اشتراک گذاری
35K
avatar

بیمارستان ولیعصر رزن

13 تخصص پزشکی
پزشک فعال: 29
لیست پزشکان
دکتر محبوبه مظفری متخصص کودکان و نوزادان
متخصص کودکان و نوزادان
100٪(19 نظر)
دکتر نیره عرفانی مقدم جراحی عمومی
جراحی عمومی
96٪(94 نظر)
الهام حاتمی کودکان
کودکان
100٪(16 نظر)
رضا رضایی بیماریهای داخلی
بیماریهای داخلی
100٪(18 نظر)
نسیم نعمتی بیماریهای قلب و عروق
بیماریهای قلب و عروق
100٪(31 نظر)
آدرس و تلفن تماس
رزن - بالاتر از میدان جهاد- روبروی اداره برق

این صفحه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی بیمارستان ولیعصر رزن جهت مشاهده خدمات و دریافت نوبت آنلاین پزشکانی که در این مرکز درمانی در حال ارائه خدمات درمانی هستند از طریق پذیرش ۲۴ طراحی و ارائه شده است. البته ممکن است در حال حاضر رزرو نوبت برخی از پزشکان فوق غیرفعال باشد که این موضوع وابسته به تصمیم مرکز در ارائه نوبت گیری بوده است؛ با این وجود شما می توانید از قابلیت مشاوره آنلاین پذیرش۲۴ استفاده کنید. بیش از 500 پزشک متخصص، آماده ارائه خدمات مشاوره پزشکی به صورت تلفنی و متنی هستند. همچنین برای کاربری بهتر و راحت تر مشاوره می توانید اپلیکیشن پذیرش۲۴ را دانلود و نصب کنید.

به طور معمول شما در این صفحه امکان مشاهده رزومه، آدرس مطب ، شماره تلفن تماس، پیج اینستاگرام ادرس کانال تلگرام و سایر راه های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می باشد را خواهید داشت.

همچنین میتوانید در بخش نظرات، تجربه خود در ارتباط با خدمات بیمارستان ولیعصر رزن را به اشتراک گذاشته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مرکز و پزشکان آن بخوانید.

ما قدردان اعتماد شما به پذیرش۲۴ به عنوان گسترده ترین ابزار الکترونیک ارتباط بین پزشک و بیمار هستیم. لطفا در صورتی که اطلاعات ارائه شده در این صفحه نیاز به اصلاح دارد با مراجعه به صفحه پشتیبانی و یا تذکر به پزشک و یا پرسنل مرکز درمانی این موضوع را به ما اطلاع دهید.

خانه
جستجو
نوبت های من
پروفایل