خبرهااخبار حوزه سلامت
موضوعات داغ

شروع به همکاری پذیرش۲۴ با استارتاپ استودیو هلثیو

مجموعه پذیرش۲۴ و استارتاپ استودیو هلثیو با محوریت ایجاد مسیری هموار برای تشکیل تیم و تست سریع استارتاپ‌ها در حوزه سلامت دیجیتال تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

به نقل از ابوالفضل ساجدی مدیرعامل پذیرش۲۴: هدف این مجموعه، افزایش سهم بازار خود در نوبت‌دهی آنلاین و مدیریت مطب، همچنین تبدیل شدن به یک اَبر پلتفرم سلامت دیجیتال برای ارائه خدمات و محصولات متنوع‌تر به‌صورت آنلاین است.

ساجدی ادامه داد: همکاری با هلثیو به‌عنوان یک استارتاپ استودیوی تخصصی در حوزه سلامت، فرصت راه‌اندازی و تشکیل تیم‌های استارتاپی و تست سریع محصولات مختلف را فراهم می‌کند.

دکتر بهزاد سیفی مدیرعامل استارتاپ استودیو هلثیو نیز بیان کرد: همکاری با پذیرش۲۴ به‌عنوان یک کسب‌وکار بالغ در حوزه سلامت دیجیتال، سریع‌ترین راه برای غربال‌گری تیم‌های استارتاپی و ایده‌های مختلف در این حوزه را ممکن می‌سازد.

همه پزشکان و مراکز درمانی ایران

منبع: https://www.paziresh24.com/blog/

تیم تولید محتوای پزشکی و سلامتی پذیرش24

تیم تحریریه پذیرش24 متشکل از پزشکان متخصص و پرستاران دارای مجوز، مترجمان و نویسندگان با تجربه در حوزه تولید محتوای پزشکی و سلامتی تمام تلاش خود را در جهت اطلاع رسانی و آگاهی سازی کامل و جامع در خصوص داروها، بیماری‌ها و سایر اطلاعات سلامتی برای استفاده عمومی کاربران پذیرش24 از منابع معتبر علمی به کار می‌بندد.

نوشته های مشابه

guest
1 دیدگاه
بیشترین امتیاز
جدیدترین قدیمی ترین
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
پذیرش 24

تست

دکمه بازگشت به بالا