اشتراک گذاری
33K
avatar

بیمارستان مفرح

14 تخصص پزشکی
پزشک فعال: 52
لیست پزشکان
مرتضی نادران جراح و متخصص چشم
جراح و متخصص چشم
100٪(9 نظر)
دکتر محمدعلی محرابی فلوشیپ اقدامات مداخله‌ای قلب و عروق (اینترونشنال کاردیولوژی) بزرگسالان
فلوشیپ اقدامات مداخله‌ای قلب و عروق (اینترونشنال کاردیولوژی) بزرگسالان
100٪(43 نظر)
فرهاد بیژن زاده متخصص جراحی استخوان و مفاصل (ارتوپدی)
متخصص جراحی استخوان و مفاصل (ارتوپدی)
78٪(28 نظر)
رضا جاودانی بیماریهای مغز و اعصاب
بیماریهای مغز و اعصاب
100٪(3 نظر)
الهه یزدانی بیماریهای داخلی
بیماریهای داخلی
100٪(2 نظر)
آدرس و تلفن تماس
تهران - انتهای اتوبان تندگویان، میدان بهمن ، میدان بهمنیار، خیابان بهمنیار، بیمارستان مفرح
درباره مرکز درمانی
بیوگرافی

بیمارستان مفرح تهران در خیابان بهمنیار منطقه یاخچی آباد تهران، در میان باغی بزرگ و سرسبز بنا شده است. احداث بیمارستان مفرح، درسال 1318 توسط حاج ابوالقاسم مفرح آغاز شد و در سال 1321 افتتاح گردید.

بیمارستان مفرح، از بدو فعالیت به طور عمده در منطقه به عنوان زایشگاه شهرت داشت و با مرور زمان بافت جمعیتی منطقه دستخوش تغییر شد و رشد اقتصادی پدید آمد که نیاز به خدمات پزشکی و درمانی با تنوع بیشتری را ایجاب می‌کرد، لذا در سال 1365 تجدید بنای بیمارستان و گسترش آن آغاز شد و در سال 1377 با ظرفیت 90 تخت به بهره‌برداری رسید. هم اکنون بیمارستان مفرح تهران از سال 1380 به عنوان بیمارستان دوستدار کودک شناخته می‌شود.

ظرفیت تخت: 90 تخت

 

بخش های بستری بیمارستان مفرح تهران:

بخش زن و زایمان، بخش داخی – جراحی، بخش اطفال، بخش ICU، بخش مراقبت های ویژه قلبی CCU، Post ICU، Post CCU

 

بخش های ستاره دار بیمارستان مفرح تهران:

تخت زایمان، تحت نظر اورژانس، لیبر، اتاق عمل، پست پارتوم، دیالیز، اتاق عمل سرپایی اور‍ژانس، مامائی، بخش اورژانس، اورژانس، اتاق عمل سرپایی درمانگاه اورژانس

 

بخش های کلینیک بیمارستان مفرح تهران:

کلینیک جراحی عمومی، کلینیک زنان زایمان، کلینیک مغز و اعصاب، کلینیک ارتوپدی، کلینیک گوش و حلق و بینی، کلینیک قلب، کلینیک داخلی، کلینیک چشم، کلینیک اطفال، کلینیک طب فیزیک، کلینیک پستان، کلینیک زیبایی، کلینیک شنوایی شناسی، کلینیک بینایی سنجی، کلینیک تغذیه

 

بخش های پاراکلینیک بیمارستان مفرح تهران:

آزمایشگاه، تصویربرداری، دیالیز، درمان ناباروری، داروخانه، واکسیناسیون

 

بیمه های طرف قرارداد

بیمه های پایه:

بیمه تامین اجتماعی، بیمه تامین اجتماعی خاص، بیمه خدمات درمانی خویش فرما/روستایی/سایر اقشار، بیمه ارتش(ارتش جانباز) و نیروهای مسلح، بیمه شهرداری و شهرداری جانباز، بیمه بانک تجارت، بیمه بانک صادرات، بیمه ایرانیان، بیمه بانک ملت.

بیمه های تکمیلی (سرپایی و بستری):

بیمه SOS: (سرمد، آسماری،تعاون، معلم، تجارت نو، سامان، حافظ)، بیمه دانا، بیمه ایران، بیمه آتیه سازان حافظ، بیمه دی، بیمه ملت، بیمه ما، بیمه البرز، بیمه آسیا، بیمه سینا.


تلفن نوبت دهی: 

021-25015085

 

 


 

 

این صفحه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی بیمارستان مفرح جهت مشاهده خدمات و دریافت نوبت آنلاین پزشکانی که در این مرکز درمانی در حال ارائه خدمات درمانی هستند از طریق پذیرش ۲۴ طراحی و ارائه شده است. البته ممکن است در حال حاضر رزرو نوبت برخی از پزشکان فوق غیرفعال باشد که این موضوع وابسته به تصمیم مرکز در ارائه نوبت گیری بوده است؛ با این وجود شما می توانید از قابلیت مشاوره آنلاین پذیرش۲۴ استفاده کنید. بیش از 500 پزشک متخصص، آماده ارائه خدمات مشاوره پزشکی به صورت تلفنی و متنی هستند. همچنین برای کاربری بهتر و راحت تر مشاوره می توانید اپلیکیشن پذیرش۲۴ را دانلود و نصب کنید.

به طور معمول شما در این صفحه امکان مشاهده رزومه، آدرس مطب ، شماره تلفن تماس، پیج اینستاگرام ادرس کانال تلگرام و سایر راه های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می باشد را خواهید داشت.

همچنین میتوانید در بخش نظرات، تجربه خود در ارتباط با خدمات بیمارستان مفرح را به اشتراک گذاشته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مرکز و پزشکان آن بخوانید.

ما قدردان اعتماد شما به پذیرش۲۴ به عنوان گسترده ترین ابزار الکترونیک ارتباط بین پزشک و بیمار هستیم. لطفا در صورتی که اطلاعات ارائه شده در این صفحه نیاز به اصلاح دارد با مراجعه به صفحه پشتیبانی و یا تذکر به پزشک و یا پرسنل مرکز درمانی این موضوع را به ما اطلاع دهید.

خانه
جستجو
نوبت های من
پروفایل