اشتراک گذاری
309K
avatar

بیمارستان ضیائیان

27 تخصص پزشکی
پزشک فعال: 75
لیست پزشکان
علی اشرف اقبالی متخصص اطفال
متخصص اطفال
96٪(312 نظر)
اولین نوبت: فردا 10:25 صبح
ساسان یعقوبی طالقانی خون و سرطان بالغین
خون و سرطان بالغین
100٪(13 نظر)
اولین نوبت: فردا 10:54 صبح
محمدسعید طاهری متخصص پزشک قانونی ومسمومیت ها
متخصص پزشک قانونی ومسمومیت ها
100٪(2 نظر)
اولین نوبت: 21 خرداد 8:30 صبح
علی تاجدار بیماریهای داخلی
بیماریهای داخلی
100٪(8 نظر)
اولین نوبت: 21 خرداد 1:33 عصر
ابولقاسم مرتضوی جراحی مغز و اعصاب
جراحی مغز و اعصاب
86٪(66 نظر)
اولین نوبت: 22 خرداد 8:03 صبح
آدرس و تلفن تماس
تهران - خیابان قزوین ،دوراهی قپان میدان ابوذر، بیست متری ابوذر، مرکزآموزشی درمانی ضیائیان
درباره مرکز درمانی
بیوگرافی

ساخت بیمارستان ضیائیان

 با اهداء قطعه زمین به مساحت٨٣٠٩متر مربع  توسط مرحوم دکتر ضیاءالدین ضیائیان در سال١٣٣٦طراحی و در سال  ١٣٤٤احداث بنای بیمارستان آغاز شد و پس از یک وفقه طولانی در٢٢بهمن سال١٣٧٢افتتاح گردید ودر سال ١٣٩٠ به بیمارستان ‌آموزشی تبدیل شد. 

معرفی بیمارستان ضیائیان :


ابتدا بیمارستان با بخشهای اورژانس، جراحی عمومی، جراحی زنان، زایشگاه، اطفال و بیماریهای داخلی و اتاق عمل به ریاست آقای دکتر محمود سروش با حداقل نیروی انتقالی از سایر واحدهای دانشگاه آغاز بکار نمود لیکن پس از گذشت مدت کوتاهی پس از تکمیل کادر تخصصی و غیر تخصصی بخشهای ارتوپدی ، گوش و حلق و بینی نیز راه اندازی گردید. پس از گذشت مدتی بیمارستان نسبت به ایجاد یک بخش ICU چهار تخته اقدام نمود، لیکن پس از گذشت چند ماه بخش مذکور به دلیل عدم تکمیل کادر تخصصی مربوطه و نیاز منطقه بهبخش CCU تبدیل گردید و در دوران ریاست آقای دکتر علی کاظمی سعید از تاریخ 76/09/22 تا 80/07/01 بخش CCU مجددا" بازسازی گردید

با توجه به اينكه اين مرکز در محروم ترين منطقه جنوب غربي تهران قرار داشت و نبودبخش ICU موجب ارجاع مردم نيازمند به ساير مراكز میگردید.
  با کوشش و تلاش دکتر ابراهیم کریمی رئیس بیمارستان وقت در سال 1389 جهت ایجاد بخش ICU  اقدام و   15 اردیبهشت ماه سال 1390 با 12تخت افتتاح شد.

بخش همو دیالیـــز

در سال 83 پس از اخذ مجوز از معاونت محترم سلامت دانشگاه جهت احداث با ظرفیت 4 تخت توسط مرکز پیوند بیماریهای خاص وزارت متبوع و خرید تجهیزات توسط فرد خیر آغاز گردید و در شهریورماه سال 85 نیز به بهره برداری رسید. با توجه به نیاز منطقه  توسعه بنا تا سال 1388 ادامه یافت. 
سپس با همت د کتر حمیددرفشی رئیس و دکتر سیامند انوری مدیر بیمارستان  مورخ  92/2/19 با ظرفیت 26تخت به شکل کنونی درآمد

خلاصه :

اکنون بيمارستان ضيائيان يك مرکز آموزشی درمانی ضیائیان به عنوان یکی از بیمارستانهای جنرال وابسته بهدانشگاه علوم پزشکی تهران است. ظرفیت فعلی بیمارستان 142 تخت فعال از 155 تخت مصوب و در 3 طبقه ساختماني با 11 بخشهایبستریشامل:  CCU، ICU ، بخش همو دیالیـــز، بخش داخلی، بخش سالمندان ، جراحی مردان ، جراحی  زنان ، بلوک زایمانی ، پست پارتوم ، اطفال و نوزادان و اتاق عمل،این مرکزبیش از 80 پزشک،191 پرستار و پیراپزشک و 113 پرسنل فنی و پشتیبانی درمانی ارائه خدمات می دهد.

 

خدمات درمانگاهی شامل:

داخلی  وگوارش، جراحی، ENT، ارولوژی، نفرولوژی، چشم، پره ناتال، ژنیکولوژی، عفونی، اطفال، ارتوپدی، نورولوژی، روانپزشکی،ديابت، ارتوپدي، جراحي مغز و اعصاب، قلب،بیهوشی،دندانپزشکی است.

خدمات پاراکلینیک شامل:

مرکز تصویر برداری ( رادیولوژی)، سونوگرافی داپلر، ماموگرافی،سی تی اسکن، سنجش تراکم استخوان،  آزمایشگاه و پاتولوژی، اکو و تست ورزش، گفتار درمانی، اپتومتری، عینک سازی، ادیومتری، فیزیوتراپی، داروخانه، اندوسکوپی، کولونوسکوپی،نوار مغزی، نوار عضله.

برخی از پروژه های مهم اجراشده و درحال اجرا بیمارستان از سال 91شامل

پروژه های عمرانی اجراشده:

ساخت ساختمان آموزشی و سا لن آمفی تئاتر، بازسازی و تجهیز بلوک زایمانی ، بازسازی پست پارتوم ،ساخت و راه اندازی واحد سی تی اسکن، سونوگرافی، ماموگرافی وبن دانسیومتری، ساخت، احداث و جابجایی و ارتقاء واحد رادیولوژی به مرکز تصویربرداری،اجرای طرح مقاوم سازی سازه اسکلت فلزی و ساخت بخش همودیالیز با 26 تخت فعال، بازسازی و نوسازی واحد استرایلیزاسیون و خریداری دستگاه اتوکلاو مرکزی ، ایجاد بخش داخلی، ایجاد بخش طب سالمندی ، ایجاد و راه اندازی بخش پزشکی هسته ای ، طرح توسعه فضای سبز و گل کاری ورودی ساختمان اداری، طرح توسعه آزمایشگاه.

برخی از عناوین کسب شده:

  • کسب رتبه سوم درارزیابی کلی عملکرد معاونت محترم توسعه مدیریت وبهینه سازی درسال 91
  • کسب رتبه اول واحد امور عمومی درارزیابی عملکرد معاونت محترم توسعه مدیریت وبهینه سازی درسال 91
  • دریافت لوح تقدیرتندیس وکسب رتبه برتردرجشنواره حاکمیت بالینی درسال91
  • کسب امتیازدرجه یک  عالی درارزیابی اعتباربخشی درسال91
  • کسب رتبه اول دربرگزاری وپیگیری کمیته های بیمارستانی درسال91
  • کسب رتبه دوم دانشگاه درجشنواره حاکمیت بالینی در سال92
  • کسب رتبه برتر در اجرای استانداردهای الزامی ایمنی بیمار در سال93
  • دریافت لوح دوستدار مادر کشوری در سال 94
  • کسب عنوان بیمارستان برتر در امر ترویج زایمان طبیعی در سال 94

این صفحه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی بیمارستان ضیائیان جهت مشاهده خدمات و دریافت نوبت آنلاین پزشکانی که در این مرکز درمانی در حال ارائه خدمات درمانی هستند از طریق پذیرش ۲۴ طراحی و ارائه شده است. البته ممکن است در حال حاضر رزرو نوبت برخی از پزشکان فوق غیرفعال باشد که این موضوع وابسته به تصمیم مرکز در ارائه نوبت گیری بوده است؛ با این وجود شما می توانید از قابلیت مشاوره آنلاین پذیرش۲۴ استفاده کنید. بیش از 500 پزشک متخصص، آماده ارائه خدمات مشاوره پزشکی به صورت تلفنی و متنی هستند. همچنین برای کاربری بهتر و راحت تر مشاوره می توانید اپلیکیشن پذیرش۲۴ را دانلود و نصب کنید.

به طور معمول شما در این صفحه امکان مشاهده رزومه، آدرس مطب ، شماره تلفن تماس، پیج اینستاگرام ادرس کانال تلگرام و سایر راه های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می باشد را خواهید داشت.

همچنین میتوانید در بخش نظرات، تجربه خود در ارتباط با خدمات بیمارستان ضیائیان را به اشتراک گذاشته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مرکز و پزشکان آن بخوانید.

ما قدردان اعتماد شما به پذیرش۲۴ به عنوان گسترده ترین ابزار الکترونیک ارتباط بین پزشک و بیمار هستیم. لطفا در صورتی که اطلاعات ارائه شده در این صفحه نیاز به اصلاح دارد با مراجعه به صفحه پشتیبانی و یا تذکر به پزشک و یا پرسنل مرکز درمانی این موضوع را به ما اطلاع دهید.

خانه
جستجو
نوبت های من
پروفایل