پذیرش24
icon
icon اشتراک گذاری
icon گزارش
70K icon
کلینیک تخصصی و فوق تخصصی سیدی - مشهد

کلینیک تخصصی و فوق تخصصی سیدی - مشهد

icon 15 تخصص پزشکی پزشک فعال : 28
  جستجو نام تخصص ...

  لیست پزشکان

  دکتر سلیمان نوری
  متخصص بیماری‌های پوست (درماتولوژی)
  icon 91 % (12 نظر)
  دکتر حسن طالب زاده فاروجی
  متخصص جراحی درمانی و زیبایی
  icon 90 % (40 نظر)
  دکتر امین رازی
  متخصص جراحی استخوان و مفاصل(ارتوپدی)
  icon 84 % (173 نظر)
  دکتر عاطفه حائری
  متخصص زنان و زایمان
  icon 81 % (22 نظر)

  معرفی

  بخش های کلینیکی کلینیک تخصصی و فوق تخصصی سیدی:

  گوش و حلق و بینی - ارتوپدی - پزشکی عمومی - اورولوژی - اطفال - جراحی عمومی - نورولوژی - روان پزشکی - زنان و زایمان - قلب و عروق - جراحی مغز و اعصاب - کبد و گوارش - جراحی قلب - پوست

   

  بخش های پاراکلینیکی کلینیک تخصصی و فوق تخصصی سیدی:

  دندانپزشکی - بینایی سنجی - شنوایی سنجی - تصویربرداری - آزمایشگاه

  این صفحه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی کلینیک تخصصی و فوق تخصصی سیدی - مشهد جهت مشاهده خدمات و دریافت نوبت آنلاین پزشکانی که در این مرکز درمانی در حال ارایه خدمات درمانی هستند از طریق پذیرش ۲۴ طراحی و ارایه شده است. البته ممکن است در حال حاضر رزرو نوبت برخی از پزشکان فوق غیرفعال باشد که این موضوع وابسته به تصمیم مرکز در ارائه نوبت گیری بوده است؛ با این وجود شما می توانید از قابلیت مشاوره آنلاین پذیرش۲۴ استفاده کنید. بیش از 500 پزشک متخصص، آماده ارائه خدمات مشاوره پزشکی به صورت تلفنی و متنی هستند. همچنین برای کاربری بهتر و راحت تر مشاوره می توانید اپلیکیشن پذیرش۲۴ را دانلود و نصب کنید.

  به طور معمول شما در این صفحه امکان مشاهده رزومه ، آدرس مطب ، شماره تلفن تماس ، پیج اینستاگرام ادرس کانال تلگرام و سایر راه های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می باشد را خواهید داشت .

  همچنین میتوانید در بخش نظرات، تجربه خود در ارتباط با خدمات مرکز تخصصی و فوق تخصصی محب مهر را به اشتراک گذاشته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مرکز و پزشکان آن بخوانید.

  ما قدردان اعتماد شما به پذیرش۲۴ به عنوان گسترده ترین ابزار الکترونیک ارتباط بین پزشک و بیمار هستیم. لطفا در صورتی که اطلاعات ارائه شده در این صفحه نیاز به اصلاح دارد با مراجعه به صفحه پشتیبانی و یا تذکر به پزشک و یا پرسنل مرکز درمانی این موضوع را به ما اطلاع دهید.

  آدرس و تلفن تماس

  مشهد - سیدی-بین صبا غربی 11 و 13