اشتراک گذاری
20K
avatar

بیمارستان فارابی کرمانشاه

9 تخصص پزشکی
پزشک فعال: 24
لیست پزشکان
دکتر اردشیر اسفندیاری بیماریهای داخلی
بیماریهای داخلی
92٪(25 نظر)
اولین نوبت: فردا 10:30 صبح
مریم آئین فر روانپزشکی
روانپزشکی
96٪(54 نظر)
اولین نوبت: فردا 5:15 عصر
نوشین پروین بیماریهای داخلی
بیماریهای داخلی
83٪(12 نظر)
اولین نوبت: 15 فروردین 10:36 صبح
سمیه شرفی روانپزشکی
روانپزشکی
100٪(4 نظر)
اولین نوبت: 15 فروردین 5:00 عصر
حسنا خادمی روانپزشکی
روانپزشکی
100٪(4 نظر)
اولین نوبت: 16 فروردین 4:20 عصر
آدرس و تلفن تماس
کرمانشاه - کرمانشاه میدان سنجابی (ایثار) به سمت بلوار دولت آباد مرکز آموزشی درمانی فارابی
دقت فرمایید زمان مراجعه درج شده در سیستم نوبت دهی به منزله ویزیت توسط پزشک در آن ساعت نمیباشد و زمان دقیق توسط منشی پس از دریافت قبض تعیین میگردد

این صفحه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی بیمارستان فارابی کرمانشاه جهت مشاهده خدمات و دریافت نوبت آنلاین پزشکانی که در این مرکز درمانی در حال ارائه خدمات درمانی هستند از طریق پذیرش ۲۴ طراحی و ارائه شده است. البته ممکن است در حال حاضر رزرو نوبت برخی از پزشکان فوق غیرفعال باشد که این موضوع وابسته به تصمیم مرکز در ارائه نوبت گیری بوده است؛ با این وجود شما می توانید از قابلیت مشاوره آنلاین پذیرش۲۴ استفاده کنید. بیش از 500 پزشک متخصص، آماده ارائه خدمات مشاوره پزشکی به صورت تلفنی و متنی هستند. همچنین برای کاربری بهتر و راحت تر مشاوره می توانید اپلیکیشن پذیرش۲۴ را دانلود و نصب کنید.

به طور معمول شما در این صفحه امکان مشاهده رزومه، آدرس مطب ، شماره تلفن تماس، پیج اینستاگرام ادرس کانال تلگرام و سایر راه های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می باشد را خواهید داشت.

همچنین میتوانید در بخش نظرات، تجربه خود در ارتباط با خدمات بیمارستان فارابی کرمانشاه را به اشتراک گذاشته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مرکز و پزشکان آن بخوانید.

ما قدردان اعتماد شما به پذیرش۲۴ به عنوان گسترده ترین ابزار الکترونیک ارتباط بین پزشک و بیمار هستیم. لطفا در صورتی که اطلاعات ارائه شده در این صفحه نیاز به اصلاح دارد با مراجعه به صفحه پشتیبانی و یا تذکر به پزشک و یا پرسنل مرکز درمانی این موضوع را به ما اطلاع دهید.

خانه
جستجو
نوبت های من
پروفایل