اشتراک گذاری
9.5K
avatar

بهکام(کلینیک تغذیه)

2 تخصص پزشکی
پزشک فعال: 3
لیست پزشکان
دکتر کلینیک بهکام کارشناس علوم تغذیه
کارشناس علوم تغذیه
100٪(6 نظر)
کارشناس شیما دهقان کارشناس علوم تغذیه
کارشناس علوم تغذیه
97٪(40 نظر)
دکتر زینب زارع روانکاو
روانکاو
88٪(9 نظر)
آدرس و تلفن تماس
یزد - یزد خیابان کاشانی کوچه بیمارستان بهمن پلاک 95
اولین کلینیک تغذیه در استان یزد(تاسیس اردیبهشت1379)مدیر و موسس:علی عزیزی ما با بکارگیری از تخصص های تغذیه، ورزش و روانشناسی، از راه  امن تناسب اندام سالم و ماندگار را برای شما به ارمغان می آوریم.

این صفحه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی بهکام(کلینیک تغذیه) جهت مشاهده خدمات و دریافت نوبت آنلاین پزشکانی که در این مرکز درمانی در حال ارائه خدمات درمانی هستند از طریق پذیرش ۲۴ طراحی و ارائه شده است. البته ممکن است در حال حاضر رزرو نوبت برخی از پزشکان فوق غیرفعال باشد که این موضوع وابسته به تصمیم مرکز در ارائه نوبت گیری بوده است؛ با این وجود شما می توانید از قابلیت مشاوره آنلاین پذیرش۲۴ استفاده کنید. بیش از 500 پزشک متخصص، آماده ارائه خدمات مشاوره پزشکی به صورت تلفنی و متنی هستند. همچنین برای کاربری بهتر و راحت تر مشاوره می توانید اپلیکیشن پذیرش۲۴ را دانلود و نصب کنید.

به طور معمول شما در این صفحه امکان مشاهده رزومه، آدرس مطب ، شماره تلفن تماس، پیج اینستاگرام ادرس کانال تلگرام و سایر راه های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می باشد را خواهید داشت.

همچنین میتوانید در بخش نظرات، تجربه خود در ارتباط با خدمات بهکام(کلینیک تغذیه) را به اشتراک گذاشته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مرکز و پزشکان آن بخوانید.

ما قدردان اعتماد شما به پذیرش۲۴ به عنوان گسترده ترین ابزار الکترونیک ارتباط بین پزشک و بیمار هستیم. لطفا در صورتی که اطلاعات ارائه شده در این صفحه نیاز به اصلاح دارد با مراجعه به صفحه پشتیبانی و یا تذکر به پزشک و یا پرسنل مرکز درمانی این موضوع را به ما اطلاع دهید.

خانه
جستجو
نوبت های من
پروفایل