پذیرش24
icon
icon اشتراک گذاری
icon گزارش
64K icon
پلی کلینیک تخصصی و فوق تخصصی شماره دو دانشگاه سمنان

پلی کلینیک تخصصی و فوق تخصصی شماره دو دانشگاه سمنان

icon 24 تخصص پزشکی پزشک فعال : 81
  جستجو نام تخصص ...

  لیست پزشکان

  دکتر ایمان صادقیان واوسری
  متخصص جراحی استخوان و مفاصل (ارتوپدی)
  icon 94 % (376 نظر)
  دکتر زهرا غلامی
  متخصص زنان و زایمان
  icon 93 % (161 نظر)
  دکتر سیما کلاهدوز
  دکترای تخصصی (Ph.D) طب سنتی ایرانی
  icon 91 % (160 نظر)
  دکتر آرزو اخلاقی اسکی
  متخصص بیماری‌های کودکان
  icon 91 % (68 نظر)

  این صفحه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی پلی کلینیک تخصصی و فوق تخصصی شماره دو دانشگاه سمنان جهت مشاهده خدمات و دریافت نوبت آنلاین پزشکانی که در این مرکز درمانی در حال ارایه خدمات درمانی هستند از طریق پذیرش ۲۴ طراحی و ارایه شده است. البته ممکن است در حال حاضر رزرو نوبت برخی از پزشکان فوق غیرفعال باشد که این موضوع وابسته به تصمیم مرکز در ارائه نوبت گیری بوده است؛ با این وجود شما می توانید از قابلیت مشاوره آنلاین پذیرش۲۴ استفاده کنید. بیش از 500 پزشک متخصص، آماده ارائه خدمات مشاوره پزشکی به صورت تلفنی و متنی هستند. همچنین برای کاربری بهتر و راحت تر مشاوره می توانید اپلیکیشن پذیرش۲۴ را دانلود و نصب کنید.

  به طور معمول شما در این صفحه امکان مشاهده رزومه ، آدرس مطب ، شماره تلفن تماس ، پیج اینستاگرام ادرس کانال تلگرام و سایر راه های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می باشد را خواهید داشت .

  همچنین میتوانید در بخش نظرات، تجربه خود در ارتباط با خدمات مرکز تخصصی و فوق تخصصی محب مهر را به اشتراک گذاشته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مرکز و پزشکان آن بخوانید.

  ما قدردان اعتماد شما به پذیرش۲۴ به عنوان گسترده ترین ابزار الکترونیک ارتباط بین پزشک و بیمار هستیم. لطفا در صورتی که اطلاعات ارائه شده در این صفحه نیاز به اصلاح دارد با مراجعه به صفحه پشتیبانی و یا تذکر به پزشک و یا پرسنل مرکز درمانی این موضوع را به ما اطلاع دهید.

  آدرس و تلفن تماس

  سمنان - بلوار 17 شهریور ، ضلع جنوبی دانشکده دنداپزشکی ، پلی کلینیک تخصصی و فوق تخصصی شماره 2 دانشگاه علوم پزشکی سمنان