اشتراک گذاری
548K
avatar

کلینیک امید همدان

24 تخصص پزشکی
پزشک فعال: 43
لیست پزشکان
علیرضا جمشیدی مدد متخصص چشم‌پزشکی
متخصص چشم‌پزشکی
97٪(389 نظر)
دکتر مژده افخمی گلی متخصص کودکان، فوق تخصص طب نوزادی و پیرامون تولد
متخصص کودکان، فوق تخصص طب نوزادی و پیرامون تولد
96٪(154 نظر)
دکتر فرشید محمدی بیماریهای داخلی
بیماریهای داخلی
96٪(894 نظر)
دکتر لعبت مجیدی متخصص پزشکی فیزیکی و توان‌بخشی
متخصص پزشکی فیزیکی و توان‌بخشی
96٪(218 نظر)
سید سامان طالبی بیماریهای داخلی
بیماریهای داخلی
92٪(550 نظر)
آدرس و تلفن تماس
همدان - همدان-خیابان سبد بافان - جنب تالار پیام کلینیک تخصصی و فوق تخصصی امید همدان

این صفحه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی کلینیک امید همدان جهت مشاهده خدمات و دریافت نوبت آنلاین پزشکانی که در این مرکز درمانی در حال ارائه خدمات درمانی هستند از طریق پذیرش ۲۴ طراحی و ارائه شده است. البته ممکن است در حال حاضر رزرو نوبت برخی از پزشکان فوق غیرفعال باشد که این موضوع وابسته به تصمیم مرکز در ارائه نوبت گیری بوده است؛ با این وجود شما می توانید از قابلیت مشاوره آنلاین پذیرش۲۴ استفاده کنید. بیش از 500 پزشک متخصص، آماده ارائه خدمات مشاوره پزشکی به صورت تلفنی و متنی هستند. همچنین برای کاربری بهتر و راحت تر مشاوره می توانید اپلیکیشن پذیرش۲۴ را دانلود و نصب کنید.

به طور معمول شما در این صفحه امکان مشاهده رزومه، آدرس مطب ، شماره تلفن تماس، پیج اینستاگرام ادرس کانال تلگرام و سایر راه های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می باشد را خواهید داشت.

همچنین میتوانید در بخش نظرات، تجربه خود در ارتباط با خدمات کلینیک امید همدان را به اشتراک گذاشته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مرکز و پزشکان آن بخوانید.

ما قدردان اعتماد شما به پذیرش۲۴ به عنوان گسترده ترین ابزار الکترونیک ارتباط بین پزشک و بیمار هستیم. لطفا در صورتی که اطلاعات ارائه شده در این صفحه نیاز به اصلاح دارد با مراجعه به صفحه پشتیبانی و یا تذکر به پزشک و یا پرسنل مرکز درمانی این موضوع را به ما اطلاع دهید.

خانه
جستجو
نوبت های من
پروفایل