اشتراک گذاری
3.1K
بیمارستان خاتم الانبیا - باخرز

بیمارستان خاتم الانبیا - باخرز

3 تخصص پزشکی
پزشک فعال: 2
لیست پزشکان
فرزاد غفوری دهگلان فوق تخصص گوارش و کبد بالغین آندوسکوپی - کولونوسکوپی
فوق تخصص گوارش و کبد بالغین آندوسکوپی - کولونوسکوپی
91٪(164 نظر)
اولین نوبت: امروز 3 عصر
زهرا کاظمی متخصص بیماریهای داخلی
متخصص بیماریهای داخلی
89٪(66 نظر)
آدرس و تلفن تماس
تایباد - بیمارستان خاتم الانبیا باخرز
درباره مرکز درمانی

بیمارستان خاتم الانبیا باخرز در سال 1389 و در زمینی با زیربنای 17 هزار متر مربع شروع به ساخت کرد و در سال 1397 با 38 تخت فعال به بهره برداری رسید و در حال حاضر در حال ارائه خدمات درمانی به مردم و بیماران این منطقه می باشد.

 

بخش های فعال بیمارستان خاتم الانبیا باخرز:

دیالیز - اورژانس - رادیولوژی - درمانگاه تخصصی - زایشگاه

این صفحه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی بیمارستان خاتم الانبیا - باخرز جهت مشاهده خدمات و دریافت نوبت آنلاین پزشکانی که در این مرکز درمانی در حال ارائه خدمات درمانی هستند از طریق پذیرش ۲۴ طراحی و ارائه شده است. البته ممکن است در حال حاضر رزرو نوبت برخی از پزشکان فوق غیرفعال باشد که این موضوع وابسته به تصمیم مرکز در ارائه نوبت گیری بوده است؛ با این وجود شما می توانید از قابلیت مشاوره آنلاین پذیرش۲۴ استفاده کنید. بیش از 500 پزشک متخصص، آماده ارائه خدمات مشاوره پزشکی به صورت تلفنی و متنی هستند. همچنین برای کاربری بهتر و راحت تر مشاوره می توانید اپلیکیشن پذیرش۲۴ را دانلود و نصب کنید.

به طور معمول شما در این صفحه امکان مشاهده رزومه، آدرس مطب ، شماره تلفن تماس، پیج اینستاگرام ادرس کانال تلگرام و سایر راه های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می باشد را خواهید داشت.

همچنین میتوانید در بخش نظرات، تجربه خود در ارتباط با خدمات بیمارستان خاتم الانبیا - باخرز را به اشتراک گذاشته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مرکز و پزشکان آن بخوانید.

ما قدردان اعتماد شما به پذیرش۲۴ به عنوان گسترده ترین ابزار الکترونیک ارتباط بین پزشک و بیمار هستیم. لطفا در صورتی که اطلاعات ارائه شده در این صفحه نیاز به اصلاح دارد با مراجعه به صفحه پشتیبانی و یا تذکر به پزشک و یا پرسنل مرکز درمانی این موضوع را به ما اطلاع دهید.

خانه
جستجو
نوبت های من
پروفایل