اشتراک گذاری
26K
مرکز آموزشی ودرمانی فوق تخصصی جراحی ترمیمی وپلاستیک حضرت فاطمه

مرکز آموزشی ودرمانی فوق تخصصی جراحی ترمیمی وپلاستیک حضرت فاطمه

16 تخصص پزشکی
پزشک فعال: 43
لیست پزشکان
ابوالفضل عباس زاده فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی
فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی
91٪(225 نظر)
خوش برخورد
یوسف شفائی خانقاه دکترای حرفه‌ای پزشکی, فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی, متخصص جراحی عمومی
دکترای حرفه‌ای پزشکی, فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی, متخصص جراحی عمومی
72٪(162 نظر)
الهام حکی کزازی متخصص روانپزشکی
متخصص روانپزشکی
95٪(86 نظر)
خوش برخورد
آزاده گودرزی متخصص بیماریهای پوست
متخصص بیماریهای پوست
93٪(291 نظر)
معصومه روحانی نسب متخصص بیماریهای پوست
متخصص بیماریهای پوست
93٪(221 نظر)
الهام بهرنگی متخصص بیماریهای پوست
متخصص بیماریهای پوست
92٪(192 نظر)
کمترین معطلی
محمد رضا قاسمی پوست
پوست
93٪(143 نظر)
عبدالرضا پازوکی نامشخص نامشخص
نامشخص نامشخص
91٪(157 نظر)
کمترین معطلی
افسانه صادق زاده بازرگان متخصص بیماریهای پوست, دکترای حرفه‌ای پزشکی
متخصص بیماریهای پوست, دکترای حرفه‌ای پزشکی
87٪(240 نظر)
سید ابوالحسن امامی جراحی ترمیمی فک و صورت و زیبایی
جراحی ترمیمی فک و صورت و زیبایی
93٪(119 نظر)
کمترین معطلی
طیب قدیمی فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی
فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی
94٪(104 نظر)
خوش برخورد
مهدی صبوری فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی
فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی
92٪(110 نظر)
حسین اکبری احمدآبادی فوق تخصص جراحی پلاستیک ، ترمیمی و زیبائی
فوق تخصص جراحی پلاستیک ، ترمیمی و زیبائی
90٪(123 نظر)
کمترین معطلی
محمد کرمان ساروی فلوشیپ جراحی درون‌بین (لاپاراسکوپی پیشرفته و جراحی چاقی)
فلوشیپ جراحی درون‌بین (لاپاراسکوپی پیشرفته و جراحی چاقی)
90٪(118 نظر)
محمدرضا آخوندی نسب فوق تخصص جراحی ترمیمی دست و زیبایی
فوق تخصص جراحی ترمیمی دست و زیبایی
85٪(170 نظر)
سیامک فرخ فرقانی فوق تخصص جراحی ترمیمی دست و زیبایی
فوق تخصص جراحی ترمیمی دست و زیبایی
82٪(194 نظر)
رضا بابائی متخصص ارتوپدی
متخصص ارتوپدی
82٪(163 نظر)
عباس کاظمی آشتیانی فوق تخصص جراحی ترمیمی فک و صورت و زیبایی
فوق تخصص جراحی ترمیمی فک و صورت و زیبایی
87٪(92 نظر)
کامران اسعدی فوق تخصص جراحی پلاستیک فک و صورت و زیبایی
فوق تخصص جراحی پلاستیک فک و صورت و زیبایی
82٪(107 نظر)
امیر سرائی فوق تخصص ترمیمی و پلاستیک دست و زیبایی
فوق تخصص ترمیمی و پلاستیک دست و زیبایی
80٪(120 نظر)
آدرس و تلفن تماس
تهران - تهران-یوسف آباد-خیابان سید جمال الدین اسد آبادی-خیبابان 21-جنب پارک شفق
درباره مرکز درمانی

