اشتراک گذاری
54K
avatar

مرکز آموزشی درمانی امیرالمومنین علی(ع) گراش

22 تخصص پزشکی
پزشک فعال: 77
لیست پزشکان
دکتر نوبت آزمایشگاه علوم آزمایشگاهی
علوم آزمایشگاهی
95٪(182 نظر)
اولین نوبت: کمتر از پنج ساعت دیگر
دکتر مرضیه متین بیماریهای پوست
بیماریهای پوست
92٪(83 نظر)
اولین نوبت: امروز 8:30 صبح
دکتر سعید سلطانی متخصص داخلی
متخصص داخلی
93٪(61 نظر)
اولین نوبت: امروز 8:36 صبح
اولین نوبت: امروز 9:00 صبح
اولین نوبت: امروز 5:30 عصر
آدرس و تلفن تماس
گراش - میدان شهید بهشتی، بلوار وحدت.
مرکز آموزشی درمانی امیرالمومنین علی (ع) گراش در سال 1359 به همت والای بانی خیر شروع به ساخت گردید و در سال 1367 کار ساختمانی آن به پایان رسید و در سال 1368 با حضور جنــــــاب آقای دکتر ملک زاده وزیر وقت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی و جمعی از مسئولین افتتاح گردید. این مرکز در زمینی به مساحت 21 هکتار و با زیر بنای 19000 متر مربع احداث گردید که با توجه به توسعه و ساخت و ساز های جدیدی که به مرور مورد نیاز بوده زیر بنا به بیش از 26000 متر مربع رسیده است ، فضای سبز محوطه مرکز 12 هکتار می باشد. این مرکز دارای 70 واحد منازل مسکونی یک خوابه ، دو خوابه و سه خوابه بوده و زیر بنای کل واحدهای مسکونی بالغ بر 12000 متر مربع می باشد. ساختمان های جانبی مرکز شامل : مسجد،درمانگاه،سردخانه،اقامت گاه همراه بیمار، نگهبانی و سوپرمارکت می باشد. از آنجائیکه در جنوب استان فارس و بعضی از شهرستانهای همجوار واقع در استان های هرمزگان و بوشهر فاقد دستگاه سی تی اسکن می باشند ، لذا تنها دستگاه سی تی اسکن در این مرکز مستقر می باشد و این مرکز به عنوان مرکز تصادفات (تروما) شناخته شده است و بیماران از اقصی نقاط به این مرکز ارجاع داده می شوند.    
درباره مرکز درمانی
بیوگرافی

مرکز آموزشی درمانی امیرالمومنین علی (ع) گراش در زمینی به مساحت 21 هکتار با زیر بنای 19000 متر مربع در سال 1359 احداث گردید.

این مرکز درمانی در سال 1368 به بهره برداری رسید و به مرور زمان بر اساس نیاز مورد نیاز ، زیر بنا به بیش از ۲۶۰۰۰ متر مربع رسیده است.

به علت نبود دستگاه سی تی اسکن در جنوب استان فارس و بعضی از شهرستان های همجوار واقع در استان های هرمزگان و بوشهر ، تنها دستگاه سی تی اسکن در این مرکز نیز مستقر می باشد.

بیمارستان امیر المومنین علی (ع) گراش به عنوان مرکز تصادفات (تروما) شناخته شده است و بیماران از اقصی نقاط به این مرکز ارجاع داده می شوند.

 

تخت مصوب: 80

تخت فعال: 110

تعداد  تخت موجود: 160

 

بخش های بستری مرکز آموزشی درمانی امیرالمومنین علی (ع) گراش:

 

ICU - CCU - NICU - CICU - اطفال - جراحی عمومی - جراحی زنان - داخلی - اطفال - اتاق عمل - پست آنژیوگرافی

 

بخش های کلینیکی مرکزآموزشی درمانی امیرالمومنین علی (ع) گراش:

 

اورژانس -داخلی - اطفال - جراحی عمومی - جراحی زنان - ارولوژی - جراحی مغز و اعصاب - جراحی ارتوپدی - جراحی گوش ، حلق ، بینی - جراحی چشم  - ICU - CCU زایشگاه - جراحی قلب - آنژیوگرافی - ICU جراحی قلب - NICU

 

بخش های پاراکلینیکی مرکز آموزشی درمانی امیرالمومنین علی (ع) گراش:

 

آزمایشگاه - رادیولوژی - سی تی اسکن - OPG - ماموگرافی – داروخانه - داروخانه رایگان - فیزیوتراپی (با همکاری بخش خصوصی) - دندانپزشکی

این صفحه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی مرکز آموزشی درمانی امیرالمومنین علی(ع) گراش جهت مشاهده خدمات و دریافت نوبت آنلاین پزشکانی که در این مرکز درمانی در حال ارائه خدمات درمانی هستند از طریق پذیرش ۲۴ طراحی و ارائه شده است. البته ممکن است در حال حاضر رزرو نوبت برخی از پزشکان فوق غیرفعال باشد که این موضوع وابسته به تصمیم مرکز در ارائه نوبت گیری بوده است؛ با این وجود شما می توانید از قابلیت مشاوره آنلاین پذیرش۲۴ استفاده کنید. بیش از 500 پزشک متخصص، آماده ارائه خدمات مشاوره پزشکی به صورت تلفنی و متنی هستند. همچنین برای کاربری بهتر و راحت تر مشاوره می توانید اپلیکیشن پذیرش۲۴ را دانلود و نصب کنید.

به طور معمول شما در این صفحه امکان مشاهده رزومه، آدرس مطب ، شماره تلفن تماس، پیج اینستاگرام ادرس کانال تلگرام و سایر راه های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می باشد را خواهید داشت.

همچنین میتوانید در بخش نظرات، تجربه خود در ارتباط با خدمات مرکز آموزشی درمانی امیرالمومنین علی(ع) گراش را به اشتراک گذاشته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مرکز و پزشکان آن بخوانید.

ما قدردان اعتماد شما به پذیرش۲۴ به عنوان گسترده ترین ابزار الکترونیک ارتباط بین پزشک و بیمار هستیم. لطفا در صورتی که اطلاعات ارائه شده در این صفحه نیاز به اصلاح دارد با مراجعه به صفحه پشتیبانی و یا تذکر به پزشک و یا پرسنل مرکز درمانی این موضوع را به ما اطلاع دهید.

خانه
جستجو
نوبت های من
پروفایل