اشتراک گذاری
824K
avatar

کلینیک ویژه اخوان

27 تخصص پزشکی
پزشک فعال: 65
لیست پزشکان
دکتر کیوان دارندگان جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی
جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی
75٪(12 نظر)
اولین نوبت: کمتر از یک ساعت دیگر
دکتر اعظم ستاری گوارش و کبد بالغین
گوارش و کبد بالغین
اولین نوبت: کمتر از یک ساعت دیگر
دکتر الهه مییانه ساز متخصص طب فیزیکی و توانبخشی
متخصص طب فیزیکی و توانبخشی
98٪(195 نظر)
اولین نوبت: کمتر از یک ساعت دیگر
دکتر  آزمایشگاه علوم آزمایشگاهی
علوم آزمایشگاهی
91٪(1424 نظر)
اولین نوبت: فردا 8:11 صبح
دکتر زهرا استادعلی پور بیماریهای داخلی
بیماریهای داخلی
90٪(31 نظر)
فعال شدن نوبت دهی اینترنتی امروز 10:00 صبح
اولین نوبت: فردا 9:34 صبح
آدرس و تلفن تماس
کاشان - میدان 15 خرداد جنب ستاد مرکزی دانشگاه علوم پزشکی
درباره مرکز درمانی
بیوگرافی

کلینیک ویژه مستقل دانشگاه (بیمارستان اخوان) 

ساختمان این کلینیک  دارای 12 واحد درمانی و حدود 40 کلینیک تخصصی و فوق تخصصی است 

این کلینیک ها شامل داخلی، غدد، قلب، ریه، گوارش، جراحی عمومی، اطفال، عفونی، خون، نورولوژی(مغز و اعصاب داخلی)، جراحی مغز و اعصاب (نوروسرجری)، طب توانبخشی و سایر رشته های مربوطه است.

انجام خدمات پاراکلینیک نیز از قبیل مرکز دیابت و پاراکلینیک شامل آزمایشگاه و توانبخشی  در رشته های مختلف نیز در این کلینیک دایر شده است.
 

 

این صفحه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی کلینیک ویژه اخوان جهت مشاهده خدمات و دریافت نوبت آنلاین پزشکانی که در این مرکز درمانی در حال ارائه خدمات درمانی هستند از طریق پذیرش ۲۴ طراحی و ارائه شده است. البته ممکن است در حال حاضر رزرو نوبت برخی از پزشکان فوق غیرفعال باشد که این موضوع وابسته به تصمیم مرکز در ارائه نوبت گیری بوده است؛ با این وجود شما می توانید از قابلیت مشاوره آنلاین پذیرش۲۴ استفاده کنید. بیش از 500 پزشک متخصص، آماده ارائه خدمات مشاوره پزشکی به صورت تلفنی و متنی هستند. همچنین برای کاربری بهتر و راحت تر مشاوره می توانید اپلیکیشن پذیرش۲۴ را دانلود و نصب کنید.

به طور معمول شما در این صفحه امکان مشاهده رزومه، آدرس مطب ، شماره تلفن تماس، پیج اینستاگرام ادرس کانال تلگرام و سایر راه های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می باشد را خواهید داشت.

همچنین میتوانید در بخش نظرات، تجربه خود در ارتباط با خدمات کلینیک ویژه اخوان را به اشتراک گذاشته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مرکز و پزشکان آن بخوانید.

ما قدردان اعتماد شما به پذیرش۲۴ به عنوان گسترده ترین ابزار الکترونیک ارتباط بین پزشک و بیمار هستیم. لطفا در صورتی که اطلاعات ارائه شده در این صفحه نیاز به اصلاح دارد با مراجعه به صفحه پشتیبانی و یا تذکر به پزشک و یا پرسنل مرکز درمانی این موضوع را به ما اطلاع دهید.

خانه
جستجو
نوبت های من
پروفایل