اشتراک گذاری
104K
avatar

کلینیک تخصصی دکتر معاون صحنه کرمانشاه

14 تخصص پزشکی
پزشک فعال: 20
لیست پزشکان
سیروس نصیری بیماریهای قلب و عروق
بیماریهای قلب و عروق
91٪(247 نظر)
سحر حدیده ئی روانشناسی بالینی
روانشناسی بالینی
100٪(1 نظر)
ثانیه عبدلی مشاوره روانشناس بالینی
مشاوره روانشناس بالینی
100٪(9 نظر)
انیس ویسی مشاوره روانشناس بالینی
مشاوره روانشناس بالینی
100٪(4 نظر)
هانا حسام شریعتی متخصص بیهوشی  و مراقبت های ویژه
متخصص بیهوشی و مراقبت های ویژه
100٪(1 نظر)
آدرس و تلفن تماس
صحنه - کرمانشاه - شهرستان صحنه بیمارستان دکتر معاون صحنه
لطفا دقت فرمائید زمان مراجعه درج شده در سیستم نوبت دهی به منزله ویزیت توسط پزشک نمیباشد زمان دقیق توسط منشی وپذیرش تعیین میگردد

این صفحه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی کلینیک تخصصی دکتر معاون صحنه کرمانشاه جهت مشاهده خدمات و دریافت نوبت آنلاین پزشکانی که در این مرکز درمانی در حال ارائه خدمات درمانی هستند از طریق پذیرش ۲۴ طراحی و ارائه شده است. البته ممکن است در حال حاضر رزرو نوبت برخی از پزشکان فوق غیرفعال باشد که این موضوع وابسته به تصمیم مرکز در ارائه نوبت گیری بوده است؛ با این وجود شما می توانید از قابلیت مشاوره آنلاین پذیرش۲۴ استفاده کنید. بیش از 500 پزشک متخصص، آماده ارائه خدمات مشاوره پزشکی به صورت تلفنی و متنی هستند. همچنین برای کاربری بهتر و راحت تر مشاوره می توانید اپلیکیشن پذیرش۲۴ را دانلود و نصب کنید.

به طور معمول شما در این صفحه امکان مشاهده رزومه، آدرس مطب ، شماره تلفن تماس، پیج اینستاگرام ادرس کانال تلگرام و سایر راه های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می باشد را خواهید داشت.

همچنین میتوانید در بخش نظرات، تجربه خود در ارتباط با خدمات کلینیک تخصصی دکتر معاون صحنه کرمانشاه را به اشتراک گذاشته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مرکز و پزشکان آن بخوانید.

ما قدردان اعتماد شما به پذیرش۲۴ به عنوان گسترده ترین ابزار الکترونیک ارتباط بین پزشک و بیمار هستیم. لطفا در صورتی که اطلاعات ارائه شده در این صفحه نیاز به اصلاح دارد با مراجعه به صفحه پشتیبانی و یا تذکر به پزشک و یا پرسنل مرکز درمانی این موضوع را به ما اطلاع دهید.

خانه
جستجو
نوبت های من
پروفایل