اشتراک گذاری
798
avatar

کلینیک قلب سالم

2 تخصص پزشکی
پزشک فعال: 3
لیست پزشکان
آیدین فرخی متخصص بیماریهای قلب و عروق
متخصص بیماریهای قلب و عروق
100٪(5 نظر)
رشیده صیامی متخصص بیماریهای قلب و عروق
متخصص بیماریهای قلب و عروق
100٪(2 نظر)
سمیه سلیمانی ثمرین متخصص بیماریهای قلب و عروق
متخصص بیماریهای قلب و عروق
90٪(10 نظر)
آدرس و تلفن تماس
تبریز - تبریز،خیابان آزادی، جنب پمپ بنزین مارالان، ساختمان بهاران، طبقه اول

این صفحه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی کلینیک قلب سالم جهت مشاهده خدمات و دریافت نوبت آنلاین پزشکانی که در این مرکز درمانی در حال ارائه خدمات درمانی هستند از طریق پذیرش ۲۴ طراحی و ارائه شده است. البته ممکن است در حال حاضر رزرو نوبت برخی از پزشکان فوق غیرفعال باشد که این موضوع وابسته به تصمیم مرکز در ارائه نوبت گیری بوده است؛ با این وجود شما می توانید از قابلیت مشاوره آنلاین پذیرش۲۴ استفاده کنید. بیش از 500 پزشک متخصص، آماده ارائه خدمات مشاوره پزشکی به صورت تلفنی و متنی هستند. همچنین برای کاربری بهتر و راحت تر مشاوره می توانید اپلیکیشن پذیرش۲۴ را دانلود و نصب کنید.

به طور معمول شما در این صفحه امکان مشاهده رزومه، آدرس مطب ، شماره تلفن تماس، پیج اینستاگرام ادرس کانال تلگرام و سایر راه های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می باشد را خواهید داشت.

همچنین میتوانید در بخش نظرات، تجربه خود در ارتباط با خدمات کلینیک قلب سالم را به اشتراک گذاشته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مرکز و پزشکان آن بخوانید.

ما قدردان اعتماد شما به پذیرش۲۴ به عنوان گسترده ترین ابزار الکترونیک ارتباط بین پزشک و بیمار هستیم. لطفا در صورتی که اطلاعات ارائه شده در این صفحه نیاز به اصلاح دارد با مراجعه به صفحه پشتیبانی و یا تذکر به پزشک و یا پرسنل مرکز درمانی این موضوع را به ما اطلاع دهید.

خانه
جستجو
نوبت های من
پروفایل