اشتراک گذاری
510K
avatar

بیمارستان امین اصفهان

29 تخصص پزشکی
پزشک فعال: 77
لیست پزشکان
محسن آقااسماعیلی جراحی مغز و اعصاب
جراحی مغز و اعصاب
74٪(110 نظر)
اولین نوبت: کمتر از یک ساعت دیگر
فعال شدن نوبت دهی اینترنتی امروز 7:00 صبح
اولین نوبت: فردا 7:30 صبح
رضا صافی اصفهانی جراحی کلیه و مجاری ادراری تناسلی
جراحی کلیه و مجاری ادراری تناسلی
91٪(121 نظر)
فعال شدن نوبت دهی اینترنتی امروز 7:00 صبح
اولین نوبت: فردا 8:00 صبح
دکتر احسان محمدی فوق تخصص جراحی عروق
فوق تخصص جراحی عروق
97٪(312 نظر)
فعال شدن نوبت دهی اینترنتی امروز 7:00 صبح
اولین نوبت: فردا 8:30 صبح
دکتر سیداحسان ضیائی جراحی مغز و اعصاب
جراحی مغز و اعصاب
93٪(208 نظر)
فعال شدن نوبت دهی اینترنتی امروز 7:00 صبح
اولین نوبت: فردا 8:30 صبح
آدرس و تلفن تماس
اصفهان - خیابان ابن سینا، بیمارستان امین
درباره مرکز درمانی
بیوگرافی

حدود ۸۰ سال پیش (سال ۱۳۱۲ه.ش ) در ویرانه های قصر سنبلستان که مربوط به دوران ساسانیان و پادشاهی خسرو پرویز ساختمانی برای مداوای بیماران ساخته شد. این ساختمان در منطقه جمیلان که تاریخ آن به دوره سلجوقیان بر می گشت بنا شد. نام این ساختمان ابتدا شفاخانه سنبلستان و بعدها به نام مرکز پزشکی امین شهرت یافت و بعد از گذشت چهل سال از گذاشتن سنگ بنای ساختمان ، شفاخانه تفکیک شد. و در آن دو آموزشگاه برای آموزش حرفه طبابت بوجود آمد. بعد از مدتی از طرف مرحوم امین التجار یک بخش زایشگاه و یک بخش بستری و تعدادی ساختمان اداری از طرف کارخانه ریسباف به شفاخانه اضافه شد. سپس از طرف مرحوم امین التجار در بخش قدیمی بیمارستان ساختمان فعلی بیمارستان امین که شامل بخش های مختلف می باشد احداث گردید و در سال ۱۳۴۸ در اختیار دانشکده پزشکی دانشگاه اصفهان قرار گرفت. در اطراف ساختمان این مرکز چند بنای تاریخی وجود دارد که هر کدام از شاهکارهای معماری و نشان دهنده فرهنگ دیر پای این منطقه می باشند.

ازجمله آنها درب امام است که هم اکنون به زیارتگاه تبدیل شده است. بیمارستان امین در شمال شهر اصفهان در خیابان ابن سینا ،کوچه سنبلستان واقع شده است.

بیمارستان امین اصفهان وابسته به دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به‌عنوان مرکز تخصصی و فوق تخصصی شمال شهر یکی از قدیمی‌ترین مراکز درمانی اصفهان با 181 تخت فعال هست.

 

بخش های بیمارستان امین

 

ارتوپدی - جراحی مغز و اعصاب - قلب - اطفال - داخلی اعصاب - نوزادان - جراحی زنان و زایمان - ارولوژی - گوش و حلق و بینی - داخلی اعصاب - پست پارتوم 

 

بخش‌های کلینیکی و بخش‌های پاراکلینیک

 

آزمایشگاه طبی - اکوکاردیوگرافی - فیزیوتراپی - گفتاردرمانی  - تست ریه - سی تی اسکن - ماموگرافی - کولونوسکوپی - سونوگرافی

این صفحه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی بیمارستان امین اصفهان جهت مشاهده خدمات و دریافت نوبت آنلاین پزشکانی که در این مرکز درمانی در حال ارائه خدمات درمانی هستند از طریق پذیرش ۲۴ طراحی و ارائه شده است. البته ممکن است در حال حاضر رزرو نوبت برخی از پزشکان فوق غیرفعال باشد که این موضوع وابسته به تصمیم مرکز در ارائه نوبت گیری بوده است؛ با این وجود شما می توانید از قابلیت مشاوره آنلاین پذیرش۲۴ استفاده کنید. بیش از 500 پزشک متخصص، آماده ارائه خدمات مشاوره پزشکی به صورت تلفنی و متنی هستند. همچنین برای کاربری بهتر و راحت تر مشاوره می توانید اپلیکیشن پذیرش۲۴ را دانلود و نصب کنید.

به طور معمول شما در این صفحه امکان مشاهده رزومه، آدرس مطب ، شماره تلفن تماس، پیج اینستاگرام ادرس کانال تلگرام و سایر راه های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می باشد را خواهید داشت.

همچنین میتوانید در بخش نظرات، تجربه خود در ارتباط با خدمات بیمارستان امین اصفهان را به اشتراک گذاشته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مرکز و پزشکان آن بخوانید.

ما قدردان اعتماد شما به پذیرش۲۴ به عنوان گسترده ترین ابزار الکترونیک ارتباط بین پزشک و بیمار هستیم. لطفا در صورتی که اطلاعات ارائه شده در این صفحه نیاز به اصلاح دارد با مراجعه به صفحه پشتیبانی و یا تذکر به پزشک و یا پرسنل مرکز درمانی این موضوع را به ما اطلاع دهید.

خانه
جستجو
نوبت های من
پروفایل