اشتراک گذاری
1.4M
avatar

کلینیک تخصصی وفوق تخصصی امام علی (ع ) شهرکرد

27 تخصص پزشکی
پزشک فعال: 169
لیست پزشکان
سمیرا سرائیان طب نوزادی و پیرامون تولد
طب نوزادی و پیرامون تولد
85٪(14 نظر)
اولین نوبت: کمتر از یک ساعت دیگر
شیرین شمس متخصص داخلی
متخصص داخلی
92٪(211 نظر)
اولین نوبت: کمتر از یک ساعت دیگر
الهام کاوسیان متخصص زنان و زایمان
متخصص زنان و زایمان
93٪(129 نظر)
اولین نوبت: کمتر از یک ساعت دیگر
فاطمه خلجی کاردرمانی
کاردرمانی
92٪(26 نظر)
فعال شدن نوبت دهی اینترنتی امروز 7:45 صبح
اولین نوبت: فردا 8:20 صبح
دکتر شیدا شبانیان پریناتولوژی
پریناتولوژی
90٪(187 نظر)
فعال شدن نوبت دهی اینترنتی امروز 7:45 صبح
اولین نوبت: فردا 8:30 صبح
آدرس و تلفن تماس
شهرکرد - خیابان شریعتی . روبروی اداره دارایی
درباره مرکز درمانی
بیوگرافی

کلینیک تخصصی و فوق تخصصی امام علی شهرکرد در زمینی به مساحت 14 هکتار و با زیر بنای 24هزار متر مربع ساخته شد. این مرکز درمانی با بخش های تخصصی و فوق تخصصی خود در حال خدمت رسانی به مردم شریف شهرکرد می باشد. این مرکز درمانی با بهره گیری از انواع روش های نوبت دهی غیرحضوری علاوه بر نوبت دهی حضوری آسایش و راحتی را برای مراجعه کنندگان این مرکز درمانی فراهم آورده است.

 

بخش های بستری کلینیک تخصصی و فوق تخصصی امام علی شهرکرد:

 

جراحی زنان و زایمان – جراحی مغز و اعصاب – نوزادان – اطفال – ارتوپدی – داخلی – عفونی – غدد و متابولیسم – اعصاب – اورولوژی – چشم – اتاق عمل سرپایی – ENT – CCU – CSR – NICU – ICU

 

بخش های کلینیکی کلینیک تخصصی و فوق تخصصی امام علی شهرکرد:

 

تخصصی کلیه – جراحی عمومی – مغز و اعصاب – ارتوپدی – اورولوژی –دندانپزشکی – اورژانس – اطفال – پوست و مو – تخصصی گوارش – زنان و زایمان – قلب – عفونی – فیزیوتراپی

 

بخش های پاراکلینیکی کلینیک تخصصی و فوق تخصصی امام علی شهرکرد:

 

سی تی اسکن – ماموگرافی – الکتروآنسفالوگرافی – عکسبرداری چشم – اپتومتری – سونوگرافی – فیزیوتراپی – تزریقات و پانسمان – اسپیرومتری – تست ورزش – پاتولوژی – داروخانه – آزمایشگاه – الکتروکاردیوگرافی – گاستروسکوپی – اکو – هولترمانیتورینگ – بانک خون – آندوسکوپی

 

آزمایشاتی که در واحد آزمایشگاه انجام می پذیرد:

آزمایشات بخش های سرولوژی، بیوشیمی، هماتولوژی، میکروب شناسی، تست های عمومی، تخصصی و فوق تخصصی، هورمون شناسی

این صفحه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی کلینیک تخصصی وفوق تخصصی امام علی (ع ) شهرکرد جهت مشاهده خدمات و دریافت نوبت آنلاین پزشکانی که در این مرکز درمانی در حال ارائه خدمات درمانی هستند از طریق پذیرش ۲۴ طراحی و ارائه شده است. البته ممکن است در حال حاضر رزرو نوبت برخی از پزشکان فوق غیرفعال باشد که این موضوع وابسته به تصمیم مرکز در ارائه نوبت گیری بوده است؛ با این وجود شما می توانید از قابلیت مشاوره آنلاین پذیرش۲۴ استفاده کنید. بیش از 500 پزشک متخصص، آماده ارائه خدمات مشاوره پزشکی به صورت تلفنی و متنی هستند. همچنین برای کاربری بهتر و راحت تر مشاوره می توانید اپلیکیشن پذیرش۲۴ را دانلود و نصب کنید.

به طور معمول شما در این صفحه امکان مشاهده رزومه، آدرس مطب ، شماره تلفن تماس، پیج اینستاگرام ادرس کانال تلگرام و سایر راه های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می باشد را خواهید داشت.

همچنین میتوانید در بخش نظرات، تجربه خود در ارتباط با خدمات کلینیک تخصصی وفوق تخصصی امام علی (ع ) شهرکرد را به اشتراک گذاشته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مرکز و پزشکان آن بخوانید.

ما قدردان اعتماد شما به پذیرش۲۴ به عنوان گسترده ترین ابزار الکترونیک ارتباط بین پزشک و بیمار هستیم. لطفا در صورتی که اطلاعات ارائه شده در این صفحه نیاز به اصلاح دارد با مراجعه به صفحه پشتیبانی و یا تذکر به پزشک و یا پرسنل مرکز درمانی این موضوع را به ما اطلاع دهید.

خانه
جستجو
نوبت های من
پروفایل