خبرهامطالب عمومی

داستان موفقیت مشتریان(بیمارستان شهید هاشمی نژاد تهران)

بیمارستان شهید هاشمی نژاد قبل از پذیرش ۲۴

نبود پزشک متخصص در برخی شهرستان ها و گران بودن برخی از بیمارستان های خصوصی باعث شده که خیلی از بیماران برای درمان بیماریشان، خودشان را به مراکز درمانی تخصصی دانشگاهی برسانند. ولی در این مسیر مواردی از جمله ” نارضایتی بیماران از شرایط نوبت دهی، وقت نداشتن پزشک متخصص و مشکلات اسکان بیماران شهرستانی وجود داشت” همچنین پرسنل بیمارستان نیز از حجم زیاد کاری و تعداد زیاد بیماران احساس نارضایتی می کردند.

بیمارستان شهید هاشمی نژاد بعد از پذیرش ۲۴

تا اینکه سامانه پذیرش ۲۴ جهت مدیریت این بیمارستان و نوبت دهی حضوری و الکترونیکی اقدام کرد و با فرایند ساده، سریع و مستقل از مکان، امکان نوبت دهی را برای بیماران داخل و خارج از شهر تهران فراهم کرد و زمان مشخصی را برای ویزیت بیماران در نظر گرفت.
پس از راه اندازی این سامانه در بیمارستان هاشمی نژاد، برای گرفتن نوبت دیگر نیازی به حضور بیمار در بیمارستان نیست و با برقراری یک تماس تلفنی گویا، مراجعه به ربات تلگرام، نرم افزار موبایل و با ورود به سایت تخصصی بیمارستان هاشمی نژاد فرایند نوبت دهی به صورت گام به گام انجام می شود.

پذیرش ۲۴ مفتخر است که با

– امکان نوبت دهی ساده، سریع و مستقل از مکان
– مدیریت زمان بیماران
– مدیریت زمان پزشکان
– ارائه زمان مشخص ویزیت برای بیماران
– عدم حضور بیمار در بیمارستان جهت گرفتن نوبت و کاهش تعداد بیماران در بیمارستان
– وجود راه های ارتباطی حضوری، تلفنی، اینترنتی، تلگرامی، USSD
– عدم اشغالی خطوط و پشت خط ماندن
شرایط نوبت دهی را در بیمارستان شهید هاشمی نژاد تغییر دهد.

داستان موفقیت مشتریان(بیمارستان شهید هاشمی نژاد تهران) | بیمارستان شهید هاشمی نژاد قبل از پذیرش 24 داستان موفقیت مشتریان(بیمارستان شهید هاشمی نژاد تهران) | بیمارستان شهید هاشمی نژاد قبل از پذیرش 24 داستان موفقیت مشتریان(بیمارستان شهید هاشمی نژاد تهران) | بیمارستان شهید هاشمی نژاد قبل از پذیرش 24

پذیرش ۲۴ از زبان مشتری:

جناب آقای علی عسکری مسئول درمانگاه بیمارستان شهید هاشمی نژاد از ویژگی های پذیرش ۲۴ می گوید:
“بارز ترین ویژگی پذیرش ۲۴ عدم اشغالی یا پشت خط ماندن بیمار می باشد و بیمار در هر زمان و هر مکان می تواند با حداقل هزینه نوبت خود را بگیرد. .پزشکان نیز برنامه سالانه خود را می توانند مشخص، حذف و اضافه کنند”
جناب آقای رازقیان مسئول IT بیمارستان هاشمی نژاد نیز اینگونه پذیرش ۲۴ را نقد می کند:
“نیاز مجموعه بیمارستان هاشمی نژاد بر این شد که اپراتوری پشت خط نباشد و با راه های ارتباطی تلفن گویا، sms ، اینترنت، اپلیکیشن، ussd و … کار نوبت دهی به بیماران فراهم شود. یکی از بزرگترین محاسن پذیرش ۲۴ بحث ۲۴ ساعته بودن نوبت دهی است. رضایتمندی بیماران از مجموعه به این دلیل بسیار افزایش یافته است. خیلی خوب است که بستر سرویس دهی به سمت سرویس ابری پیش رفته است. در ارتباط با پذیرش ۲۴ نیز عملکرد را رضایتبخش می بینیم.”

بیمارستان شهید هاشمی نژاد تهران را بیشتر بشناسیم:

این مرکز توسط مرحوم حاج محمد مهدی ابراهیمی دریانی در سال ۱۳۳۶ تاسیس و وقف شد و از شهریور سال ۱۳۶۴ به نام شهید هاشمی نژاد تغییر نام یافت.
از آن زمان این مرکز به عنوان مرکز کشوری درمان بیماریهای کلیوی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی ایران مشغول خدمت رسانی به جامعه می باشد.
این بیمارستان اولین و بزرگترین مرکز همودیالیز و پیوند کلیه در کشور به شکل مستمر بوده است و بیش از ۳۰ سال است که به تربیت ارولوژیست و نفرولوژیست اشتغال دارد.
مرکز فوق تخصصی شهید هاشمی نژاد مرکزی آموزشی- درمانی بوده که از سال ۱۳۸۱ با تغییر در سیستم مدیریتی آن به مسیر تعالی قدم گذاشته که سبب تحول همه جانبه در آن شده است.

داستان موفقیت مشتریان(بیمارستان شهید هاشمی نژاد تهران) | بیمارستان شهید هاشمی نژاد قبل از پذیرش 24

بیانیه رسالت: بیمارستان شهید هاشمی نژاد مرکز فوق تخصصی بیماریهای کلیه و مجاری ادرار است که خدمات درمانی، آموزشی و پژوهشی را با کیفیت عالی در راستای ارتقای سلامت جامعه ارائه می کند.
چشم انداز: پیشتاز کیفیت درمان و آموزش کشور
ارزش ها:
• بیمار محوری
• کرامت کارکنان
• تعالی جویی و تفکر ناب
• مسئولیت های اجتماعی و زیست محیطی
• همدلی و مشارکت جویی
• دانش محوری

پذیرش ۲۴ خانه سلامتی شما است…

تیم تولید محتوا پزشکی و سلامتی پذیرش24

تحریریه پذیرش24 متشکل از پزشکان متخصص و پرستاران دارای مجوز، مترجمان و نویسندگان با تجربه در حوزه تولید محتوای پزشکی و سلامتی تمام تلاش خود را در جهت اطلاع رسانی و آگاهی سازی کامل و جامع در خصوص داروها، بیماری‌ها و سایر اطلاعات سلامتی برای استفاده عمومی کاربران پذیرش24 از منابع معتبر علمی به کار می‌بندد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا