اشتراک گذاری
11K
avatar

مرکز اموزشی درمانی حضرت زینب شیراز

17 تخصص پزشکی
پزشک فعال: 74
لیست پزشکان
ویزیت ناباروری متخصص زنان و زایمان
متخصص زنان و زایمان
85٪(192 نظر)
اولین نوبت: 25 مهر 7:09 صبح
سیدجواد انجو متخصص بیهوشی
متخصص بیهوشی
100٪(1 نظر)
دکتر سعید فتوحی کیا فوق تخصص طب نوزادی و پیرامون تولد
فوق تخصص طب نوزادی و پیرامون تولد
97٪(618 نظر)
مهرداد رضائی فوق تخصص طب نوزادی و پیرامون تولد -متخصص کودکان
فوق تخصص طب نوزادی و پیرامون تولد -متخصص کودکان
97٪(125 نظر)
مجید بمانا متخصص جراحی عمومی
متخصص جراحی عمومی
96٪(128 نظر)
آدرس و تلفن تماس
شیراز - میدان دفاع مقدس

این صفحه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی مرکز اموزشی درمانی حضرت زینب شیراز جهت مشاهده خدمات و دریافت نوبت آنلاین پزشکانی که در این مرکز درمانی در حال ارائه خدمات درمانی هستند از طریق پذیرش ۲۴ طراحی و ارائه شده است. البته ممکن است در حال حاضر رزرو نوبت برخی از پزشکان فوق غیرفعال باشد که این موضوع وابسته به تصمیم مرکز در ارائه نوبت گیری بوده است؛ با این وجود شما می توانید از قابلیت مشاوره آنلاین پذیرش۲۴ استفاده کنید. بیش از 500 پزشک متخصص، آماده ارائه خدمات مشاوره پزشکی به صورت تلفنی و متنی هستند. همچنین برای کاربری بهتر و راحت تر مشاوره می توانید اپلیکیشن پذیرش۲۴ را دانلود و نصب کنید.

به طور معمول شما در این صفحه امکان مشاهده رزومه، آدرس مطب ، شماره تلفن تماس، پیج اینستاگرام ادرس کانال تلگرام و سایر راه های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می باشد را خواهید داشت.

همچنین میتوانید در بخش نظرات، تجربه خود در ارتباط با خدمات مرکز اموزشی درمانی حضرت زینب شیراز را به اشتراک گذاشته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مرکز و پزشکان آن بخوانید.

ما قدردان اعتماد شما به پذیرش۲۴ به عنوان گسترده ترین ابزار الکترونیک ارتباط بین پزشک و بیمار هستیم. لطفا در صورتی که اطلاعات ارائه شده در این صفحه نیاز به اصلاح دارد با مراجعه به صفحه پشتیبانی و یا تذکر به پزشک و یا پرسنل مرکز درمانی این موضوع را به ما اطلاع دهید.

خانه
جستجو
نوبت های من
پروفایل