خبرها

نوبت دهی حضوری و تلفنی پزشکان و مراکز درمانی در گذر زمان

گرفتن نوبت از پزشک یا مراکز درمانی در ابتدا به صورت نوبت دهی حضوری انجام میشد. و همانگونه که از اسم آن پیداست بیمار با مراجعه حضوری به مطب یا بیمارستان ، نوبت خود را می گرفتند. به این فکر کنید که بیماران زیادی برای گرفتن نوبت به بیمارستان مراجعه کنند ، طبیعی است که کادر و پرسنل بیمارستان پاسخگویی خوب و مناسبی نداشته باشند. چون هم مدیریت و کنترل درخواست ها سخت می شود. و هم بیمار و پرسنل و پزشک با مشکلات زیادی از جمله اتلاف وقت ، تردد های بی جا و … روبه رو می شوند.

بهترین روش نوبت دهی چیست ؟

روش دیگر برای گرفتن نوبت روش تلفنی است. که یکی از پرکاربرد ترین و عمومی ترین روش های نوبت دهی است. اما زمانی که حجم زیادی از بیماران بخواهند از یک مرکز درمانی یا مطب نوبت تلفنی بگیرند چه اتفاقی می افتد؟
مطمئنا خطوط تلفن به طور مداوم اشغال می شوند. و یا بیمار با عدم پاسخگویی روبه رو می شود.

پیشرفت فناوری توانسته هم مشکلات نوبت دهی حضوری و تلفنی مثل حضور بیش از حد در مراکز درمانی و اشغالی تلفن را رفع کند. و هم با ۲۴ ساعته کردن نوبت دهی در ۷ روز هفته در هر موقعیت جغرافیایی می تواند به شرط وجود زیرساخت های مورد نظر به شما در گرفتن نوبت کمک کند.

از استانداردهای سیستم هم می توان این موارد را نام برد :
ارائه دهنده خدمات پشتیبانی نوبت دهی
داشتن تیم فنی خبره
رفع سریع مشکل سیستم در کوتاه ترین زمان ممکن

پذیرش ٢۴، خانه سلامتی شماست.

 

مدیریت مطب ، بهترین نرم افزار مدیریت مطب

تیم تولید محتوای پزشکی و سلامتی پذیرش24

تیم تحریریه پذیرش24 متشکل از پزشکان متخصص و پرستاران دارای مجوز، مترجمان و نویسندگان با تجربه در حوزه تولید محتوای پزشکی و سلامتی تمام تلاش خود را در جهت اطلاع رسانی و آگاهی سازی کامل و جامع در خصوص داروها، بیماری‌ها و سایر اطلاعات سلامتی برای استفاده عمومی کاربران پذیرش24 از منابع معتبر علمی به کار می‌بندد.

نوشته های مشابه

guest
2 پرسش و پاسخ
بیشترین امتیاز
جدیدترین قدیمی ترین
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
محمد دلخواه

جراحی چشم

محمد دلخواه

چشم پزشک

دکمه بازگشت به بالا