تیم پذیرش24

دنیای بهتر

انسان‌ها در طول دوره زیسته خود، اثراتی کوچک یا بزرگ از خود بر روی این کره خاکی به جا می‌گذارند. این اثرات می‌تواند خواسته و گاه ناخواسته باشد؛ گاهی با برنامه پیش برود و گاهی بدون برنامه‌ریزی! اما انسان‌هایی که با برنامه قصد دارند منشا خیر و برکت برای جامعه باشند، عمدتا هدف دارند و برای زندگی خود رسالتی را تعیین کرده‌اند.

با خود می‌اندیشم این رسالت‌ها به حدی زیباست که در کلمات نمی‌توان آن را توصیف کرد و واقعا مهم نیست این رسالت‌ها چقدر کوچک یا بزرگ باشند، ارزش واقعی و تاثیر فوق‌العاده آن‌ها را زمانی درک خواهیم کرد که دنیا را به جای بهتری برای زندگی انسان‌ها تبدیل کرده باشیم.

اینجا در دل کویر و در یکی از زیباترین کشورهای دنیا، مردمان سخت‌کوش یزدی آب را با سختی فراوان از دل خاک تشنه بیرون کشیدند و حیات را به معنای واقعی کلمه جاری ساختند. اجداد ما ثابت کردند در هر شرایطی می‌توان عالی زیست و به زندگی معنا بخشید و دنیا را به جای بهتری برای زندگی تبدیل کرد.

حالا از این نسل سخت‌کوش، جوانانی قد علم کرده و تصمیم گرفتند مسیر نیاکان خود را ادامه دهند و آن‌ها نیز منشا خیر، برکت و تحول برای مردمان سرزمینشان شوند. تیم جوانی که درد و رنج بیماران را درک کرده و عزم راسخ کردند تا بیماران به جز درد و رنج حاصل از بیماری، سختی شرایط طاقت‌فرسا را متحمل نشوند و لذت یک درمان به موقع و به دور از فرسایش را تجربه کنند. این امر رسالت و دلیل تلاش این جوانان شده است.

ابوالفضل ساجدی

من ابوالفضل ساجدی به همراه محمد رضا طباطبایی، محمد ابراهیم قانع و حامد صادقی نژاد سال ۱۳۹۴ دست در دست هم گذاشتیم و با یکدیگر عهد بستیم تا از رسالت خود دست نکشیم و تا توان داریم در راه عشق به هدف مقدس‌مان بکوشیم.

حال که این متن را می‌نویسم نزدیک به پنجاه نفر از بهترین‌های این خاک با ما هم پیمان شدند و جلوتر از ما برای تحقق این هدف می‌کوشند.

ما با عشق، گوشه‌ای از دنیای زیبا و مطلوب را ساختیم و در تلاشیم که آنچه ساختیم هر روز بهتر از دیروز باشد. امیدواریم شرایط زندگی برای شما به گونه‌ای رقم نخورد که به پذیرش۲۴ نیاز پیدا کنید و همیشه در صحت و سلامت باشید اما اگر این اتفاق افتاد، امیدوارم بتوانیم تجربه درمانی شیرین و رویایی را برای شما خلق کنیم.