عمومی

نظرسنجی نوبت دهی مراکز درمانی

نظرسنجی ابزار محبوب مدیران

نظرسنجی بعنوان یکی از ابزارهای پرکاربرد در روابط عمومی ، محبوبیت خاصی در بین مدیران مراکز درمانی پیدا کرده است. قطعا مهم ترین دغدغه مراکز درمانی ارائه خدمات با کیفیت نیست بلکه داشتن مخاطبان علاقه مند به  استفاده از این خدمات  هست . اگر مدیریت یک سازمان را برعهده دارید باید داشتن یک روابط عمومی قدرتمند را در اولویت کارهای خود قرار دهید.  

مراجعین شما در مورد شما چه می گویند ؟

اولین گام برای بهتر شدن قبل از انجام هر اقدام دیگری این است که بتوانید نظرات بیماران و مراجعین  خود را بصورت منظم و مرتب رصد کنید. این روش آسانترین راه برای شنیدن صدای بیماران و شناخت دغدغه های فکری آن هاست و داده های دقیقی را از وضعیت فعلی به شما می دهد.  

ارزش یک نظرسنجی نتیجه گرا

نظرسنجی از بیماران را چگونه انجام دهیم؟ چگونه به کمک ابزار نظرسنجی میزان اثربخشی را در مرکز خود افزایش دهیم؟ رغبت بیماران به انجام نظرسنجی را چگونه ایجاد کنیم؟ یافتن بهترین پاسخ برای سوالات بالا مساله اصلی در تصمیمی گیری برای این امر در بین مدیران مراکز درمانی است. این مساله آنقدر مهم است که باعث شده بسیاری از مدیران نتیجه گرا بخاطر بی نتیجه بودن هزینه هایی که برای طراحی و چاپ انواع فرم های نظر سنجی و بعد از آن تحلیل و بررسی آن میکنند ، نسبت به اهمیت نظرسنجی بی تفاوت شوند. به دفعات مختلف شاهد آن بودیم که در بسیاری از مراکز درمانی ، نظرسنجی به یک موضوع تزیینی و بدون اثربخشی لازم تبدیل شده است.

راه حل پذیرش۲۴ : اجرای هدفمند و ردیابی مستمر

مطمئنا یکی از جذاب ترین ماژول های پذیرش۲۴ نظرسنجی تلفنی بیماران است. تیم پذیرش۲۴ نهایت دقت خود را در پیاده سازی پروسه نظر سنجی نوبت دهی در مراکز درمانی بکار گرفته است به گونه ای که بیماران و مراجعین شما می توانند در دو زمان مجزا نظر خود را نسبت به کیفیت ارائه خدمات درمانگاه اعلام کنند.

بعد از پایان مکالمه بیمار و گرفتن نوبت

بیماران می توانند نظرات خود را نسبت به فرایند نوبت دهی پس از پایان فرآیند ثبت کنند.

بعد از پایان ویزیت پزشک و اتمام کلیه فرآیندها

پس از ارائه تمامی خدمات و خروج بیمار از مرکز درمانی ، سامانه نظرسنجی در همان روز با بیمار شما تماس گرفته و این امکان نظردهی به سوالات را فراهم میکند.    

امکانات ویژه نظرسنجی پذیرش۲۴

  نظرسنجی منحصربفرد برای هر مرکز درمانی با توجه به نیاز مرکز درمانی خود و مسائلی که اهمیت بیشتری برایتان دارند می توانید سوالات سیستم نظرسنجی را اختصاصی نمایید. ارائه گزارش روزانه از نتایج نظرسنجی یکی از ویژگی های ممتاز نظرسنجی پذیرش۲۴ که آن را از سایر خدمات متمایز می کند امکان ارائه گزارشات یکپارچه در همان روز نظرسنجی به مدیریت مرکز درمانی به جهت گرفتن تصمیمات در سریع ترین زمان ممکن و رصد روزانه عملکرد درمانگاه است. امکان ثبت پاسخ به صورت عدد یا ضبط فایل صوتی بیماران شما می توانند پس از شنیدن صدای بوق در پشت خط ، نظرات خود را اعلام کنند و یا درصورت تمایل به سوالات پیش فرض سیستم نمره رضایت بدهند.  

بهبود و نظارت پایدار

قطعا دو واژه بهبود و نظارت با پیشرفت و ترقی هر سازمان، علی الخصوص مراکز درمانی که ارائه دهندگان انواع خدمات هستند گره خورده است. ما در تیم پذیرش۲۴ این اطمینان را می دهیم که با استفاده از ابزار نظرسنجی ایجاد شده و گرفتن نظرات بیماران در زمان های مناسب می توانید بهبود و نظارت بر عملکرد مرکز درمانی خود را راحت تر از گذشته انجام دهید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن