پذیرش24
icon
icon اشتراک گذاری
icon گزارش
3K icon
دکتر اسدالله گردان

دکتر اسدالله گردان

icon 29 سال تجربه شماره نظام پزشکی: 42103
  • متخصص رادیولوژی

گالری

فعالیت های دکتر اسدالله گردان

icon پذیرش24 بیش از 2 سال و 5 ماه افتخار میزبانی از صفحه اختصاصی دکتر اسدالله گردان را داشته است.

نظرات در مورد دکتر اسدالله گردان

icon 100٪ رضایت (1 نظر)
نظر خود را به اشتراک بگذارید:

چطور با پذیرش24 درمان شوم؟

icon icon انتخاب بهترین پزشک با جستجوی تخصص، بیماری یا نام پزشک و مقایسه رتبه پزشکان و نظرات سایر مراجعین، بهترین پزشک مورد نظر خود را انتخاب کنید
icon icon ثبت نوبت در صفحه اخصاصی پزشک با انتخاب گزینه دریافت نوبت و تکمیل اطلاعات، وقت ویزیت را رزرو کنید.
icon icon مراجعه حضوری در زمان مقرر به پزشک مراجعه کنید و اطلاعات نوبت دریافتی را به منشی و پزشک ارایه کنید.
icon شرکت در نظرسنجی پس از مراجعه، در نظرسنجی کیفیت درمان پذیرش24 شرکت کنید تا با کمک شما بقیه مراجعین، برای انتخاب درمانگر خود انتخاب آگاهانه تری داشته باشند.
icon تا بهبود کامل، پذیرش24 با شماست با اولین مراجعه، شما وارد چرخه درمان با پذیرش24 شده اید و در کنار سایر مراجعین، به هزاران متخصص آنلاین پذیرش24 برای پیگیری درمان خود دسترسی دارید.

این صفحه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی دکتر اسدالله گردان جهت مشاهده خدمات و دریافت نوبت آنلاین مطب شخصی ، کلینیک ، درمانگاه و بیمارستان هایی که ایشان در حال ارایه خدمات درمانی هستند از طریق پذیرش 24 طراحی و ارایه شده است . البته ممکن است در حال حاضر امکان رزرو نوبت از همه مراکز فوق ممکن نباشد که این موضوع وابسته به تصمیم آقای دکتر در ارایه نوبت گیری از درگاه های فوق بوده است .

به طور معمول شما در این صفحه امکان مشاهده رزومه ، آدرس مطب ، شماره تلفن تماس ، پیج اینستاگرام ادرس کانال تلگرام و سایر راه های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می باشد را خواهید داشت .

به زودی با فعال شدن قابلیت پرسش و پاسخ پزشکی امکان مشاهده نظرات سایر بیماران و مشاهده سوالات و جواب های درمانی عمومی نیز در این صفحه ممکن خواهد بود .

ما قدردان اعتماد شما به پذیرش24 به عنوان گسترده ترین ابزار الکترونیک ارتباط بین پزشک و بیمار هستیم . لطفا در صورتی که اطلاعات ارایه شده در این صفحه نیاز به اصلاح دارد با مراجعه به صفحه پشتیبانی و یا تذکر به پزشک و یا پرسنل مرکز درمانی این موضوع را به ما اطلاع دهید .

دریافت نوبت اینترنتی

icon نوبت اینترنتی و مراجعه حضوری
امکان دریافت زودترین نوبت

آدرس و تلفن تماس

مطب دکتر اسدالله گردان

گزارش تلفن و آدرس صحیح

تهران - تهران بلوار مرزداران شرقی، بین ایثار و بلوار آریافر جنب درمانگاه مرزداران غرب

icon

سونوگرافی شامل: سونوگرافی حاملگی، کامل شکم،لگن، نسج نرم، Scrotum  سینه، سه بعدی، چهار بعدی، غربالگری های مرحله اول و دوم،( +NT-NB آنومالی اسکن)، داپلر رنگی، واژینال، رکتال (پروستات)، بررسی بیوفیزیکال و سلامت جنین+(NST)، بیوپسی تحت گاید سونوگرافی  رادیولوژی شامل: رادیوگرافی های ساده و رنگی با ماده حاجب، ماموگرافی دیجیتال، هیستروسالپنگوگرافى، همه رادیوگرافی های دندان شامل پانورکس سفالومتری و تک دندان تمام دیجیتال 

icon مشاهده در نقشه و مسیریابی