اشتراک گذاری
213K
avatar

کلینیک حاج دایی کرمانشاه

11 تخصص پزشکی
پزشک فعال: 21
لیست پزشکان
وحید فرنیا روانپزشکی
روانپزشکی
95٪(146 نظر)
اولین نوبت: کمتر از یک ساعت دیگر
مریم آئین فر روانپزشکی
روانپزشکی
96٪(61 نظر)
فعال شدن نوبت دهی اینترنتی امروز 8:00 صبح
اولین نوبت: فردا 4:00 عصر
آرام سلیمی بیماریهای پوست
بیماریهای پوست
91٪(48 نظر)
فعال شدن نوبت دهی اینترنتی 15 خرداد 8:00 صبح
اولین نوبت: 16 خرداد 7:45 صبح
علی ابراهیمی بیماریهای پوست
بیماریهای پوست
84٪(720 نظر)
فعال شدن نوبت دهی اینترنتی 15 خرداد 8:00 صبح
اولین نوبت: 16 خرداد 7:45 صبح
فریبا نظری بیماریهای پوست
بیماریهای پوست
94٪(261 نظر)
فعال شدن نوبت دهی اینترنتی 15 خرداد 8:00 صبح
اولین نوبت: 16 خرداد 8:00 صبح
آدرس و تلفن تماس
کرمانشاه - کرمانشاه
.به همراه داشتن کارت ملی یا کارت شناسایی معتبر الزامی می باشد. لطفا دقت فرمائید زمان مراجعه درج شده در سیستم نوبت دهی به منزله ویزیت توسط پزشک نمیباشد زمان دقیق توسط منشی وپذیرش تعیین میگردد فتوتراپی اقایان شنبه وسه شنبه وفتوتراپی خانم ها  یکشنبه وچهارشنبه عصرها انجام میگردد

این صفحه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی کلینیک حاج دایی کرمانشاه جهت مشاهده خدمات و دریافت نوبت آنلاین پزشکانی که در این مرکز درمانی در حال ارائه خدمات درمانی هستند از طریق پذیرش ۲۴ طراحی و ارائه شده است. البته ممکن است در حال حاضر رزرو نوبت برخی از پزشکان فوق غیرفعال باشد که این موضوع وابسته به تصمیم مرکز در ارائه نوبت گیری بوده است؛ با این وجود شما می توانید از قابلیت مشاوره آنلاین پذیرش۲۴ استفاده کنید. بیش از 500 پزشک متخصص، آماده ارائه خدمات مشاوره پزشکی به صورت تلفنی و متنی هستند. همچنین برای کاربری بهتر و راحت تر مشاوره می توانید اپلیکیشن پذیرش۲۴ را دانلود و نصب کنید.

به طور معمول شما در این صفحه امکان مشاهده رزومه، آدرس مطب ، شماره تلفن تماس، پیج اینستاگرام ادرس کانال تلگرام و سایر راه های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می باشد را خواهید داشت.

همچنین میتوانید در بخش نظرات، تجربه خود در ارتباط با خدمات کلینیک حاج دایی کرمانشاه را به اشتراک گذاشته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مرکز و پزشکان آن بخوانید.

ما قدردان اعتماد شما به پذیرش۲۴ به عنوان گسترده ترین ابزار الکترونیک ارتباط بین پزشک و بیمار هستیم. لطفا در صورتی که اطلاعات ارائه شده در این صفحه نیاز به اصلاح دارد با مراجعه به صفحه پشتیبانی و یا تذکر به پزشک و یا پرسنل مرکز درمانی این موضوع را به ما اطلاع دهید.

خانه
جستجو
نوبت های من
پروفایل