اشتراک گذاری
191K
avatar

کلینیک بیمارستان بعثت

24 تخصص پزشکی
پزشک فعال: 92
لیست پزشکان
دکتر مژده افخمی گلی متخصص کودکان، فوق تخصص طب نوزادی و پیرامون تولد
متخصص کودکان، فوق تخصص طب نوزادی و پیرامون تولد
96٪(154 نظر)
دکتر لعبت مجیدی متخصص پزشکی فیزیکی و توان‌بخشی
متخصص پزشکی فیزیکی و توان‌بخشی
96٪(218 نظر)
دکتر شهین صفیان بیماریهای داخلی غدد،ریه،گوارش،کلیه
بیماریهای داخلی غدد،ریه،گوارش،کلیه
94٪(275 نظر)
دکتر زهرا کشت پور املشی تخصص پرتودرمانی (رادیوتراپی) و آنکولوژی (درمان سرطان)
تخصص پرتودرمانی (رادیوتراپی) و آنکولوژی (درمان سرطان)
91٪(45 نظر)
آدرس و تلفن تماس
همدان - همدان

این صفحه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی کلینیک بیمارستان بعثت جهت مشاهده خدمات و دریافت نوبت آنلاین پزشکانی که در این مرکز درمانی در حال ارائه خدمات درمانی هستند از طریق پذیرش ۲۴ طراحی و ارائه شده است. البته ممکن است در حال حاضر رزرو نوبت برخی از پزشکان فوق غیرفعال باشد که این موضوع وابسته به تصمیم مرکز در ارائه نوبت گیری بوده است؛ با این وجود شما می توانید از قابلیت مشاوره آنلاین پذیرش۲۴ استفاده کنید. بیش از 500 پزشک متخصص، آماده ارائه خدمات مشاوره پزشکی به صورت تلفنی و متنی هستند. همچنین برای کاربری بهتر و راحت تر مشاوره می توانید اپلیکیشن پذیرش۲۴ را دانلود و نصب کنید.

به طور معمول شما در این صفحه امکان مشاهده رزومه، آدرس مطب ، شماره تلفن تماس، پیج اینستاگرام ادرس کانال تلگرام و سایر راه های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می باشد را خواهید داشت.

همچنین میتوانید در بخش نظرات، تجربه خود در ارتباط با خدمات کلینیک بیمارستان بعثت را به اشتراک گذاشته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مرکز و پزشکان آن بخوانید.

ما قدردان اعتماد شما به پذیرش۲۴ به عنوان گسترده ترین ابزار الکترونیک ارتباط بین پزشک و بیمار هستیم. لطفا در صورتی که اطلاعات ارائه شده در این صفحه نیاز به اصلاح دارد با مراجعه به صفحه پشتیبانی و یا تذکر به پزشک و یا پرسنل مرکز درمانی این موضوع را به ما اطلاع دهید.

خانه
جستجو
نوبت های من
پروفایل