اشتراک گذاری
45K
avatar

بیمارستان فوق تخصصی پیامبران

29 تخصص پزشکی
پزشک فعال: 197
لیست پزشکان
دکتر فاطمه هادی پور ژنتیک
ژنتیک
100٪(5 نظر)
دکتر سارا صفیاری متخصص زنان و زایمان
متخصص زنان و زایمان
98٪(86 نظر)
دکتر علیرضا پناهی متخصص بیماریهای قلب و عروق
متخصص بیماریهای قلب و عروق
98٪(180 نظر)
دکتر صمد خضری فلوشیپ جراحی سرطان (جراحی سرطان پستان و جراحی سرطان سینه)
فلوشیپ جراحی سرطان (جراحی سرطان پستان و جراحی سرطان سینه)
97٪(89 نظر)
دکتر لیلا سلطانی متخصص زنان و زایمان
متخصص زنان و زایمان
96٪(127 نظر)
آدرس و تلفن تماس
تهران - تهران-فلکه دوم صادقیه-بلوار آیت الله کاشانی-بلوار اباذر

این صفحه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی بیمارستان فوق تخصصی پیامبران جهت مشاهده خدمات و دریافت نوبت آنلاین پزشکانی که در این مرکز درمانی در حال ارائه خدمات درمانی هستند از طریق پذیرش ۲۴ طراحی و ارائه شده است. البته ممکن است در حال حاضر رزرو نوبت برخی از پزشکان فوق غیرفعال باشد که این موضوع وابسته به تصمیم مرکز در ارائه نوبت گیری بوده است؛ با این وجود شما می توانید از قابلیت مشاوره آنلاین پذیرش۲۴ استفاده کنید. بیش از 500 پزشک متخصص، آماده ارائه خدمات مشاوره پزشکی به صورت تلفنی و متنی هستند. همچنین برای کاربری بهتر و راحت تر مشاوره می توانید اپلیکیشن پذیرش۲۴ را دانلود و نصب کنید.

به طور معمول شما در این صفحه امکان مشاهده رزومه، آدرس مطب ، شماره تلفن تماس، پیج اینستاگرام ادرس کانال تلگرام و سایر راه های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می باشد را خواهید داشت.

همچنین میتوانید در بخش نظرات، تجربه خود در ارتباط با خدمات بیمارستان فوق تخصصی پیامبران را به اشتراک گذاشته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مرکز و پزشکان آن بخوانید.

ما قدردان اعتماد شما به پذیرش۲۴ به عنوان گسترده ترین ابزار الکترونیک ارتباط بین پزشک و بیمار هستیم. لطفا در صورتی که اطلاعات ارائه شده در این صفحه نیاز به اصلاح دارد با مراجعه به صفحه پشتیبانی و یا تذکر به پزشک و یا پرسنل مرکز درمانی این موضوع را به ما اطلاع دهید.

خانه
جستجو
نوبت های من
پروفایل