خبرها

پذیرش۲۴ یکی از ایده های برتر راه یافته به مرحله نهایی فن بازار ملی سلامت

نتایج داوری اولیه بخش ایده های محصول محور در چهارمین همایش و فن بازار ملی سلامت مشخص شد و پذیرش۲۴ توانست به عنوان یکی از ۱۸ ایده برتر در بیش از ۱۰۰ ایده رسیده به دبیرخانه در حوزه‌های مختلف از جمله خدمات حوزه سلامت و سلامت دیجیتال باشد.

ایده و ایده پردازی در ذات خود مهم و بسیار ارزشمند است اما ایده ها برای تبدیل شدن به یک کسب و کار موفق و سود آور باید تجاری شوند.به همان اندازه که وجود یک ایده ناب از اهمیت بالایی برخوردار است، نحوه اجرایی کردن آن نیز بسیار مهم و تعیین کننده است. تجاری‌سازی ایده پروسه ای پیچیده و دشوار است که می‌توان با آن، علم را به اقتصاد گره زد.

فن بازار چیست؟

فن بازار بازاری برای مبادلات تکنولوژی است که به منظور تسهیل و استاندارد سازی مبادلات،شفاف‌سازی و تقویت بازار فناوری در دنیا مورد استفاده قرار می‌گیرد، در واقع بازاری برای آسان سازی در عرضه و فروش مبادلات فناوری است. ایده‌ پردازی تا اجرا، مسیر تبدیل یک رویا به واقعیت برای کارآفرینان است و در راستای به حقیقت پیوستن این رویا فن بازار ها به عنوان مرجع قابل‌اعتمادی برای انتقال اطلاعات میان متقاضیان و عرضه‌کنندگان ، کارآفرینان و سرمایه‌گذاران محسوب می‌شود.

 فن بازار ملی سلامت به طور اختصاصی به مشاوره و اطلاع‌رسانی صحیح در حوزه‌های فناوری سلامت می‌پردازد و در نقش یک استراتژی نوین در زمینه توسعه و انتقال فناوری زیستی در کشور فعالیت می‌کند.

موفقیت در توسعه و تجاری‌ سازی فناوری ، وابسته به عوامل متعددی از جمله تفکری نو و خلاق ، دانش فنی مناسب ، علم و روحیه کارآفرینی و منابع مالی می باشد، اما ممکن است یک فرد به‌ تنهایی ، همه این ویژگی‌ها را نداشته باشد، بنابراین برای کسب موفقیت های بیشتر نیاز به تیمی با مهارت‌های متفاوت شامل : مخترع ، سرمایه‌گذار، فناور و کارآفرین می باشد. با توجه به اهمیت توسعه فناوری و تأکید دولت بر تجاری‌ سازی ایده‌های نوآورانه بر پایه فناوری طی سال‌های گذشته،فراخوان ایده های محصول محور با هدف آماده سازی زمینه ای برای مبادله ایده‌های نوآورانه و فناورانه بین پژوهشگران و بنگاه‌های اقتصادی هم‌زمان با چهارمین همایش و فن بازار ملی سلامت برگزار شد و پذیرش۲۴ لغو افتخار دارد تا یکی از ۱۸ ایده برتر در بخش ایده های محصول محور در حوزه سلامت دیجیتال باشد.

پذیرش۲۴ با تلاش های مستمر خود در راستای بهبود فرآیند درمان امید دارد بتواند گامی مثبت در جهت سلامت شهروندان عزیزمان بردارد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

بستن
بستن