اشتراک گذاری
2.7K
avatar

بیمارستان و دارالشفا حضرت زهرای مرضیه س

22 تخصص پزشکی
پزشک فعال: 178
لیست پزشکان
مسعود صادقی دکترای حرفه‌ای پزشکی
دکترای حرفه‌ای پزشکی
100٪(1 نظر)
اکبر صدیقی متخصص جراحی عمومی
متخصص جراحی عمومی
99٪(102 نظر)
ارغوان مختاریان متخصص پزشکی فیزیکی و توان‌بخشی و استخوان مفاصل
متخصص پزشکی فیزیکی و توان‌بخشی و استخوان مفاصل
98٪(69 نظر)
ریحانه پدیدارنیا متخصص بیماری‌های داخلی
متخصص بیماری‌های داخلی
98٪(63 نظر)
مریم ناظمی فلوشیپ سرطان‌شناسی (انکولوژی) زنان
فلوشیپ سرطان‌شناسی (انکولوژی) زنان
96٪(205 نظر)
آدرس و تلفن تماس
اصفهان - میدان قدس - خیابان علامه مجلسی - کوچه صاحب ابن عباد

این صفحه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی بیمارستان و دارالشفا حضرت زهرای مرضیه س جهت مشاهده خدمات و دریافت نوبت آنلاین پزشکانی که در این مرکز درمانی در حال ارائه خدمات درمانی هستند از طریق پذیرش ۲۴ طراحی و ارائه شده است. البته ممکن است در حال حاضر رزرو نوبت برخی از پزشکان فوق غیرفعال باشد که این موضوع وابسته به تصمیم مرکز در ارائه نوبت گیری بوده است؛ با این وجود شما می توانید از قابلیت مشاوره آنلاین پذیرش۲۴ استفاده کنید. بیش از 500 پزشک متخصص، آماده ارائه خدمات مشاوره پزشکی به صورت تلفنی و متنی هستند. همچنین برای کاربری بهتر و راحت تر مشاوره می توانید اپلیکیشن پذیرش۲۴ را دانلود و نصب کنید.

به طور معمول شما در این صفحه امکان مشاهده رزومه، آدرس مطب ، شماره تلفن تماس، پیج اینستاگرام ادرس کانال تلگرام و سایر راه های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می باشد را خواهید داشت.

همچنین میتوانید در بخش نظرات، تجربه خود در ارتباط با خدمات بیمارستان و دارالشفا حضرت زهرای مرضیه س را به اشتراک گذاشته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مرکز و پزشکان آن بخوانید.

ما قدردان اعتماد شما به پذیرش۲۴ به عنوان گسترده ترین ابزار الکترونیک ارتباط بین پزشک و بیمار هستیم. لطفا در صورتی که اطلاعات ارائه شده در این صفحه نیاز به اصلاح دارد با مراجعه به صفحه پشتیبانی و یا تذکر به پزشک و یا پرسنل مرکز درمانی این موضوع را به ما اطلاع دهید.

خانه
جستجو
نوبت های من
پروفایل