آموزش پذیرش24

حفظ اطلاعات و حریم خصوصی سیاست پذیرش۲۴

سامانه نوبت‌ دهی تلفنی اینترنتی پذیرش۲۴ (ویژه پزشکان) تأکید بالایی بر اصول حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران این سامانه دارد. این سند شامل توضیحی درباره اطلاعات خصوصی و نحوه استفاده از این اطلاعات است که سامانه پذیرش ۲۴ از کاربران سایت در خود دارد. این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آن می‌توان کاربران سامانه ۲۴ را به‌ صورت منحصربه‌ فرد شناسایی نمود. برای نمونه می‌توان به نام و نام خانوادگی، نشانی، نشانی پست الکترونیکی (ایمیل)، شماره تلفن و سایر اطلاعاتی که به‌صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره نمود.

ثبت نام در پذیرش۲۴

شما با ثبت‌نام در سامانه نوبت‌دهی تلفنی اینترنتی پذیرش ۲۴، مشخصات خود از قبیل نام و نام خانوادگی، ایمیل و مواردی دیگر را در اختیار سامانه نوبت‌دهی قرار می‌دهید. در ادامه فعالیت در سامانه و تقاضا برای دریافت حساب کاربری، شما نیاز به‌اضافه کردن مشخصات آدرس خود و تلفن‌های تماس خواهید داشت. شما پس از ورود به سایت سامانه پذیرش۲۴ ، به‌عنوان کاربر سامانه شناخته خواهید شد و کلیه اطلاعات مذکور و اطلاعاتی مانند تراکنش‌ها، پرداخت‌ها و اطلاعات فردی شما در اختیار سامانه پذیرش۲۴ خواهد بود. این سامانه اطلاعاتی از قبیل IP شما، اطلاعات کوکی‌ها و صفحه‌های مشاهده‌شده توسط شمارا نیز نگهداری خواهد کرد. از این قبیل اطلاعات تنها در موارد تبلیغاتی و یا ارائه محتوای متناسب به شما استفاده خواهد شد و در اختیار سازمان‌ها و افراد غیر قرار نخواهد گرفت.
قابل ذکر است سامانه پذیرش۲۴ به هیچ وجه اطلاعات شمارا فاش نخواهد کرد .

شما می‌توانید کلیه اطلاعات شخصی خود را در بخش مربوط به اطلاعات حساب کاربری خود تغییر داده و ویرایش کنید. این اطلاعات شامل کلیه اطلاعاتی است که شما در سایت سامانه پذیرش۲۴ وارد کرده‌اید؛ اما حساب شما توسط شما قابل‌حذف شدن از سیستم نیست و تنها توسط مدیریت امکان‌پذیر خواهد بود.این سیستم در جهت حفظ اطلاعات شما قدم بر میدارد.

تیم تولید محتوای پزشکی و سلامتی پذیرش24

تیم تحریریه پذیرش24 متشکل از پزشکان متخصص و پرستاران دارای مجوز، مترجمان و نویسندگان با تجربه در حوزه تولید محتوای پزشکی و سلامتی تمام تلاش خود را در جهت اطلاع رسانی و آگاهی سازی کامل و جامع در خصوص داروها، بیماری‌ها و سایر اطلاعات سلامتی برای استفاده عمومی کاربران پذیرش24 از منابع معتبر علمی به کار می‌بندد.

نوشته های مشابه

guest
0 پرسش و پاسخ
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا