اشتراک گذاری
5.9K
avatar

بیمارستان شهید مصطفی خمینی تهران

25 تخصص پزشکی
پزشک فعال: 124
لیست پزشکان
دكتر احسان فلاح فلوشیپ جراحی زانو
فلوشیپ جراحی زانو
90٪(81 نظر)
اولین نوبت: کمتر از یک ساعت دیگر
دکتر احمدرضا مدیر متخصص گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن
متخصص گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن
اولین نوبت: کمتر از یک ساعت دیگر
دكتر زهرا رمضانی خوزستانی متخصص زنان و زایمان
متخصص زنان و زایمان
95٪(40 نظر)
اولین نوبت: کمتر از یک ساعت دیگر
دکتر یونس روحانی متخصص جراحی مغز و اعصاب
متخصص جراحی مغز و اعصاب
93٪(1004 نظر)
اولین نوبت: کمتر از یک ساعت دیگر
دكتر شکرالله شکری متخصص جراحی عمومی
متخصص جراحی عمومی
100٪(6 نظر)
اولین نوبت: کمتر از یک ساعت دیگر
آدرس و تلفن تماس
تهران - تهران ، خیابان فلسطین ، خیابان ایتالیا ، بیمارستان شهید مصطفی خمینی تهران

این صفحه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی بیمارستان شهید مصطفی خمینی تهران جهت مشاهده خدمات و دریافت نوبت آنلاین پزشکانی که در این مرکز درمانی در حال ارائه خدمات درمانی هستند از طریق پذیرش ۲۴ طراحی و ارائه شده است. البته ممکن است در حال حاضر رزرو نوبت برخی از پزشکان فوق غیرفعال باشد که این موضوع وابسته به تصمیم مرکز در ارائه نوبت گیری بوده است؛ با این وجود شما می توانید از قابلیت مشاوره آنلاین پذیرش۲۴ استفاده کنید. بیش از 500 پزشک متخصص، آماده ارائه خدمات مشاوره پزشکی به صورت تلفنی و متنی هستند. همچنین برای کاربری بهتر و راحت تر مشاوره می توانید اپلیکیشن پذیرش۲۴ را دانلود و نصب کنید.

به طور معمول شما در این صفحه امکان مشاهده رزومه، آدرس مطب ، شماره تلفن تماس، پیج اینستاگرام ادرس کانال تلگرام و سایر راه های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می باشد را خواهید داشت.

همچنین میتوانید در بخش نظرات، تجربه خود در ارتباط با خدمات بیمارستان شهید مصطفی خمینی تهران را به اشتراک گذاشته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مرکز و پزشکان آن بخوانید.

ما قدردان اعتماد شما به پذیرش۲۴ به عنوان گسترده ترین ابزار الکترونیک ارتباط بین پزشک و بیمار هستیم. لطفا در صورتی که اطلاعات ارائه شده در این صفحه نیاز به اصلاح دارد با مراجعه به صفحه پشتیبانی و یا تذکر به پزشک و یا پرسنل مرکز درمانی این موضوع را به ما اطلاع دهید.

خانه
جستجو
نوبت های من
پروفایل