اشتراک گذاری
226K
avatar

کلینیک ویژه تخصصی و فوق تخصصی سبزوار

26 تخصص پزشکی
پزشک فعال: 100
لیست پزشکان
میترا افتخاری یزدی فلوشیپ پریناتولوژی
فلوشیپ پریناتولوژی
79٪(184 نظر)
اولین نوبت: کمتر از یک ساعت دیگر
دکتر عماد یعقوبی متخصص اعصاب و روان(روانپزشک و روانکاو)
متخصص اعصاب و روان(روانپزشک و روانکاو)
99٪(179 نظر)
اولین نوبت: کمتر از پنج ساعت دیگر
دکتر محمدرضا شگرف نخعی فلوشیپ طب روان‌تنی (سایکوسوماتیک)
فلوشیپ طب روان‌تنی (سایکوسوماتیک)
98٪(58 نظر)
دکتر رضا بهشتی نامدار متخصص بیماری های قلب و عروق
متخصص بیماری های قلب و عروق
97٪(544 نظر)
علی خلیق دکترای تخصصی ژنتیک پزشکی
دکترای تخصصی ژنتیک پزشکی
97٪(45 نظر)
آدرس و تلفن تماس
سبزوار - سبزوار-بلوار شهدای هسته ای- کلینیک ویژه تخصصی و فوق تخصصی علوم پزشکی سبزوار

این صفحه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی کلینیک ویژه تخصصی و فوق تخصصی سبزوار جهت مشاهده خدمات و دریافت نوبت آنلاین پزشکانی که در این مرکز درمانی در حال ارائه خدمات درمانی هستند از طریق پذیرش ۲۴ طراحی و ارائه شده است. البته ممکن است در حال حاضر رزرو نوبت برخی از پزشکان فوق غیرفعال باشد که این موضوع وابسته به تصمیم مرکز در ارائه نوبت گیری بوده است؛ با این وجود شما می توانید از قابلیت مشاوره آنلاین پذیرش۲۴ استفاده کنید. بیش از 500 پزشک متخصص، آماده ارائه خدمات مشاوره پزشکی به صورت تلفنی و متنی هستند. همچنین برای کاربری بهتر و راحت تر مشاوره می توانید اپلیکیشن پذیرش۲۴ را دانلود و نصب کنید.

به طور معمول شما در این صفحه امکان مشاهده رزومه، آدرس مطب ، شماره تلفن تماس، پیج اینستاگرام ادرس کانال تلگرام و سایر راه های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می باشد را خواهید داشت.

همچنین میتوانید در بخش نظرات، تجربه خود در ارتباط با خدمات کلینیک ویژه تخصصی و فوق تخصصی سبزوار را به اشتراک گذاشته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مرکز و پزشکان آن بخوانید.

ما قدردان اعتماد شما به پذیرش۲۴ به عنوان گسترده ترین ابزار الکترونیک ارتباط بین پزشک و بیمار هستیم. لطفا در صورتی که اطلاعات ارائه شده در این صفحه نیاز به اصلاح دارد با مراجعه به صفحه پشتیبانی و یا تذکر به پزشک و یا پرسنل مرکز درمانی این موضوع را به ما اطلاع دهید.

خانه
جستجو
نوبت های من
پروفایل