خبرهاامکانات پذیرش 24عمومی

سیستم پرداخت آنلاین پذیرش ۲۴

در گذشته پرداخت آنلاین و الکترونیک یک کار تزئینی و به عبارتی فانتزی به حساب می‌آمد. در دنیای امروز با نگاهی به اعداد و ارقام متوجه می‌شویم که نه تنها پرداخت آنلاین یک صنعت است بلکه تصور گردش پول در اقتصاد ایران بدون استفاده از خدمات این صنعت تقریبا امری محال می‌باشد. با توجه به اهمیت مسائل مالی و مدیریت آن در مراکز مختلف، پذیرش۲۴ در این قسمت نیز قابلیت‌هایی را به سامانه اضافه کرده است. از قابلیت‌های ویژه و مهم سامانه پذیرش۲۴، سیستم یکپارچه پرداخت آن در حالت‌های گوناگون است. نکته قابل توجه اینکه تسویه حساب در کلیه روش ها حداکثر تا ۸ صبح بوده که توسط سیستم شاپرک انجام خواهد شد. بازگشت وجه نوبت های انصرافی نیز حداکثر تا ساعت ۸ صبح انجام می‌شود. کلیه اطلاعات مرتبط با پرداخت، نحوه پرداخت و زمان و میزان پرداخت در سیستم ذخیره شده و امکان گزارش گیری لازم برای کلیه پرداخت ها وجود دارد.  

حالت های مختلف پرداخت در پذیرش۲۴

  • پرداخت تلفنی

بیماران پس از پایان تماس در سیستم تلفن گویا و یا در پایان مکالمه با اپراتور، به سمت سوئیچ بانکی هدایت شده و هزینه مرتبط با حق ویزیت یا دیگر هزینه‌ها را از طریق کارت بانکی و رمز دوم پرداخت می‌نمایند. این سامانه توسط سیستم بانکی مدیریت شده و از امنیت بسیار بالایی برخوردار است. و یا اینکه بیماران می توانند بعد از گرفتن نوبت در هریک از روش های تلفنی، حضوری و … منتظر باشند تا سامانه با آنها تماس گرفته و از طریق منوی پرداخت و راهنمایی، برای پرداخت هزینه اقدام کنند.

  • پرداخت اینترنتی

کاربران می توانند در فرایند نوبت دهی اینترنتی، هزینه مرتبط با نوبت خود را از این درگاه پرداخت کنند.

  • پرداخت از طریق تلگرام یا اپلیکیشن

کاربران می‌توانند در فرایند نوبت دهی در اپلیکیشن و تلگرام، هزینه ویزیت خود را در همان محیط نرم افزار پرداخت کنند.

تیم تولید محتوای پزشکی و سلامتی پذیرش24

تیم تحریریه پذیرش24 متشکل از پزشکان متخصص و پرستاران دارای مجوز، مترجمان و نویسندگان با تجربه در حوزه تولید محتوای پزشکی و سلامتی تمام تلاش خود را در جهت اطلاع رسانی و آگاهی سازی کامل و جامع در خصوص داروها، بیماری‌ها و سایر اطلاعات سلامتی برای استفاده عمومی کاربران پذیرش24 از منابع معتبر علمی به کار می‌بندد.

نوشته های مشابه

guest
2 پرسش و پاسخ
بیشترین امتیاز
جدیدترین قدیمی ترین
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
motahareh.habibi

سلام من نوبت آنلاین گرفتم ولی چون مبلغ مشاوره را اشتباه دیدم از مشاوره منصرف شدم و نوبت را لغو کردم
آیا هزینه به من عودت داده میشود؟

پذیرش 24

مطهره عزیز، در نظر داشته باشید همانطور که در قوانین عودت وجه ذکر شده است، تا ۷۲ ساعت بعد از لغو نوبت هزینه شما عودت میگردد.با تشکر

دکمه بازگشت به بالا