اشتراک گذاری
145K
بیمارستان سینا

بیمارستان سینا

23 تخصص پزشکی
پزشک فعال: 16
لیست پزشکان
سینا ابهری فلوشیپ جراحی ستون فقرات
فلوشیپ جراحی ستون فقرات
86٪(338 نظر)
حامد حنیف متخصص جراحی مغز و اعصاب
متخصص جراحی مغز و اعصاب
90٪(471 نظر)
محدثه آزادواری (کلینیک ام اس) متخصص طب فیزیکی و توانبخشی
متخصص طب فیزیکی و توانبخشی
99٪(15 نظر)
کمترین معطلی
عبدالرضا ناصر مقدسی (کلینیک ام اس) متخصص بیماری‌های مغز و اعصاب (نورولوژی), دکترای حرفه‌ای پزشکی
متخصص بیماری‌های مغز و اعصاب (نورولوژی), دکترای حرفه‌ای پزشکی
95٪(975 نظر)
امیررضا عظیمی صائین متخصص بیماریهای مغز و اعصاب, فلوشیپ بیماری MS
متخصص بیماریهای مغز و اعصاب, فلوشیپ بیماری MS
93٪(714 نظر)
حورا حیدری متخصص بیماریهای مغز و اعصاب, فلوشیپ بیماری MS
متخصص بیماریهای مغز و اعصاب, فلوشیپ بیماری MS
93٪(449 نظر)
سمیرا نوردی نامیله متخصص بیماریهای مغز و اعصاب؛ فلوشیپ ام اس
متخصص بیماریهای مغز و اعصاب؛ فلوشیپ ام اس
93٪(388 نظر)
حامد اخوی زادگان متخصص جراحی کلیه و مجاری ادراری تناسلی
متخصص جراحی کلیه و مجاری ادراری تناسلی
90٪(513 نظر)
سيدامير ميرآتشي يزدي متخصص جراحی عمومی
متخصص جراحی عمومی
93٪(180 نظر)
احمد پوررشیدی متخصص جراحی مغز و اعصاب, متخصص جراحی مغز و اعصاب
متخصص جراحی مغز و اعصاب, متخصص جراحی مغز و اعصاب
92٪(198 نظر)
زهرا عبادی متخصص بیماریهای مغز و اعصاب, فلوشیپ بیماری MS
متخصص بیماریهای مغز و اعصاب, فلوشیپ بیماری MS
95٪(89 نظر)
خوش برخورد
فاطمه گیتی نورد ارولوژی بانوان, متخصص ارولوژی بانوان و اختلالات عملکردی مثانه
ارولوژی بانوان, متخصص ارولوژی بانوان و اختلالات عملکردی مثانه
93٪(90 نظر)
مریم الباجی فوق تخصص بیماری های ریه
فوق تخصص بیماری های ریه
97٪(61 نظر)
خوش برخورد
متین واحدی فوق تخصص جراحی قفسه صدری
فوق تخصص جراحی قفسه صدری
90٪(74 نظر)
حسین دیالمه متخصص جراحی کلیه و مجاری ادراری تناسلی
متخصص جراحی کلیه و مجاری ادراری تناسلی
73٪(296 نظر)
گیلدا کیانی مهر متخصص روانپزشکی ، فلوشیپ نوروسایکیاتری و اختلالات عصبی
متخصص روانپزشکی ، فلوشیپ نوروسایکیاتری و اختلالات عصبی
87٪(75 نظر)
کلینیک تصویر  برداری متخصص رادیولوژی
متخصص رادیولوژی
تست . نامشخص نامشخص
نامشخص نامشخص
نوبت آزمایشگاه کارشناس علوم آزمایشگاهی
کارشناس علوم آزمایشگاهی
کلینیک - وی 1 کارشناس ارشد آمار زیستی
کارشناس ارشد آمار زیستی
آدرس و تلفن تماس
تهران - میدان امام خمینی {ره} - خیابان امام خمینی - نرسیده به میدان حسن آباد - بیمارستان .سینا
مراجعه کننده گرامی به اطلاع می رساند؛ "هنگام مراجعه به درمانگاه حتماً کارت شناسایی معتبر به همراه داشته باشید" جهت رفع برخی مشکلات نوبتدهی تلفنی درمانگاه تخصصی ؛ شماره تلفن نوبتدهی به شماره تلفن 67395656 - 021 تغییر یافته است. نوبتدهی اینترنتی و تلفنی درمانگاه تخصصی بیمارستان سینا بصورت هفتگی بوده و شروع نوبت گیری هر هفته ، چهارشنبه شب ها پس از ساعت 24 (اولین ساعات روز پنجشنبه ) می باشد.  نوبتدهی اینترنتی و تلفنی درمانگاه ام اس بیمارستان سینا نیز فعال می باشد و فقط بیماران قبلی درمانگاه ام اس می توانند از طریق اینترنت یا تلفن گویای ( 67395657 -021)  نوبت گرفته و پذیرش شوند. معرفی درمانگاه تخصصی بیمارستان سینا        درمانگاه تخصصی بیمارستان سینا با مجموعه ای بیش از 40 درمانگاه و پاراکلینیک آماده ارائه خدمات به مراجعین می باشد.        ساعت فعالیت درمانگاه در شیفت صبح از ساعت 7:00 لغابت 12:00 و در شیفت عصر از ساعت 13:00 لغایت 17:00 می باشد. نکات و تذکرات: نوبتدهی در کلیه درمانگاهها بصورت غیر حضوری میباشد. حضور درساعات اعلام شده در نوبندهی ضروری می باشد و تاخیر در آن موجب کنسلی نوبت خواهد بود. همچنین توجه داشته باشید ساعات اعلام شده، تقریبی بوده و شامل مراحل نوبتگیری، تشکیل و دریافت پرونده درمانی و نهایتا ویزیت خواهد بود. گرفتن بیشتر از دو نوبت در یک روز (برای یک بیمار) ممکن است باعث اختلال وحذف نوبتهای گرفته شده گردد. با توجه به آموزشی بودن بیمارستان در زمان ویزیت بیمار، آموزش گیرندگان (دستیار- اینترن و دانشجو) نیز حضور دارند.  در صورت حضور بیمار بستری در درمانگاه؛ اولویت با ویزیت بیمار بستری می باشد.  برای گرفتن نوبت از درمانگاه های ارتوپدی؛ به تخصص های مربوطه ؛ توجه فرمایید.  نوبتدهی غیرحضوری جهت ویزیت درمانگاهها می باشد. لطفا جهت دریافت نوبت از پاراکلینیک ها با واحدهای مربوطه هماهنگ نمایید. نوبتدهی درمانگاههای بیهوشی و مشاوره قلب  به صورت حضوری می باشد.   مراحل اجرایی پس از نوبت گیری غیرحضوری ( در زمان حضور در درمانگاه  ( دریافت پرینت نوبت ( از کیوسک نوبتدهی (طبقه همکف ) تشکیل و دریافت پرونده از واحد پذیرش مربوطه ( مستقر درطبقات یا طبقه همکف ) پرداخت وجه ویزیت از طریق کیوسک صندوق و دریافت فیش پرداخت ( مستقر درطبقات ) رجوع به درمانگاه مربوطه و ارائه فیش به منشی درمانگاه ، جهت ویزیت. مراحل اجرایی در زمان ویزیت:    - معاینات اولیه و نوشتن برگه شرح حال توسط آموزش گیرندگان (دستیار یا اینترن)    - ارائه و بررسی شرح حال گرفته شده و ویزیت بیمار   در صورت بروزمشکل در سیستم نوبتدهی غیرحضوری ( تلفنی - اینترنتی یا اپلیکیشن )      به شماره مستقیم  021-63121345 اطلاع دهید. آدرس درمانگاه تخصصی بیمارستان سینا : خیابان امام خمینی نرسیده به درب اصلی بیمارستان - نبش خیابان سی تیر  

این صفحه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی بیمارستان سینا جهت مشاهده خدمات و دریافت نوبت آنلاین پزشکانی که در این مرکز درمانی در حال ارائه خدمات درمانی هستند از طریق پذیرش ۲۴ طراحی و ارائه شده است. البته ممکن است در حال حاضر رزرو نوبت برخی از پزشکان فوق غیرفعال باشد که این موضوع وابسته به تصمیم مرکز در ارائه نوبت گیری بوده است؛ با این وجود شما می توانید از قابلیت مشاوره آنلاین پذیرش۲۴ استفاده کنید. بیش از 500 پزشک متخصص، آماده ارائه خدمات مشاوره پزشکی به صورت تلفنی و متنی هستند. همچنین برای کاربری بهتر و راحت تر مشاوره می توانید اپلیکیشن پذیرش۲۴ را دانلود و نصب کنید.

به طور معمول شما در این صفحه امکان مشاهده رزومه، آدرس مطب ، شماره تلفن تماس، پیج اینستاگرام ادرس کانال تلگرام و سایر راه های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می باشد را خواهید داشت.

همچنین میتوانید در بخش نظرات، تجربه خود در ارتباط با خدمات بیمارستان سینا را به اشتراک گذاشته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مرکز و پزشکان آن بخوانید.

ما قدردان اعتماد شما به پذیرش۲۴ به عنوان گسترده ترین ابزار الکترونیک ارتباط بین پزشک و بیمار هستیم. لطفا در صورتی که اطلاعات ارائه شده در این صفحه نیاز به اصلاح دارد با مراجعه به صفحه پشتیبانی و یا تذکر به پزشک و یا پرسنل مرکز درمانی این موضوع را به ما اطلاع دهید.

خانه
جستجو
نوبت های من
پروفایل