پذیرش24
icon
icon اشتراک گذاری
icon گزارش
154K icon
کلینیک تخصصی امام خمینی گرمسار

کلینیک تخصصی امام خمینی گرمسار

icon 26 تخصص پزشکی پزشک فعال : 57
  جستجو نام تخصص ...

  لیست پزشکان

  دکتر سمانه حاتمی
  فوق تخصص روماتولوژی
  icon 96 % (209 نظر)
  دکتر سیاوش شیخ قمی
  متخصص جراحی مغز و اعصاب
  icon 87 % (143 نظر)
  دکتر نیلوفر اسماعیل زاده
  دارای بورد تخصصی نوزادان و کودکان
  icon 85 % (7 نظر)
  دکتر زینب فغفوری
  علوم تغذیه
  icon 100 % (33 نظر)

  این صفحه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی کلینیک تخصصی امام خمینی گرمسار جهت مشاهده خدمات و دریافت نوبت آنلاین پزشکانی که در این مرکز درمانی در حال ارایه خدمات درمانی هستند از طریق پذیرش ۲۴ طراحی و ارایه شده است. البته ممکن است در حال حاضر رزرو نوبت برخی از پزشکان فوق غیرفعال باشد که این موضوع وابسته به تصمیم مرکز در ارائه نوبت گیری بوده است؛ با این وجود شما می توانید از قابلیت مشاوره آنلاین پذیرش۲۴ استفاده کنید. بیش از 500 پزشک متخصص، آماده ارائه خدمات مشاوره پزشکی به صورت تلفنی و متنی هستند. همچنین برای کاربری بهتر و راحت تر مشاوره می توانید اپلیکیشن پذیرش۲۴ را دانلود و نصب کنید.

  به طور معمول شما در این صفحه امکان مشاهده رزومه ، آدرس مطب ، شماره تلفن تماس ، پیج اینستاگرام ادرس کانال تلگرام و سایر راه های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می باشد را خواهید داشت .

  همچنین میتوانید در بخش نظرات، تجربه خود در ارتباط با خدمات مرکز تخصصی و فوق تخصصی محب مهر را به اشتراک گذاشته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مرکز و پزشکان آن بخوانید.

  ما قدردان اعتماد شما به پذیرش۲۴ به عنوان گسترده ترین ابزار الکترونیک ارتباط بین پزشک و بیمار هستیم. لطفا در صورتی که اطلاعات ارائه شده در این صفحه نیاز به اصلاح دارد با مراجعه به صفحه پشتیبانی و یا تذکر به پزشک و یا پرسنل مرکز درمانی این موضوع را به ما اطلاع دهید.

  آدرس و تلفن تماس

  گرمسار - میدان شهدا - خیابان شهید منتظری - بیمارستان امام (ره) گرمسار