پذیرش24
icon
icon اشتراک گذاری
icon گزارش
101K icon
آزمایشگاه تست کرونا هرمزگان

آزمایشگاه تست کرونا هرمزگان

icon 4 تخصص پزشکی پزشک فعال : 21
  جستجو نام تخصص ...

  لیست پزشکان

  مرکز غربالگری و نمونه گیری کوید19 سیدمظفر
  بندرعباس پشت امامزاده سید مظفر جنب بیمارستان امام رضا
  icon 82 % (1205 نظر)
  مرکز غربالگری و نمونه گیری کوید19 شهید کاتبی
  بندرعباس کوی ملت خیابان سلمان فارسی
  icon 82 % (342 نظر)
  مرکز غربالگری و نمونه گیری کوید19 سورو
  بندرعباس سورو قدیم خیابان ایرانخودرو جنب باشگاه ورزشی اروند
  icon 78 % (429 نظر)

  این صفحه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی آزمایشگاه تست کرونا هرمزگان جهت مشاهده خدمات و دریافت نوبت آنلاین پزشکانی که در این مرکز درمانی در حال ارایه خدمات درمانی هستند از طریق پذیرش ۲۴ طراحی و ارایه شده است. البته ممکن است در حال حاضر رزرو نوبت برخی از پزشکان فوق غیرفعال باشد که این موضوع وابسته به تصمیم مرکز در ارائه نوبت گیری بوده است؛ با این وجود شما می توانید از قابلیت مشاوره آنلاین پذیرش۲۴ استفاده کنید. بیش از 500 پزشک متخصص، آماده ارائه خدمات مشاوره پزشکی به صورت تلفنی و متنی هستند. همچنین برای کاربری بهتر و راحت تر مشاوره می توانید اپلیکیشن پذیرش۲۴ را دانلود و نصب کنید.

  به طور معمول شما در این صفحه امکان مشاهده رزومه ، آدرس مطب ، شماره تلفن تماس ، پیج اینستاگرام ادرس کانال تلگرام و سایر راه های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می باشد را خواهید داشت .

  همچنین میتوانید در بخش نظرات، تجربه خود در ارتباط با خدمات مرکز تخصصی و فوق تخصصی محب مهر را به اشتراک گذاشته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مرکز و پزشکان آن بخوانید.

  ما قدردان اعتماد شما به پذیرش۲۴ به عنوان گسترده ترین ابزار الکترونیک ارتباط بین پزشک و بیمار هستیم. لطفا در صورتی که اطلاعات ارائه شده در این صفحه نیاز به اصلاح دارد با مراجعه به صفحه پشتیبانی و یا تذکر به پزشک و یا پرسنل مرکز درمانی این موضوع را به ما اطلاع دهید.

  آدرس و تلفن تماس

  بندرعباس - .