خبرهاامکانات پذیرش 24

تحول در زیر ساخت نوبت دهی تلفنی پذیرش۲۴

با توجه به دغدغه مدیریت پذیرش۲۴ در چند هفته اخیر مبنی بر افزایش تصاعدی مشتریان این مجموعه و با توجه به اهمیت دار بودن زمان مفید مشتریان ، ما در نظر گرفتیم تغییراتی در زیر ساخت نوبت دهی تلفنی به وجود آورده و فرآیند بررسی تیکت های تلفنی را برای مشتریان تسهیل کنیم تا آنها بتوانند به سریع ترین و راحت ترین راه ممکن تغییرات مدنظرشان را در سیستم تلفن گویا اجرا کنند.

برای مثال زمانی که مرکزی تحت پوشش پذیرش۲۴، قصد اضافه و یا حذف پزشکی را داشته باشد معمولا دو تا چند هفته طول میکشد تا در فایل صوتی جدید نام این پزشک حذف یا اضافه بشود.

اما الان با توجه به بالا رفتن تعداد مشتریان و پیش بینی این مسئله که بررسی و حل درخواست های این مشتریان زمان بیشتری را طلب میکند ، زیرساخت نوبت دهی جدیدی را طراحی کردیم تا این مشکل را برطرف سازیم.

ویژگی های جدید زیر ساخت نوبت دهی تلفنی پذیرش۲۴ :

در این سیستم تلفنی جدید بسیاری از مشکلات برطرف شده و زمانی که مرکزی تصمیم به حذف یک پزشک از چارت داشته باشد ، به محض حذف کردن پزشک در تقویم کاری ، سیستم به طور همزمان این پزشک را از سیستم تلفنی هم حذف میکند و دیگر نیازی به ضبط فایل جدید صوتی نمیباشد.

همچنین اگر مرکز بخواهد پزشکی را به سیستم اضافه کند ، فقط به یک فایل صوتی احتیاج دارد که توسط ما ضبط و به مرکز تحویل داده میشود. اما این مورد نیز در نظر گرفته شده است که اگر اضافه کردن نام پزشک اورژانسی بود امکان ضبط فایل صوتی برای مدت موقتی و استفاده در سیستم وجود دارد که این کار میتواند توسط مسئولان خود مرکز و یا همکاران ما در پذیرش۲۴ انجام شود و فایل اصلی پس از ضبط جایگزین نسخه موقتی گردد.

ما امیدواریم با توسعه ی هرچه بیشتر زیرساخت های پذیرش۲۴ گامی بزرگ در راستای رضایت تمامی مشتریان و همراهان عزیز پذیرش۲۴ برداریم.

برای آشنایی بیشتر با قابلیت های نوبت دهی تلفنی و زیرساخت آن لطفا به مطالب زیر مراجعه فرمایید :

زیرساخت نوبت دهی تلفنی پذیرش ۲۴ 

نوبت دهی تلفنی ، قابلیت ها و امکانات آن 

تیم تولید محتوای پزشکی و سلامتی پذیرش24

تیم تحریریه پذیرش24 متشکل از پزشکان متخصص و پرستاران دارای مجوز، مترجمان و نویسندگان با تجربه در حوزه تولید محتوای پزشکی و سلامتی تمام تلاش خود را در جهت اطلاع رسانی و آگاهی سازی کامل و جامع در خصوص داروها، بیماری‌ها و سایر اطلاعات سلامتی برای استفاده عمومی کاربران پذیرش24 از منابع معتبر علمی به کار می‌بندد.

نوشته های مشابه

guest
0 پرسش و پاسخ
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا