پذیرش24
icon
icon اشتراک گذاری
icon گزارش
37K icon
بیمارستان شهدای بندر لنگه

بیمارستان شهدای بندر لنگه

icon 19 تخصص پزشکی پزشک فعال : 31
  جستجو نام تخصص ...

  لیست پزشکان

  دکتر کریم پور
  جراح و متخصص ارتوپدی، استخوان، مفاصل و ستون فقرات
  icon 93 % (112 نظر)
  عبدالعزیز اسلامی
  گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن
  سپهر اسماعیلی
  جراحی کلیه و مجاری ادراری تناسلی
  محمدصالح محمودی
  غدد درون ریز و متابولیسم

  معرفی

  بیمارستان شهدای لنگه در صدد است تا با تکیه برالطاف الهی و سرمایه های ارزشمند منابع انسانی خدمت رسانی خود را به بهترین نحو و در بالاترین سطح ممکن، چه از نظر کیفیت و چه از لحاظ کمی به انجام رسانده به نحوی که حامی طبقات مختلف بیماران عزیز و گرامی باشد.
   

  نیم قرن خدمت صادقانه در این مرکز گواهی بر این ادعاست و افتخاری برای بیمارستان شهدای لنگه می باشد.
   

  گام برداشتن در جهت تامين امكانات رفاهي، رضایتمندی ، آسایش و ایمنی بیماران و کارکنان، تجهيز و مدرن كردن كليه وسايل پزشكي مورد لزوم با تكنولوژي روز دنيا ، ارتقاء سطح دانش علمی پرسنل  با آموزش های مکرر و اجراي صحيح طرح تكريم ارباب رجوع به بهترين نحو ممكن از ديدگاههاي اين مركز مي باشد.


  بخش های بستری بیمارستان شهدای بندر لنگه:


  بخش جراحی - بخش داخلی - بخش زنان -  بخش اطفال - ICU - بخش زایشگاه - بخش اورژانس تحت نظر - CCU - بخش همودیالیز - بخش تالاسمی - بخش اتاق عمل 
   

  بخش های کلینیک بیمارستان شهدای بندر لنگه:


  درمانگاه چشم - درمانگاه مغز و اعصاب - درمانگاه ارتوپدی - درمانگاه اعصاب و روان - درمانگاه زنان و زایمان - درمانگاه ارولوژی - درمانگاه اطفال - درمانگاه داخلی - درمانگاه دیابت - درمانگاه قلب و عروق - درمانگاه جراحی - درمانگاه بیماری های عفونی 
   

  بخش های پاراکلینیک بیمارستان شهدای بندر لنگه:


  آزمایشگاه - رادیولوژی - سی تی اسکن - ام آر آی - اکو کاردیوگرافی - سونوگرافی - نوار مغز - تست ورزش 
   

  بیمه های طرف قرارداد بیمارستان شهدای بندر لنگه:


  تأمین اجتماعی - نیروهای مسلح - کمیته امداد امام خمینی - هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران - وزارت بهداشت (تصادفی) - بانک های طرف قراداد - صدا و سیما - آتیه سازان حافظ - شرکت نفت - بیمه ایران - بیمه البرز - بیمه دانا

   

  این صفحه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی بیمارستان شهدای بندر لنگه جهت مشاهده خدمات و دریافت نوبت آنلاین پزشکانی که در این مرکز درمانی در حال ارایه خدمات درمانی هستند از طریق پذیرش ۲۴ طراحی و ارایه شده است. البته ممکن است در حال حاضر رزرو نوبت برخی از پزشکان فوق غیرفعال باشد که این موضوع وابسته به تصمیم مرکز در ارائه نوبت گیری بوده است؛ با این وجود شما می توانید از قابلیت مشاوره آنلاین پذیرش۲۴ استفاده کنید. بیش از 500 پزشک متخصص، آماده ارائه خدمات مشاوره پزشکی به صورت تلفنی و متنی هستند. همچنین برای کاربری بهتر و راحت تر مشاوره می توانید اپلیکیشن پذیرش۲۴ را دانلود و نصب کنید.

  به طور معمول شما در این صفحه امکان مشاهده رزومه ، آدرس مطب ، شماره تلفن تماس ، پیج اینستاگرام ادرس کانال تلگرام و سایر راه های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می باشد را خواهید داشت .

  همچنین میتوانید در بخش نظرات، تجربه خود در ارتباط با خدمات مرکز تخصصی و فوق تخصصی محب مهر را به اشتراک گذاشته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مرکز و پزشکان آن بخوانید.

  ما قدردان اعتماد شما به پذیرش۲۴ به عنوان گسترده ترین ابزار الکترونیک ارتباط بین پزشک و بیمار هستیم. لطفا در صورتی که اطلاعات ارائه شده در این صفحه نیاز به اصلاح دارد با مراجعه به صفحه پشتیبانی و یا تذکر به پزشک و یا پرسنل مرکز درمانی این موضوع را به ما اطلاع دهید.

  آدرس و تلفن تماس

  بندر لنگه - بلوار شهدا - درمانگاه متخصصین شهدا