در سالهای قبل از 1354 ، در یک مسافرت رسمی محمد رضا پهلوی به واتیکان، با پاپ ملاقات میکند و پاپ متقاضی فعالیت کلیسای کاتولیک در ایران را می شود که محمد رضا برای اینکار پیشنهاد  می کند که یک بیمارستان توسط پاپ احداث شود ، بنابر این کلیسای کاتولیک بنام Malta Cross  یا  Knights Hospitallers of St. John    که در سال 1567 میلادی تاسیس شد که سابقه طولانی در ترویج مسیحیت در کشورهای مختلف را داشته است این بیمارستان در تهران بنام نوتردام دو فاطیما ساخته می شود و در سال 1354 افتتاح می شود .
این بیمارستان که در منطقه یوسف آباد در خیابان 21 بنا نهاده شد دارای چهار طبقه و شامل چهار بخش اطفال و زنان ، جراحی و داخلی آغاز به فعالیت می نماید ولی بیماران بستری در این بیمارستان توسط پزشکان اعزامی که ابتدا  از ایتالیا و سپس از انگلستان و ایرانیان تحصیل کرده در انگلستان در یک درمانگاه در هشتگرد صورت می گرفته .
تمام علائم کلیسائی شامل صلیب در سقف غذاخوری و همه قسمتهای دیگر و حتی کلیه ظروف منقوش شده بودند . سیستم برق کشی هم انحصاری و به سبک انگلستان کار گذاشته شده بود که درنتیجه برای تعمیر می بایست این وسائل از انگلستان وارد می شد.
این بیمارستان دارای یک ساختمان با سه Suite در محوطه بنام  Guest House  در نظر گرفته شده بود که برای اقامت موقت پزشکان اعزامی خارجی در آن اقامت داشتند و سپس در آپارتمان های تجهیز شده و استیجاری در اطراف بیمارستان مستقر می شدند.  
بجز بیماران اعزامی از هشتگرد دو وزارتخانه، یکی امور خارجه و دیگری شرکت نفت آن زمان هم با این بیمارستان قرارداد بسته بودند که کارمندان خود را برای چک آپ سالانه ارجاع می دادند.
تمام تجهیزات پیشرفته روز که در بیمارستان های تهران وجود نداشتند در این بیمارستان مورد استفاده قرار می گرفت از قبیل سیستم اطلاع رسانی Pager  ، سونوگرافی و Dictaphone  که برای گذاشتن یادداشت در پرونده بیماران که توسط منشی ها تایپ و پس از تایید توسط پزشکان مربوطه در آن زمان استفاده می شد .

پس از انقلاب شکوهمند اسلامی همه پزشکان و پرستاران بیگانه این بیمارستان را ترک و نیروهای جدید استخدام شدند و تمام امکانات در اختیار تام مردم مخصوصا مردم یوسف آباد قرار گرفت و سپس در سال 1358 بصورت یک بیمارستان آموزشی زیر نظر مجتمع آموزشی باتمانقلیج که به دانشکده پزشکی آیت اله طالقانی تبدیل شد واگذار شد .
در سال 1359با آغاز جنگ تحمیلی و نیاز به اختصاص تخت های بیمارستانی متناسب با تعداد مجروحین نیازمند به ترمیمی در نظر گرفته شد. پزشکان شاغل در بیمارستان شهید مطهری به این بیمارستان منتقل و این بیمارستان منحصرا به جراحی های ترمیمی و زیبایی در بخش های ناهنجاریهای مادرزادی و پلاستیک عمومی – بخش جراحی دست و میکروسکوپی و جراحی های جمجمه و فک و صورت و بخش زیبایی اختصاص داده شد . با گسترش ازدیاد جمعیت و شهرت بیمارستان در کشور این بیمارستان بصورت قطب جراحی های پلاستیک ، ترمیمی و زیبایی و مرکز ارجاع از تمام نقاط کشور می باشد که در حال حاضر با توسعه با توسعه و ساخت بنای جدید جنب ساختمان اصلی کلیه کلینیک ها و بخش های فیزیوتراپی و کاردرمانی و ... به این قسمت ساختمان منتقل و همچنین از 80 تخت فعال هم اکنون به ... رسیده است .

 

بخش های بیمارستان


اتاق عمل:

 اتاق عمل شامل عملهای الکتیو و اورژانس می باشد.
 عملهای الکتیو شامل :عملهای زیبایی وفک و صورت و ترمیمی جراحی پلاستیک در طی روزهای غیرتعطیل از صبح تا عصر توسط اساتید و رزیدنتها  دراتاق عمل انجام می شود.
عملهای اورژانسی بصورت 24 ساعته در تمامی ساعات شبانه روز توسط رزیدنتها انجام می گیرد.
ساختمان اتاق عمل
موقعیت بخش:در طبقه چهارم واقع شده و شامل 8 اتاق عمل جراحی با پیشرفته ترین تجهیزات و یک فضای استاندارد  جهت ریکاوری و مراقبتهای بعد از جراحی  می باشد.


اورژانس :

بیماران بعد از ورود به بخش اورژانس به قسمت تریاژ راهنمائی میشوند و در آنجا بعد از سطح بندی بیماران به قسمت سرپائی یا تحت نظر و یا تخت CPR (احیا) ارجاع  داده میشوند ، ویزیت اولیه در بخش اورژانس توسط پزشک اورژانس انجام میگیردو کلیه بیماران بعد از تریاژ باید  توسط جراح  ویزیت شوند.بعد از انجام اقدامات اولیه درمانی – مراقبتی ، بیماران اورژانس باید درمدت ۴ تا ۶ ساعت تعیین تکلیف شوند.

بخش مهر :

موقعیت بخش:طبقه اول مجاور داروخانه که شامل 34تخت جراحی الکتیو مردان وIPD (بیماران بین المللی) می باشد.
بخش یاس :

موقعیت بخش:طبقه سوم مجاور آی سی یو که 28تخت  بستری شامل جراحیهای اورژانسی بخش مردان می باشد.

بخش بهار ;

طبقه دوم مجاوربخش شفق که 33تخت جراحی اورژانسی و الکتیو(زیبایی) زنان و کودکان می باشد
CSSD :

مرکز استرایلزسیون بیمارستان می‌‌باشد که تمام وسایل آلوده به این قسمت آورده می‌‌شود که کلیه خدمات استریلیزاسیون با دستگاههای مجهز بخار(اتوکلاو) و پلاسما و شستشوی ابزار در این واحد روزانه صورت می گیرد
ICU:

این بخش مراقبت های پرستاری و پزشکی ویژه  به کلیه بیمارانی که نیازمند مراقبت ویژه تنفسی و مانیتورینگ های قلبی و تنفسی 24ساعته باشند با تجهیزات مدرن و پیشرفته بعد از اعمال جراحی و زیبایی و ترمیمی و پیوند دست و فک و صورت ارائه می شود

کلینیک  ویژه فوق تخصصی:

جراحی دست 
جراحی فک و صورت 
سوختگی و ترمیمی 
زیبائی 
ارتوپدی 
اورتودنسی 
دندانپزشکی 
مشاوره پوست 
مشاوره بیهوشی 
روانشناسی بالینی 
گفتاردرمانی 
لیزر 
فیزیو تراپی 
کاردرمانی

این صفحه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی مرکز آموزشی ودرمانی فوق تخصصی جراحی ترمیمی وپلاستیک حضرت فاطمه جهت مشاهده خدمات و دریافت نوبت آنلاین پزشکانی که در این مرکز درمانی در حال ارائه خدمات درمانی هستند از طریق پذیرش ۲۴ طراحی و ارائه شده است. البته ممکن است در حال حاضر رزرو نوبت برخی از پزشکان فوق غیرفعال باشد که این موضوع وابسته به تصمیم مرکز در ارائه نوبت گیری بوده است؛ با این وجود شما می توانید از قابلیت مشاوره آنلاین پذیرش۲۴ استفاده کنید. بیش از 500 پزشک متخصص، آماده ارائه خدمات مشاوره پزشکی به صورت تلفنی و متنی هستند. همچنین برای کاربری بهتر و راحت تر مشاوره می توانید اپلیکیشن پذیرش۲۴ را دانلود و نصب کنید.

به طور معمول شما در این صفحه امکان مشاهده رزومه، آدرس مطب ، شماره تلفن تماس، پیج اینستاگرام ادرس کانال تلگرام و سایر راه های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می باشد را خواهید داشت.

همچنین میتوانید در بخش نظرات، تجربه خود در ارتباط با خدمات مرکز آموزشی ودرمانی فوق تخصصی جراحی ترمیمی وپلاستیک حضرت فاطمه را به اشتراک گذاشته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مرکز و پزشکان آن بخوانید.

ما قدردان اعتماد شما به پذیرش۲۴ به عنوان گسترده ترین ابزار الکترونیک ارتباط بین پزشک و بیمار هستیم. لطفا در صورتی که اطلاعات ارائه شده در این صفحه نیاز به اصلاح دارد با مراجعه به صفحه پشتیبانی و یا تذکر به پزشک و یا پرسنل مرکز درمانی این موضوع را به ما اطلاع دهید.

خانه
جستجو
نوبت های من
پروفایل