیم

 10. باسلام
  بیمارستان پیامبراعظم قشم درعرض ۱۰ ثانیه ضرفیت نوبت دهی پرشدتلفن بیمارستان هم یه سره مشغول میزنه الان بعداز یک ماه تونستم یه نوبت بگیرم حالا ببینم میتونم دکتر را حضوری ببینیم .
  الان هم همین نظر را میخوام ثبت بکنم سایت نمیزاره ومیگه قبلا همین نظررا داده بودین به جای من یکی دیگه نظر دادن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

بستن
بستن