اشتراک گذاری
166K
avatar

مجتمع آموزشی درمانی پژوهشی خورشید

23 تخصص پزشکی
پزشک فعال: 109
لیست پزشکان
دکتر فروغ سلطانی نژاد بیماریهای ریه
بیماریهای ریه
94٪(112 نظر)
اولین نوبت: کمتر از یک ساعت دیگر
اولین نوبت: کمتر از یک ساعت دیگر
دکتر الهه سادات خدایی روانپزشکی
روانپزشکی
100٪(6 نظر)
اولین نوبت: کمتر از یک ساعت دیگر
دکتر سید اکبر آمیری جراحی عمومی
جراحی عمومی
83٪(36 نظر)
اولین نوبت: کمتر از یک ساعت دیگر
سید محمد حسن امامی گوارش اطفال
گوارش اطفال
98٪(67 نظر)
اولین نوبت: کمتر از یک ساعت دیگر
آدرس و تلفن تماس
اصفهان - خیابان استانداری-مجتمع آموزشی درمانی پژوهشی خورشید
درباره مرکز درمانی
بیوگرافی

بیمارستان خورشید اصفهان وابسته به دانشگاه علوم پزشکی با نام دیگر بیمارستان نور و علی اصغر در سال ۱۳۰۰ هجری شمسی به بهره برداری رسید ، این مرکز با ۱۵۰۰۰ مترمربع مساحت و با ۲۲۴ تخت فعال در این مرکز یکی از بزرگ ترین مراکز درمانی اصفهان به شمار میرود.

بیمارستان خورشید مناسب ترین بیمارستان مرکزی اصفهان برای مراجعه و پذیرش بیماران اعصاب و روان به شمار میرود.

 

بخش های فعال بیمارستان خورشید:

 

ICU - جراحی قلب CCU - اتاق عمل جراحی قلب - اتاق عمل پیوند - بخش اورولوژی - بخش داخلی و قلب زنان - بخش داخلی و قلب مردان - بخش دیالیز صفاقی - بخش روانپزشکی زنان - بخش روانپزشکی مردان - بخش ریه - بخش مسمومین - بخش منتخب - بخش نفرولوژی - بخش همودیالیز - بخش پیوند - بخش گوارش

 

بخش های پاراکلینیک بیمارستان خورشید

 

واحد آندوسکوپی - واحد اکو - واحد پوست - آزمایشگاه - رادیولوژی - سونوگرافی - سی تی لاسکن - گاما اسکن

 

بیمه های طرف قرارداد بیمارستان خورشید

 

بیمه های خدمات درمانی - تامین اجتماعی - نیروهای مسلح - کمیته امداد - بانک ملت - بانک سپه - بانک کشاورزی - بانک صادرات - صدا و سیما - معلم - بیمه دانا - بیمه ایران - امور زندانها و صنایع و معادن پیربکران

این صفحه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی مجتمع آموزشی درمانی پژوهشی خورشید جهت مشاهده خدمات و دریافت نوبت آنلاین پزشکانی که در این مرکز درمانی در حال ارائه خدمات درمانی هستند از طریق پذیرش ۲۴ طراحی و ارائه شده است. البته ممکن است در حال حاضر رزرو نوبت برخی از پزشکان فوق غیرفعال باشد که این موضوع وابسته به تصمیم مرکز در ارائه نوبت گیری بوده است؛ با این وجود شما می توانید از قابلیت مشاوره آنلاین پذیرش۲۴ استفاده کنید. بیش از 500 پزشک متخصص، آماده ارائه خدمات مشاوره پزشکی به صورت تلفنی و متنی هستند. همچنین برای کاربری بهتر و راحت تر مشاوره می توانید اپلیکیشن پذیرش۲۴ را دانلود و نصب کنید.

به طور معمول شما در این صفحه امکان مشاهده رزومه، آدرس مطب ، شماره تلفن تماس، پیج اینستاگرام ادرس کانال تلگرام و سایر راه های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می باشد را خواهید داشت.

همچنین میتوانید در بخش نظرات، تجربه خود در ارتباط با خدمات مجتمع آموزشی درمانی پژوهشی خورشید را به اشتراک گذاشته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مرکز و پزشکان آن بخوانید.

ما قدردان اعتماد شما به پذیرش۲۴ به عنوان گسترده ترین ابزار الکترونیک ارتباط بین پزشک و بیمار هستیم. لطفا در صورتی که اطلاعات ارائه شده در این صفحه نیاز به اصلاح دارد با مراجعه به صفحه پشتیبانی و یا تذکر به پزشک و یا پرسنل مرکز درمانی این موضوع را به ما اطلاع دهید.

خانه
جستجو
نوبت های من
پروفایل