icon
icon اشتراک گذاری
icon گزارش
159K icon
مجتمع بیمارستانی یاس

مجتمع بیمارستانی یاس

icon 25 تخصص پزشکی پزشک فعال : 84
  انتخاب تخصص

  لیست پزشکان

  پرشنگ ناظمی
  بیماریهای عفونی و گرمسیری
  icon 88 % (71 نظر)
  icon زمان انتظار در مطب تا ویزیت:‌ بین یک تا دو ساعت
  مهبد ابراهیمی
  نازایی- IVF
  icon 88 % (226 نظر)
  icon زمان انتظار در مطب تا ویزیت:‌ بین نیم تا یک ساعت
  زهرا رضایی
  زنان و زایمان
  icon 86 % (113 نظر)
  icon زمان انتظار در مطب تا ویزیت:‌ بین نیم تا یک ساعت
  فاطمه گلشاهی
  زنان و زایمان
  icon 86 % (68 نظر)
  icon زمان انتظار در مطب تا ویزیت:‌ بین نیم تا یک ساعت
  فاطمه داوری
  نازایی- IVF
  icon 78 % (97 نظر)
  icon زمان انتظار در مطب تا ویزیت:‌ بین نیم تا یک ساعت

  معرفی

  بیمارستان یاس تهران با نام سابق بیمارستان میرزاکوچک خان با قدمتی بیش از 70 سال اولین بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی زنان و زایمان در ایران بوده است. طراحی فضاهای داخلی بیمارستان متناسب با جدیدترین طراحی های روز دنیا صورت گرفته تا در جهت آسایش روحی بیماران و همراهان مثمر ثمر بوده باشد. از امکانات خاص این بیمارستان می توان به جایگاه نشست هلیکوپتر (هلی پد) بر روی بام جهت انتقال اورژانسی بیماران اشاره نمود. بیمارستان یاس در حال حاضر با 250 تخت فعال در حال ارائه خدمات درمانی تخصصی به بیماران محترم می باشد.

  یکی از ویژگی های مهم این مرکز درمانی، ارائه خدمات درمانی توسط اساتید خانم می باشد.

   

  کلینیک های تخصصی بیمارستان یاس تهران:

   

  بیوهشی – زنان و زایمان – آنکولوژی – خون و سرطان – قلب و عروق – اطفال – نوزادان – داخلی – طب ورزشی – عمومی – نازایی – پزشکی قانونی – کلیه و مجاری ادرار – غدد و متابولیسم

   

  بخش های ویژه بیمارستان یاس تهران:

   

  بخش اتاق عمل - بخش اورژانس – بخش ICU قلب باز – بخش CCU – بخش NICU و نوزادان – بخش ICU

   

  بخش های پاراکلینیکی بیمارستان یاس تهران:

   

  بخش پزشکی هسته ای – بخش رادیوتراپی – بخش آنژیوگرافی – بخش تصویربرداری – آزمایشگاه بالینی و پاتولوژی – آزمایشگاه ژنتیک – لاپاراسکوپی

  این صفحه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی مجتمع بیمارستانی یاس جهت مشاهده خدمات و دریافت نوبت آنلاین پزشکانی که در این مرکز درمانی در حال ارایه خدمات درمانی هستند از طریق پذیرش ۲۴ طراحی و ارایه شده است. البته ممکن است در حال حاضر رزرو نوبت برخی از پزشکان فوق غیرفعال باشد که این موضوع وابسته به تصمیم مرکز در ارائه نوبت گیری بوده است؛ با این وجود شما می توانید از قابلیت مشاوره آنلاین پذیرش۲۴ استفاده کنید. بیش از 500 پزشک متخصص، آماده ارائه خدمات مشاوره پزشکی به صورت تلفنی و متنی هستند. همچنین برای کاربری بهتر و راحت تر مشاوره می توانید اپلیکیشن پذیرش۲۴ را دانلود و نصب کنید.

  به طور معمول شما در این صفحه امکان مشاهده رزومه ، آدرس مطب ، شماره تلفن تماس ، پیج اینستاگرام ادرس کانال تلگرام و سایر راه های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می باشد را خواهید داشت .

  همچنین میتوانید در بخش نظرات، تجربه خود در ارتباط با خدمات مرکز تخصصی و فوق تخصصی محب مهر را به اشتراک گذاشته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مرکز و پزشکان آن بخوانید.

  ما قدردان اعتماد شما به پذیرش۲۴ به عنوان گسترده ترین ابزار الکترونیک ارتباط بین پزشک و بیمار هستیم. لطفا در صورتی که اطلاعات ارائه شده در این صفحه نیاز به اصلاح دارد با مراجعه به صفحه پشتیبانی و یا تذکر به پزشک و یا پرسنل مرکز درمانی این موضوع را به ما اطلاع دهید.

  آدرس و تلفن تماس

  تهران - تهران ،میدان ولیعصر (عج)- خیابان کریم خان - خیابان استاد نجات الهی شمالی (ویلا) - مجتمع بیمارستانی یاس

  icon مشاهده در نقشه و مسیریابی