خبرها

پذیرش۲۴، با ارزش ترین استارتاپ سلامت دیجیتال !

سلامت از اصلی ترین حوزه های مورد توجه دولت ها است. مدیریت خدمات مربوط به سلامت نیازمند دقت ، مهارت و توانایی ویژه ای بوده و رسیدگی به آن از مهم ترین فرآیند ها در سطح کلان مدیریت کشوری میباشد.

پذیرش۲۴  بر اساس گزارش معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری توانست عنوان بالاترین میزان رشد در بین استارتاپ های حوزه ی سلامت دیجیتال را از آن خود کند.

رشد انواع مدل های دیجیتال کسب و کار حوزه ی سلامت در دهه ی اخیر بسیار چشمگیر و قابل توجه بوده است. کسب و کارهایی مبتنی برای ارائه خدمات پیشگیری ، تشخیص و یا درمان که با اهدافی همچون بهبود کیفیت خدمات درمان ، کاهش هزینه ها و صرفه جویی خصوصا در زمان توسعه یافته اند.

سلامت دیجیتال چیست ؟

سلامت دیجیتال ، شاخه ای نوظهور در حوزه سلامت بوده که با اشتغال زایی پایدار ، دانش بنیان و توسعه پذیر به منبعی ارزشمند برای خلق ثروت بدل شده است.

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در تابستان۹۷ در طی فراخوانی اقدام به شناسایی استارتاپ های فعال در حوزه ی سلامت دیجیتال نمود تا گزارشی مبنی بر “اطلس کسب و کارهای سلامت دیجیتال ایران” تولید و ارائه نماید و در آن به معرفی استارتاپ های برتر در این حوزه بپردازد.

مرکز توسعه فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به منظور کمک به توسعه کسب و کار های فعال در این حوزه ، با توجه به خدماتی که این استارتاپ ها ارائه میدهند در شش حوزه ی مجزا اقدام به معرفی این شرکت ها کرده است. این شش حوزه به شرح ذیل میباشد :

۱-تناسب اندام و سبک زندگی

۲-مراقبت در منزل

۳-شبکه های اجتماعی و بازارگاه های الکترونیکی

۴-مدیریت دانش

۵-تشخیص و مراقبت پیشرفته

۶-خدمات آموزشی

پذیرش۲۴ با ارزش ترین استارتاپ سلامت دیجیتال !

در راستای این پژوهش پذیرش۲۴ توانست در بین ۲۵ استارتاپ انتخاب شده در حوزه ی شبکه های اجتماعی و بازارگاه های الکترونیکی سلامت دیجیتال ، در گرید A این رتبه بندی قرار بگیرد.

پذیرش24 سلامت دیجیتال

پذیرش۲۴ محصولی شرکتی ، دانش بنیان ، پلت فرمی اختصاصی شامل وب سایت ، اپلیکیشن ، شبکه اجتماعی مبتنی بر نوبت دهی ، پرونده های الکترونیکی در سیستم های بیمارستانی و مراکز درمانیست که با ارائه ی خدمات به بیمارستان ها ، مراکز درمانی ، کلینیک ها ، مطب ها و شهروندان در راستای نوبت دهی الکترونیک به نسخه نهایی و فروش انبوه رسیده است.

پذیرش24 سلامت دیجیتال

ما معتقدیم بدون حمایت سایر ارکان و عناصر اکوسیستم نوآوری ، ارگان های دولتی ، شتابدهنده ها ، مراکز رشد ، پارک های فناوری ، سرمایه گذاران خطرپذیر ، صندوق های سرمایه گذاری ، دانشگاه های علوم پزشکی و سایر مراکز مرتبط رشد در این فضا بسیار سخت خواهد بود.

و باور داریم شبکه سازی موثر در این اکوسیستم شیوع خلاقیت ، نوآوری و کیفیت تولیدات را به طرز چشمگیری افزایش خواهد داد.

پذیرش24 سلامت دیجیتال

پذیرش۲۴ امید دارد قدمی که در راه سلامت برداشته است با حمایت و توجه ارگان های مربوطه بیش از پیش در راستای بهبود کیفیت خدمات سلامت دیجیتال در کشور مثمرثمر باشد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

‫۲ نظرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

بستن
بستن