اشتراک گذاری
10K
avatar

کلینیک تخصصی دیابت

19 تخصص پزشکی
پزشک فعال: 8
لیست پزشکان
دکتر عماد یعقوبی متخصص اعصاب و روان(روانپزشک و روانکاو)
متخصص اعصاب و روان(روانپزشک و روانکاو)
99٪(179 نظر)
بتول بیرجندی فوق تخصص بیماری‌های غدد درون‌ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی)
فوق تخصص بیماری‌های غدد درون‌ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی)
96٪(351 نظر)
محمد باقرزاده کارشناس ارشد روانشناسی بالینی
کارشناس ارشد روانشناسی بالینی
96٪(50 نظر)
دکتر الهه سعادت پور مقدم انجام نوار قلب، اکوکاردیوگرافی و تست ورزش .  مشاوره قبل از عمل جراحی
انجام نوار قلب، اکوکاردیوگرافی و تست ورزش . مشاوره قبل از عمل جراحی
95٪(297 نظر)
زهرا پورمجاهد پزشک عمومی
پزشک عمومی
100٪(46 نظر)
آدرس و تلفن تماس
سبزوار - چهار راه اعدام ،خیابان پیش نمازی ،خیابان بسیج،ساختمان حفیظ

این صفحه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی کلینیک تخصصی دیابت جهت مشاهده خدمات و دریافت نوبت آنلاین پزشکانی که در این مرکز درمانی در حال ارائه خدمات درمانی هستند از طریق پذیرش ۲۴ طراحی و ارائه شده است. البته ممکن است در حال حاضر رزرو نوبت برخی از پزشکان فوق غیرفعال باشد که این موضوع وابسته به تصمیم مرکز در ارائه نوبت گیری بوده است؛ با این وجود شما می توانید از قابلیت مشاوره آنلاین پذیرش۲۴ استفاده کنید. بیش از 500 پزشک متخصص، آماده ارائه خدمات مشاوره پزشکی به صورت تلفنی و متنی هستند. همچنین برای کاربری بهتر و راحت تر مشاوره می توانید اپلیکیشن پذیرش۲۴ را دانلود و نصب کنید.

به طور معمول شما در این صفحه امکان مشاهده رزومه، آدرس مطب ، شماره تلفن تماس، پیج اینستاگرام ادرس کانال تلگرام و سایر راه های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می باشد را خواهید داشت.

همچنین میتوانید در بخش نظرات، تجربه خود در ارتباط با خدمات کلینیک تخصصی دیابت را به اشتراک گذاشته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مرکز و پزشکان آن بخوانید.

ما قدردان اعتماد شما به پذیرش۲۴ به عنوان گسترده ترین ابزار الکترونیک ارتباط بین پزشک و بیمار هستیم. لطفا در صورتی که اطلاعات ارائه شده در این صفحه نیاز به اصلاح دارد با مراجعه به صفحه پشتیبانی و یا تذکر به پزشک و یا پرسنل مرکز درمانی این موضوع را به ما اطلاع دهید.

خانه
جستجو
نوبت های من
پروفایل