خبرها

وقتی بیش از نیمی از ایرانیان از اینترنت استفاده می کنند

به گزارش مرکز آمار ایران در اردیبهشت ۱۳۹۶، آمار ارائه شده تا پایان سال ۹۵ در خصوص استفاده ایرانی ها از اینترنت و فناوری اطلاعات و ارتباطات، حدود ۶۲/۲۱ درصد است.به این معنا که در خانه ۱۵ میلیون و ۵ هزار و ۳۴۸ ایرانی اینترنت وجود دارد.

همچنین بر اساس تخمین اعلام شده از سوی مرکز آمار ایران در انتهای سال ۹۵، نسبت کاربران اینترنت نسبت به سال ۹۴، ۱۷/۵ درصد رشد داشته است. که نشانه حرکت مثبت کشور به سمت جامعه اطلاعاتی عنوان شده است.
پس در دنیای امروز که بیشتر افراد از مرد و زن و پیر و جوان از سطع اطلاعات عمومی بالایی برخوردارند. و به دلیل مشغله های زیاد بیشتر تمایل دارند که از روش ها و سبک های ساده برای کارهای خود استفاده کنند. آیا نمی توان یکی از این روش های مهم و موثر را برای ساده کردن کارها و مدیریت زمان افراد، استفاده از اینترنت نام برد؟
مثلا خرید اینترنتی، خدمات بانکی اینترنتی، نوبت دهی اینترنتی و …

نوبت دهی اینترنتی :

نوبت دهی اینترنتی علاوه بر اینکه به بیماران کمک می کند که بتوانند با تحقیق کامل، پزشک و مرکز درمانی مورد نظر خود را انتخاب و خدمات هر پزشک و مرکز درمانی را بشناسند، برای پزشکان نیز می تواند مفید باشد. به این شکل که در دنیای رقابتی امروز این سامانه بتواند معرف خوبی برای آنها باشد.

علاوه بر این ها حضور پزشکان و مراکز درمانی در نوبت دهی اینترنتی می تواند باعث افزایش رضایت بیماران شود.
پذیرش ۲۴ ، سامانه ای جامع جهت مدیریت فرآیند نوبت دهی پزشکان و مراکز درمانی بصورت الکترونیک، سریع و مستقل از مکان است. این سامانه نیاز به استقرار در محل مطب یا مرکز درمانی نداشته و درعرض چند دقیقه راه اندازی شده و یک شماره تلفن و آدرس اینترنتی مجزا برای نوبت دهی به آن مرکز درمانی اختصاص می دهد. که از آن لحظه امکان نوبت دهی از راه دور مقدور خواهد بود.

پذیرش ۲۴ خانه سلامتی شما است.

 

نرم افزار مطب ، نرم افزار مدیریت مطب

تیم تولید محتوای پزشکی و سلامتی پذیرش24

تیم تحریریه پذیرش24 متشکل از پزشکان متخصص و پرستاران دارای مجوز، مترجمان و نویسندگان با تجربه در حوزه تولید محتوای پزشکی و سلامتی تمام تلاش خود را در جهت اطلاع رسانی و آگاهی سازی کامل و جامع در خصوص داروها، بیماری‌ها و سایر اطلاعات سلامتی برای استفاده عمومی کاربران پذیرش24 از منابع معتبر علمی به کار می‌بندد.

نوشته های مشابه

guest
0 پرسش و پاسخ
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا