اشتراک گذاری
364K
avatar

کلینیک ویژه بیمارستان فیض

6 تخصص پزشکی
پزشک فعال: 9
لیست پزشکان
افسانه نادری گلوکوم
گلوکوم
91٪(931 نظر)
فعال شدن نوبت دهی اینترنتی 20 خرداد 7:00 صبح
اولین نوبت: 21 خرداد 2:30 عصر
کبری نصرالهی چشم پزشکی
چشم پزشکی
85٪(156 نظر)
فعال شدن نوبت دهی اینترنتی 20 خرداد 7:00 صبح
اولین نوبت: 21 خرداد 2:30 عصر
آسیه اصلانی چشم پزشکی
چشم پزشکی
94٪(89 نظر)
فعال شدن نوبت دهی اینترنتی 21 خرداد 7:00 صبح
اولین نوبت: 22 خرداد 2:30 عصر
علی آقاجانی استرابیسم
استرابیسم
93٪(304 نظر)
فعال شدن نوبت دهی اینترنتی 21 خرداد 7:00 صبح
اولین نوبت: 22 خرداد 2:30 عصر
دکتر ریحانه عاقریان متخصص چشم‌پزشکی
متخصص چشم‌پزشکی
93٪(158 نظر)
آدرس و تلفن تماس
اصفهان - میدان قدس (طوقچی) اول خیابان مدرس
درباره مرکز درمانی
بیوگرافی

بیمارستان فیض اصفهان در سال 1324 در محله طوقچی به عنوان درمانگاهی که اتاق معاینه، اتاق پانسمان و داروخانه بود توسط حاج عبدالعلی فیض تأسیس گردید؛ که خدمات آن رایگان به مردم ارائه میشد.

این مرکز درمانی در سال 1342 با همکاری وزارت بهداری تجهیز شد و با 110 تخت با اسم شفاخانه فیض آغاز به کار کرد. 

در سال 1358 و پس از پیروزی انقلاب اسلامی درمانگاه قدیم تخریب و ساختمان چشم پزشکی در چهار طبقه احداث گردید.

این بیمارستان دولتی وابسته به دانشگاه علوم پزشکی اصفهان می باشد که در حال حاضر با مساحت 10000 متر مربع به عنوان اولین مرکز اورژانس چشم شبانه روزی استان با بهترین کیفیت خدمات و تجهیزات پزشکی و با همکاری با اکثر بیمه‌های اصلی و تکمیلی فعالیت می‌کند.

 

تخت فعال: 112

تخت مصوب: 155


بخش‌های بستری بیمارستان فیض اصفهان:

 

چشم مردان - چشم زنان  - داخلی اورژانس - پیوند چشم - جراحی چشم عمومی - CCU - POST CCU

 

بخش‌های کلینیک بیمارستان فیض اصفهان:

 

درمانگاه اطفال - درمانگاه اورژانس چشم  - درمانگاه قلب - درمانگاه دیابت - بینایی‌سنجی - بیومتری - پریمتری - ERG - VEP - OCT - EOG

 

بخش‌های پاراکلینیک بیمارستان فیض اصفهان:

 

آزمایشگاه پاتولوژی - آندوسکوپی - اکوکاردیوگرافی - آزمایشگاه طبی - رادیولوژی - اکوکاردیوگرافی - سونوگرافی - آنژیوگرافی - تست ورزش - اسپیرومتری - الکتروکاردیوگرافی - کولونوسکوپی

 

بیمه ‌های تحت پوشش بیمارستان فیض اصفهان:

 

تأمین اجتماعی - خدمات درمانی - بیماران خاص تامین اجتماعی - خدمات درمانی نیروی مسلح - خدمات درمانی نیروی مسلح - کمیته امداد - بیمه دانا - بیمه ایران - شرکت نفت

 

این صفحه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی کلینیک ویژه بیمارستان فیض جهت مشاهده خدمات و دریافت نوبت آنلاین پزشکانی که در این مرکز درمانی در حال ارائه خدمات درمانی هستند از طریق پذیرش ۲۴ طراحی و ارائه شده است. البته ممکن است در حال حاضر رزرو نوبت برخی از پزشکان فوق غیرفعال باشد که این موضوع وابسته به تصمیم مرکز در ارائه نوبت گیری بوده است؛ با این وجود شما می توانید از قابلیت مشاوره آنلاین پذیرش۲۴ استفاده کنید. بیش از 500 پزشک متخصص، آماده ارائه خدمات مشاوره پزشکی به صورت تلفنی و متنی هستند. همچنین برای کاربری بهتر و راحت تر مشاوره می توانید اپلیکیشن پذیرش۲۴ را دانلود و نصب کنید.

به طور معمول شما در این صفحه امکان مشاهده رزومه، آدرس مطب ، شماره تلفن تماس، پیج اینستاگرام ادرس کانال تلگرام و سایر راه های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می باشد را خواهید داشت.

همچنین میتوانید در بخش نظرات، تجربه خود در ارتباط با خدمات کلینیک ویژه بیمارستان فیض را به اشتراک گذاشته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مرکز و پزشکان آن بخوانید.

ما قدردان اعتماد شما به پذیرش۲۴ به عنوان گسترده ترین ابزار الکترونیک ارتباط بین پزشک و بیمار هستیم. لطفا در صورتی که اطلاعات ارائه شده در این صفحه نیاز به اصلاح دارد با مراجعه به صفحه پشتیبانی و یا تذکر به پزشک و یا پرسنل مرکز درمانی این موضوع را به ما اطلاع دهید.

خانه
جستجو
نوبت های من
پروفایل